!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu (PTT)
PSP nr 5 Opole ul. Hubala 2
Filtruj:
Kategorie:




















1Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
2Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
3Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B LA
4Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
5Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
6Łazuga KrzysztofMieczyńska PaulinaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
7Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
1Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B ST
2Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
3Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
4Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraARTS STUDIO 16-18 B ST
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
6Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK 16-18 B ST
7Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
8Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B ST
9Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
10Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
10Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 B ST
1Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C LA
2Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 C LA
3Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C LA
4Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C LA
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
6Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
7Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA 16-18 C LA
8Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
9Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 C LA
10Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
11Sobania AndreasBartosiewicz KingaNOVOMEX 16-18 C LA
12Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
1Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C ST
2Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
4Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C ST
5Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 C ST
6Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
7Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C ST
1Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D LA
2Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D LA
3Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D LA
4Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D LA
5Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 D LA
6Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
7Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
8Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
9Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D LA
10Szymczak KamilUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 D LA
11Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 16-18 D LA
12Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
13Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST 16-18 D LA
1Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 D ST
2Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D ST
3Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST 16-18 D ST
4Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D ST
5Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D ST
6Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 D ST
7Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
8Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D ST
9Szymczak KamilUrban GretaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 D ST
10Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 D ST
11Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 16-18 D ST
1Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
2Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E LA
3Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 E LA
4Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 E LA
5Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E LA
6Mazur MarcelPawłowska NicolaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E LA
1Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 E ST
2Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E ST
3Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 E ST
4Mazur MarcelPawłowska NicolaST ALEKSANDRA URBAN 16-18 E ST
1Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C LA
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
3Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
4Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
5Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C LA
6Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C LA
1Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 C ST
2Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
3Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C ST
4Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
5Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C ST
6Biedroń TymoteuszShvets AnastasiiaArtDance 14-15 C ST
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 E 8T
2Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 14-15 E 8T
4Musioł MichaelBłach ManuelaUKS CATIA 14-15 E 8T
5Mikołajczyk KarolAdamów NataliaSTACCATO 14-15 E 8T
6Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaNOVOMEX 14-15 E 8T
7Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
8Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 14-15 E 8T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D LA
2Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D LA
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D ST
2Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
3Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK 12-13 D ST
4Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D ST
1Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 G 4T
1Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 12-13 G 4T
1Oracz FabianGosińska KingaZORBA 12-13 G 4T
2Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
2Ostrowski MarcelŚwiatły NataliaDANCE CENTER 12-13 G 4T
3Chomontowicz JanKupczyk EdytaNOVOMEX 12-13 G 4T
3Gulewicz MarcelGulewicz ZuzannaIMPULS 12-13 G 4T
3Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 G 4T
3Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 G 4T
1Fiecek HubertMaroszek WiktoriaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 H 4T
1Spodymek StanisławJaśko MajaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 H 4T
1Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA 12-13 H 4T
1Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio 12-13 H 4T
2Idasiak DawidSyguła MartynaDANCE CENTER 12-13 H 4T
2Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT 12-13 H 4T
2Sieczka MateuszSalzburg AmelieDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Szczot ArkadiuszHeidt AleksandraBolero 12-13 H 4T
2Frankowski PiotrPiekielna JuliaBolero 12-13 H 4T
1Tomiński MiłoszSłaboń WeronikaSUKCES 10-11 F 6T
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
3Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 10-11 F 6T
4Janik OskarWilczek MajaA+S 10-11 F 6T
5Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 10-11 F 6T
6Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 10-11 F 6T
7Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 10-11 F 6T
8Zielinski JanJóźwiak AlicjaAMOK 10-11 F 6T
9Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 10-11 F 6T
1Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE 10-11 G 4T
1Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA 10-11 G 4T
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 G 4T
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE 10-11 G 4T
3Krawiec MichałWolny JadwigaNOVOMEX 10-11 G 4T
3Markuszewski MateuszKałuża AmeliaNOVOMEX 10-11 G 4T
3Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 10-11 G 4T
3Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S 10-11 G 4T
3Gola JakubHołoś DariaRETRO 10-11 G 4T
1Placek FranciszekCzarnuch JustynaDANCE CENTER 10-11 H 4T
1Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 H 4T
1Ulbrich KlaudiaTrześniowski DawidSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 H 4T
1Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 10-11 H 4T
1Filipczyk PaulinaMalczyk MateuszSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 H 4T
1Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT 10-11 H 4T
1Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE 10-11 H 4T
1Konewski AdamPatoła MagdalenaST Linestudio 10-11 H 4T
2Bołdyn JakubLasota AnnaFALLAWAY 10-11 H 4T
2Gonschior DawidRyniak MajaFALLAWAY 10-11 H 4T
2Heidt OskarMatusiak JuliaBolero 10-11 H 4T
2Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 H 4T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 H 4T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 H 4T
2Idasiak PatrykJabłońska MariaDANCE CENTER 8-9 H 4T
2Pajor MikołajPryt MajaDANCE CENTER 8-9 H 4T
2Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 8-9 H 4T