!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; (PTT)
Radom
Filtruj:
Kategorie:











1Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE 16-18 A ST
2Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM 16-18 A ST
3Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 A ST
4Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 A ST
6Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A ST
7Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-18 A ST
8Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
9Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO 16-18 A ST
10Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 A ST
11Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 A ST
12Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 A ST
13Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA 16-18 A ST
14Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 A ST
15Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 A ST
16Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 A ST
16Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 A ST
1Bigosiński KacperPszczoła NataliaZORBA 16-18 B ST
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 B ST
3Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 B ST
4Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL 16-18 B ST
5Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B ST
6Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
7Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
8Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 B ST
9Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B ST
10Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
11Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
12Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK 16-18 B ST
13Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
14Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
15Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
16Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
17Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
18Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
19Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
19Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
19Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
22Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B ST
22Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
1Sikora KarolGoleń GabrielaZAMEK 16-18 C ST
2Lewandowski JakubKalinowska JuliaDANCECLUB 16-18 C ST
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
7Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
8Szumacher ArturWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C ST
9Bernad MateuszPulińska AleksandraWIKA 16-18 C ST
10Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
11Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
11Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA 16-18 C ST
13Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
14Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
14Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
16Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
17Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C ST
1Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
2Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
2Boczar KacperMeń JuliaKLASA 14-15 C LA
3Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
4Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C LA
6Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
7Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 C LA
7Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 C LA
8Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 C LA
1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
3Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 C ST
4Ogonowski JakubCzaja JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
1Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 E 8T
2Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
3Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 E 8T
4Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
5Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
6Motyka MaciejPastuszka WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
1Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 12-13 F 6T
2Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 F 6T
3Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
4Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA 12-13 F 6T
5Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 12-13 F 6T
6Surdacki SławomirGołębiowska GabrielaEM STUDIO 12-13 F 6T
1Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
3Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 F 6T
2Sobczyk WiktorNocoń MajaSUKCES 10-11 F 6T
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
5Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 F 6T
6Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE 10-11 F 6T
7Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 10-11 F 6T