!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. (PTT)
Tuchów
Filtruj:
Kategorie:




















1Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 B LA
2Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
3Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
4Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
5Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
6Kosal KamilStruk NataliaAXIS 16-18 B LA
1Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK 16-18 B ST
2Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
3Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
4Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
6Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
7Zawora MarcinCierpich KarolinaKLASA 16-18 B ST
1Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
3Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
5Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
7Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
8Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
9Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
9Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
11Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
1Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C ST
4Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
5Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C ST
6Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
7Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
8Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 C ST
10Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
11Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
12Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 C ST
13Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
13Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
1Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 D LA
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
3Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
4Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
5Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
6Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
7Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D LA
7Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
9Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D LA
1Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 D ST
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
3Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D ST
4Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D ST
5Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D ST
1Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D LA
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D LA
3Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 D LA
4Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
5Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
6Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D LA
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D LA
8Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
10Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 14-15 D LA
11Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
12Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
13Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
14Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
2Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
3Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
5Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D ST
6Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
7Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D ST
8Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 D ST
9Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
10Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
11Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
11Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D ST
13Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
14Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 14-15 D ST
15Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
1Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 14-15 E 8T
2Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
3Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 14-15 E 8T
4Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
5Gętkowski MateuszFranus EmiliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
6Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 14-15 E 8T
7Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 14-15 E 8T
8Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
9Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 14-15 E 8T
1Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 F 6T
2Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 14-15 F 6T
3Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 F 6T
4Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 F 6T
5Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 14-15 F 6T
6Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 14-15 F 6T
7Łyżwa FranciszekTochowicz AlicjaDANCE POINT 14-15 F 6T
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
3Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
4Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
2Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
3Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
4Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
5Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
1Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
2Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 12-13 E 8T
3Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 12-13 F 6T
2Wątor KamilGębala JuliaEVOLUTION 12-13 F 6T
3Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 F 6T
4Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 12-13 F 6T
5Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
6Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 F 6T
7Rybka JakubBździkot NinaGALA 12-13 F 6T
7Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
9Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
10Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 12-13 F 6T
1Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 12-13 G 6T
1Jaróg RobertSięka IgaCUBANA 12-13 G 6T
1Pajerski BartoszKurzak BarbaraCUBANA 12-13 G 6T
2Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 G 6T
2Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 12-13 G 6T
3Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 12-13 G 6T
3Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 12-13 G 6T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 12-13 G 6T
3Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 12-13 G 6T
3Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 12-13 G 6T
1Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 H 4T
1Pazio OliwiaSzpara FilipNOWY STYL 12-13 H 4T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 H 4T
1Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
2Antkiewicz OskarKielawa JuliaKLASA 12-13 H 4T
2Jędrzejczyk MateuszCudak PatrycjaLATIN DANCE 12-13 H 4T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 F 6T
2Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 F 6T
3Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
4Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 F 6T
5Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 10-11 F 6T
6Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
7Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
8Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 10-11 F 6T
1Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 G 6T
1Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 G 6T
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 G 6T
2Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 G 6T
2Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT 10-11 G 6T
3Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Breński AntoniStempak AnnaKLASA 10-11 G 6T
3Kowal WojciechMadej KingaLATINO 10-11 G 6T
3Marcinkowski KrystianStono GabrielaLATINO 10-11 G 6T
3Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 G 6T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 H 4T
1Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 H 4T
1Buchowicz BartoszStruk WeronikaAXIS 10-11 H 4T
1Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 10-11 H 4T
2Gawron AdamHabel AnnaKLASA 10-11 H 4T
2Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 H 4T
2Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
2Rybak MaksymilianPajewska EmiliaKLASA 10-11 H 4T