!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” (PTT)
Staszów
Filtruj:
Kategorie:

















1Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
4Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
5Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
6Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
7Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
8Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
9Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
9Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
11Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
12Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
13Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
13Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 B LA
13Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 B LA
1Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
2Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
3Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
5Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 B ST
6Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B ST
7Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
8Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
1Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C LA
2Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
4Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
5Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
6Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
7Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
7Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
9Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
10Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 C LA
10Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
12Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
1Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
2Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
3Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
4Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
5Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
7Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C ST
8Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
9Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C ST
10Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
11Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
12Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C ST
1Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D LA
3Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
1Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
2Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D ST
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
5Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 16-18 D ST
6Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
2Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E LA
3Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 E LA
4Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E LA
5Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
6Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
7Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 E LA
8Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
9Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
10Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 E LA
11Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 E LA
12Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
13Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
14Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
15Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
16Bojarski KacperKępowicz AnnaEM STUDIO 16-18 E LA
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
2Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 E ST
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
4Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 E ST
5Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
6Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
7Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E ST
8Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E ST
9Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
10Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 E ST
10Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
12Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E ST
13Bojarski KacperKępowicz AnnaEM STUDIO 16-18 E ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D LA
2Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D LA
3Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
5Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
6Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D LA
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
8Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
10Doroszuk OktawiuszKierkało WeronikaA-Z 14-15 D LA
11Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D ST
2Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
5Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
6Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
8Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
9Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
9Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D ST
11Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
12Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 14-15 E 8T
2Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT 14-15 E 8T
3Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
4Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 E 8T
5Góźdź DawidWiącek MariaKICK 14-15 E 8T
6Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
7Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
8Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 E 8T
9Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 14-15 E 8T
10Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM 14-15 E 8T
11Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
12Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaMERENGUE 14-15 E 8T
1Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
2Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
3Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
4Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
5Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
6Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 12-13 F 6T
2Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
3Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 F 6T
4Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 12-13 F 6T
5Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 F 6T
6Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
7Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 F 6T
8Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
8Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 F 6T
10Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
11Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 F 6T
12Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
13Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 12-13 F 6T
14Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 12-13 F 6T
15Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
1Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 12-13 G 4T
2Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 G 4T
2Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 12-13 G 4T
3Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 G 4T
3Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 G 4T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 G 4T
1Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 G 4T
1Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 10-11 G 4T
1Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK 10-11 G 4T
2Gawęda WiktorStruska MajaEVOLUTION 10-11 G 4T
2Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 10-11 G 4T
3Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 10-11 G 4T
3Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA 10-11 G 4T
3Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 G 4T
3Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 G 4T
1Nowek MateuszMichalska ZuzannaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 10-11 H 4T
1Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
2Piotrowski DominikTomaszewska MarcelinaAkademia Tańca 10-11 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Wiciński ŁukaszZontek IngridEVOLUTION 10-11 H 4T