!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018 (FTS)
Wałbrzych
Filtruj:
Kategorie:
























1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE Senior III OPEN LA
2Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Senior III OPEN LA
3Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Senior III OPEN LA
1Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE Senior III OPEN ST
2Marecki StanisławMarecka WisławaPROGRESS Senior III OPEN ST
3Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Senior III OPEN ST
4Polesiuk WitoldPolesiuk MagdalenaUKTS CORDEX Senior III OPEN ST
5Kusiak LeszekSiepak BarbaraHART Senior III OPEN ST
1Bartelik PawełKowal MagdalenaTHE BEST Dorośli OPEN LA
2Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTempo Dorośli OPEN LA
3Dashchechka IharPesetskaya PalinaBELARUS Dorośli OPEN LA
4Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK Dorośli OPEN LA
5Horban DanyloChepilevska KarynaTK KOŠKOVI Dorośli OPEN LA
1Dubyna DenysFedchenko AnastasiiaFEMIDA 16-18 B LA
2Sevchenko YevheniiRohova DariaFEMIDA 16-18 B LA
3Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 B LA
4Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE 16-18 B LA
5Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 16-18 B LA
6Thein FilipMajidová JoanaTK FORTUNA 16-18 B LA
7Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 B LA
1Dubyna DenysFedchenko AnastasiiaFEMIDA 16-18 B ST
2Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM 16-18 B ST
3Kania KrzysztofCichoń AdriannaKARKONOSZE 16-18 B ST
4Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 16-18 B ST
5Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 B ST
1Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 16-18 C LA
2Muk DavidValíková KláraFUEGO 16-18 C LA
3Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 C LA
1Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 C LA
2Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C LA
3Perczak AleksanderZamorska KajaKARKONOSZE 14-15 C LA
4Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 C LA
5Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 C LA
6Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM 14-15 C LA
7Jakubiak BartoszKowalczuk DorotaPM 14-15 C LA
8Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 C LA
1Jakubiak BartoszKowalczuk DorotaPM 14-15 C ST
2Młyński MateuszPalmi AlicjaMCT 14-15 C ST
3Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 C ST
4Perczak AleksanderZamorska KajaKARKONOSZE 14-15 C ST
5Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 C ST
6Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 C ST
7Kucharek MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C ST
8Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM 14-15 C ST
1Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 D LA
2Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 D LA
1Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 D ST
2Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 D ST
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN LA (MP)
2Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS 12-13 OPEN LA (MP)
3Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 12-13 OPEN LA (MP)
4Jarosz FranciszekBronisławska AleksandraTempo 12-13 OPEN LA (MP)
5Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 12-13 OPEN LA (MP)
6Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN LA (MP)
7Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 OPEN LA (MP)
7Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN LA (MP)
9Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN LA (MP)
9Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN LA (MP)
11Ciesielski MateuszKrzemińska KajaCONTRA SPORT 12-13 OPEN LA (MP)
12Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 12-13 OPEN LA (MP)
13Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 OPEN LA (MP)
13Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN LA (MP)
15Biesek Gabriel MarekOchrymiuk AlicjaPASJA 12-13 OPEN LA (MP)
16Sołtysiński KrystianKruger JuliaST PYRAS 12-13 OPEN LA (MP)
17Kierzkowski Tymon MikołajBrączkowska PaulinaDANCE FLOW 12-13 OPEN LA (MP)
18Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 OPEN LA (MP)
18Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 OPEN LA (MP)
20Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 12-13 OPEN LA (MP)
21Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN LA (MP)
21Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 OPEN LA (MP)
21Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 OPEN LA (MP)
24Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 12-13 OPEN LA (MP)
25Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN LA (MP)
26Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM 12-13 OPEN LA (MP)
27Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN LA (MP)
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN ST (MP)
2Grunt WiktorKlimek AlinaPROGRESS 12-13 OPEN ST (MP)
3Skrzypczak PiotrAntos AlicjaAMBER 12-13 OPEN ST (MP)
4Sołtysiński KrystianKruger JuliaST PYRAS 12-13 OPEN ST (MP)
5Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN ST (MP)
6Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN ST (MP)
7Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN ST (MP)
8Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 OPEN ST (MP)
9Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN ST (MP)
10Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST (MP)
11Kubasiewicz BartoszKamyk PaulinaUKS DANCE ACADEMY 12-13 OPEN ST (MP)
12Bogun Oskar BartłomiejSzlendak JuliaST PYRAS 12-13 OPEN ST (MP)
12Onisk WitoldPrzyborska NataliaFEELING 12-13 OPEN ST (MP)
13Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT 12-13 OPEN ST
14Zieliński Kacper TomaszDudziak DominikaPM 12-13 OPEN ST
14Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 12-13 OPEN ST (MP)
15Jakubiak BartoszKowalczuk DorotaPM 12-13 OPEN ST
15Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 OPEN ST (MP)
16Pejsar TomášJavůrková TetezaTK KOŠKOVI 12-13 OPEN ST
16Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 OPEN ST (MP)
17Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 12-13 OPEN ST (MP)
18Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM 12-13 OPEN ST (MP)
19Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 OPEN ST (MP)
20Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 OPEN ST (MP)
21Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 12-13 OPEN ST (MP)
21Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 OPEN ST (MP)
23Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN ST (MP)
24Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN ST (MP)
25Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
1Martyniuk MaksymTretyak UlyanaEstet 10-11 E 6T
3Kasyanenko OlenPasirska VladyslavaEstet 10-11 E 6T
4Cybul MarcelNowacka KingaKM 10-11 E 6T
5Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 E 6T
6Dziubenko MykhailoGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 10-11 E 6T
7Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 10-11 E 6T
8Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 E 6T
9Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 E 6T
10Pisarczyk MateuszDrajkowska JuliaUKTS CORDEX 10-11 E 6T
1Pisarczyk MateuszDrajkowska JuliaUKTS CORDEX 10-11 G LA
1Bajorek JanPastuszka Malwina ZuzannaRM DANCE SPORT 10-11 G LA
1Heretyk MiłoszWojnicka LenaUKTS CORDEX 10-11 G LA
1Kasyanenko OlenPasirska VladyslavaEstet 10-11 G LA
2Zakrawacz FranciszekKudla JuliaUKTS CORDEX 10-11 G LA
2Mróz WojciechMróz ZuzannaRM DANCE SPORT 10-11 G LA
2Mijalska JuliaSolo SoloRM DANCE SPORT 10-11 G LA
2Wagner JakubWójcik GabrielaRM DANCE SPORT 10-11 G LA
1Kąkol KamilFederowicz AleksandraRM DANCE SPORT 10-11 H LA
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 OPEN LA (MP)
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN LA (MP)
3Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 10-11 OPEN LA (MP)
4Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 OPEN LA (MP)
5Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA (MP)
6Cieciorowski MarcelMateja JagodaUKS TIGER TEAM 10-11 OPEN LA (MP)
7Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 10-11 OPEN LA (MP)
8Jarosz JanNowak WeronikaTempo 10-11 OPEN LA (MP)
9Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 10-11 OPEN LA (MP)
10Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 10-11 OPEN LA (MP)
10Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN LA (MP)
12Głuchowski JakubDrwięga KatarzynaKTT DUET 10-11 OPEN LA (MP)
13Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN LA (MP)
14Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
15Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 10-11 OPEN LA (MP)
16Wójcik MikołajMongiałło HannaPM 10-11 OPEN LA (MP)
16Banaś MikołajKozłowska LenaSKT PASJA 10-11 OPEN LA (MP)
16Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 OPEN LA (MP)
1Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 OPEN ST (MP)
2Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 OPEN ST (MP)
3Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 10-11 OPEN ST (MP)
4Jarosz JanNowak WeronikaTempo 10-11 OPEN ST (MP)
5Dutka JakubStadnik NataliaPASJA 10-11 OPEN ST (MP)
6Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 10-11 OPEN ST (MP)
7Rumiński GracjanWoźniak NataliaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST (MP)
8Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 10-11 OPEN ST (MP)
9Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 10-11 OPEN ST (MP)
10Głuchowski JakubDrwięga KatarzynaKTT DUET 10-11 OPEN ST (MP)
11Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 OPEN ST (MP)
12Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 10-11 OPEN ST (MP)
13Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN ST (MP)
14Wójcik MikołajMongiałło HannaPM 10-11 OPEN ST (MP)
15Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 OPEN ST (MP)
16Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
17Banaś MikołajKozłowska LenaSKT PASJA 10-11 OPEN ST (MP)
1Komissarov IreneiSokolova SofiiaEstet 8-9 G LA
1Stakhiv YaroslavPavliv MartaEstet 8-9 G LA
1Wagner MateuszFederowicz EwaRM DANCE SPORT 8-9 G LA
1Heretyk MiłoszWojnicka LenaUKTS CORDEX 8-9 G LA
2Cybulski SzymonChuchro MariaUKTS CORDEX 8-9 G LA
2Olejnik PawełAugustyniak HannaUKTS CORDEX 8-9 G LA
2Chowaniec KrzysztofPłodzień SandraUKTS CORDEX 8-9 G LA
1Olejnik PawełAugustyniak HannaUKTS CORDEX 8-9 H LA
1Stakhiv YaroslavPavliv MartaEstet 8-9 H LA
1Trela OliwierPrzybylska WeronikaUKTS CORDEX 8-9 H LA
1Wagner MateuszFederowicz EwaRM DANCE SPORT 8-9 H LA
1Burzyński MarcelGrabowska MagdaUKTS CORDEX 8-9 H LA
1Chowaniec KrzysztofPłodzień SandraUKTS CORDEX 8-9 H LA
1Cybulski SzymonChuchro MariannaUKTS CORDEX 8-9 H LA
1Komissarov IreneiSokolova SofiiaEstet 8-9 H LA
1Kowalski MikołajSzatkowska LenaUKTS CORDEX 8-9 H LA
1Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK OPEN LA (MP)
2Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress OPEN LA (MP)
3Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCorteTop Dance OPEN LA (MP)
4Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraTempo OPEN LA (MP)
5Beńko PawełCzarnecka JuliaBLACK DANCE OPEN LA (MP)
6Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM OPEN LA (MP)
7Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER OPEN LA (MP)
7Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM OPEN LA (MP)
9Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE OPEN LA (MP)
1Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec OPEN ST (MP)
2Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA OPEN ST (MP)
3Biernat JarosławRutkowska WiktoriaFEELING OPEN ST (MP)
4Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER OPEN ST (MP)
5Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress OPEN ST (MP)
6Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic OPEN ST (MP)
7Sedov VladislavŻylińska EwaBLACK DANCE OPEN ST (MP)
7Żałko SzymonKruszyńska MartaPoland OPEN ST
7Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX OPEN ST
8Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaBLACK DANCE OPEN ST (MP)
8Szwed JakubMazur IngaPoland OPEN ST
8Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE OPEN ST (MP)
8Szwed JakubMazur IngaMCT OPEN ST
9Rozhkov RuslanKlymyshyn SofiyaUKRAINE OPEN ST
9Rozhkov RuslanKlymyshyn SofiyaEstet OPEN ST
10Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPM OPEN ST
10Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM OPEN ST (MP)
10Radziejewski JuliuszHermanowska MelaPoland OPEN ST
10Radecki FilipRadecka KlaraATRIA OPEN ST
11Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM OPEN ST (MP)
11Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK OPEN ST (MP)
13Wapiński RafałLegutko DariaAKTT OPEN ST (MP)