!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:












1Janiak MateuszKrużewska KarolinaCentrum Trójmiasto 16-18 A LA
2FejklowiczFTS PiotrNiedośpiałFTS Anna Maria--- 16-18 A LA
3Nowak WiktorKamińska SaraLIDER 16-18 A LA
4Spręga SewerynBobryk KarolinaCentrum Trójmiasto 16-18 A LA
5Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA 16-18 A LA
6Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSKT STYL 16-18 A LA
7Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 A LA
8Tchórzewski RafałKomoniewska Sylwia TeresaBAWINEK 16-18 A LA
9Dumanskyi DanyloKierasińska Wiktoria -CANTINERO 16-18 A LA
10Bil JakubŁysik AgnieszkaKTT DUET 16-18 A LA
11Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO 16-18 A LA
12Tama MikołajKuśnierz SylwiaAKSEL 16-18 A LA
13Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE 16-18 A LA
14Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA 16-18 A LA
15Frach DominikNabiałek JoannaZORBA 16-18 A LA
16Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA 16-18 A LA
17Kmita SebastianRej PatrycjaSKT STYL 16-18 A LA
18Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB 16-18 A LA
19Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION 16-18 A LA
21Kądziela ErykPotaczek SylwiaFANTAZJA 16-18 A LA
22Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM 16-18 A LA
23Rozkuszka DawidBaniak Izabela--- 16-18 A LA
24Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO 16-18 A LA
25Martoń BartoszBielenda JustynaAKSEL 16-18 A LA
26Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 A LA
27Szewczyk GrzegorzCichy MonikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
28Koźlak SzymonKiersnowska MariaDZIUPLA 16-18 A LA
29Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL 16-18 A LA
30Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET 16-18 A LA
31Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE 16-18 A LA
32Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 A LA
33Boluk BartłomiejSkuła ElizaDANCE TEAM 16-18 A LA
34Stelmachowski AdamKsiężarczyk DonataSKT STYL 16-18 A LA
35Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
36Stoksik SebastianLibera KingaGRACJA 16-18 A LA
37Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA 16-18 A LA
38Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL 16-18 A LA
39Wawrzak WiktorSkonieczna DominikaZORBA 16-18 A LA
40Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE 16-18 A LA
41Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY 16-18 A LA
42Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
43Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY 16-18 A LA
43Zużałek MateuszLizak AnetaBAWINEK 16-18 A LA
1Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA 16-18 A ST
2Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET 16-18 A ST
3Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM 16-18 A ST
4Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-18 A ST
5Macała Karol JózefFok NathaliaSKT STYL 16-18 A ST
6Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
7Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 A ST
8Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
9Jaglarz TomaszWójcicka DagmaraBAWINEK 16-18 A ST
10Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA 16-18 A ST
11Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION 16-18 A ST
12Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO 16-18 A ST
13Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA 16-18 A ST
14Połeć JakubNietupska MagdalenaPROGRESS 16-18 A ST
15Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
16Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 A ST
17Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
18Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 A ST
19Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY 16-18 A ST
20Sobieraj Paweł -Szafarz AleksandraJEDYNKA 16-18 A ST
21Tylec MikołajBaszczowska Anna--- 16-18 A ST
22Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM 16-18 A ST
23Latoś KrystianSuch KarolinaBAWINEK 16-18 A ST
24Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL 16-18 A ST
25Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 A ST
26Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaCLASSIC DANCESPORT 16-18 A ST
1Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 B LA
2Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
4Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX 16-18 B LA
5Gavva LukaIzdebska ZuzannaSZOK 16-18 B LA
6Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM 16-18 B LA
7Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 B LA
8Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 B LA
9Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA 16-18 B LA
10Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
11Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 B LA
12Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
13Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 B LA
14Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B LA
15Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 B LA
16Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 B LA
17Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
18Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK 16-18 B LA
19Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 B LA
20Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
21Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 B LA
22Nowak KamilBaran KingaPLĄS 16-18 B LA
23Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX 16-18 B LA
24Kowal MarcinZiętara DominikaPROGRESS 16-18 B LA
25Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA 16-18 B LA
26Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
27Scąber AleksanderKula ZuzannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
28Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
29Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
30PuchałaFTS MateuszKsiążekFTS Izabela--- 16-18 B LA
31Hawro MichałKnopik KingaIGLICA 16-18 B LA
32Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
33Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS 16-18 B LA
34Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 B LA
35Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
36Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK 16-18 B LA
37Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
38Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA 16-18 B LA
39Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B LA
40Gruchlik MaciejRadzik PaulinaMARENGO 16-18 B LA
41Wolski WojciechWolska KarolinaŁódzki Dom Kultury 16-18 B LA
42Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
43Styś SzymonMichalska IgaPOLISH CLUB 16-18 B LA
44Dudek MarekMatlęga KarolinaSKT STYL 16-18 B LA
45Bogdański WiktorPaluch MagdalenaROCKSTEP 16-18 B LA
46Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B LA
47Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
48Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA 16-18 B LA
49Makowski JerzyGronowska WeronikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
50Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
51Bajerski PawełAbram AgnieszkaNARCYZ 16-18 B LA
52Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B LA
53Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY 16-18 B LA
54Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaRIVIERA 16-18 B LA
55Wojtas JanBaran PaulinaAXIS 16-18 B LA
1Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B ST
2Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 B ST
3Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 B ST
4Trytko MichałSurowiec TatianaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 B ST
5Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 B ST
6Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 B ST
7Kaźmierczak JakubGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM 16-18 B ST
8Kęska WojciechSzałas KamilaFANTAZJA 16-18 B ST
9Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM 16-18 B ST
10Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 B ST
11Kulawik KarolLangier JuliaST CIEPŁY 16-18 B ST
12Florek MaciejGrabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
13Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B ST
14Stańczyk JakubMarszałek MagdalenaST JABCZYŃSKA 16-18 B ST
15Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO 16-18 B ST
16Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
17Basak MateuszKubatta SandraGEMAR 16-18 B ST
18Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B ST
19Zawistowski KamilBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
20Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 B ST
21Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B ST
22Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS 16-18 B ST
23Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
24Depczyński TomaszJurczak PaulinaGRACJA 16-18 B ST
25Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B ST
26Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
27Wójcik PiotrKubicka Ewelina UrszulaSKT STYL 16-18 B ST
28Łukasik BartłomiejPolak MonikaST JABCZYŃSKA 16-18 B ST
29Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
30Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
31Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL 16-18 B ST
32Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
33Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B ST
34Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
35Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 B ST
36Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
37Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 B ST
38Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
39Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
40Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
41Suchowolec KamilBorowik EwaKADRYL 16-18 B ST
42Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
43Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
44Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
45Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
46Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA 16-18 B ST
47Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 B ST
48Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK 16-18 B ST
49Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B ST
50Janas DawidRoznowska JuliaSUKCES 16-18 B ST
51Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
52Chwajta BartłomiejPreisner JagienkaGASIEK 16-18 B ST
53Kudziełko PatrykUrban AnnaRAGTIME 16-18 B ST
54Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
55Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
56Scąber AleksanderKula ZuzannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
57Dudek MarekMatlęga KarolinaSKT STYL 16-18 B ST
58Kaleta MateuszKaleta AnnaFANTAZJA 16-18 B ST
59Grzelak KarolKulesa MagdaDANCE TEAM 16-18 B ST
60Węgrzyn KamilMiśkiewicz Gabriela--- 16-18 B ST
61Iglewski MateuszDeckas KorneliaCIEŚLAK 16-18 B ST
62Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE 16-18 B ST
63Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
64Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 B ST
65Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA 16-18 B ST
66Plata DawidRudkowska JulitaAKTAN 16-18 B ST
67Wojtas JanBaran PaulinaAXIS 16-18 B ST
1Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 C LA
2Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 C LA
3Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 C LA
4Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 C LA
5Pinkus JakubDoroz KlaudiaSKT STYL 16-18 C LA
6Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 C LA
7Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL 16-18 C LA
9Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA 16-18 C LA
10Żaba JakubPajerska KrystynaBAWINEK 16-18 C LA
11Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO 16-18 C LA
12Osiński MaciejJędrasek AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
13Sitek SebastianMiernik Natalia WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C LA
14Rogozik JakubJahel SaraCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
15Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C LA
16Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C LA
17Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 C LA
18Czinar MateuszGrzechnik Ariana--- 16-18 C LA
19Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM 16-18 C LA
20Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
21Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA 16-18 C LA
22Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
23Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C LA
24Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
25Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 C LA
26Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK 16-18 C LA
27Sulawa PiotrKrysta AgnieszkaNOWY STYL 16-18 C LA
28Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA 16-18 C LA
29Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT 16-18 C LA
30Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
31Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C LA
32Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C LA
33Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
34Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
35Czort SzymonSpirytulska Alicja--- 16-18 C LA
36Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C LA
1Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 C ST
2Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION 16-18 C ST
3Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
4Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 C ST
5Górniak KamilSzpila MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 C ST
6Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN 16-18 C ST
7Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO 16-18 C ST
8Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 C ST
9Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraMARENGO 16-18 C ST
10Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C ST
11Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 C ST
12Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
13Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 C ST
14Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
15Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA 16-18 C ST
16Tchórzewski SandroRadwan OliwiaLATINA 16-18 C ST
17Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C ST
18Czort SzymonSpirytulska Alicja--- 16-18 C ST
19Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
20Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK 16-18 C ST
21Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 C ST
22Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
23Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C ST
24Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 C ST
25Czaczkowski KacperLemke JulitaFANTAZJA 16-18 C ST
26Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
27Wiewiórka KrzysztofLipowska OlgaRAGTIME 16-18 C ST
28Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSKT STYL 16-18 C ST
29Zużałek MateuszBurtan BarbaraBAWINEK 16-18 C ST
30Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C ST
31Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 C ST
32Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C ST
33Szafrański SebastianKlimas MarzenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
34Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE 16-18 C ST
35Orłowski MateuszPych IzabelaTAKT 16-18 C ST
36Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
37Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
38Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaRIVIERA 16-18 C ST
39Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
40Zięba MateuszKulig KarolinaST CIEPŁY 16-18 C ST
41Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
42Knopik KarolOzga NataliaATHINA 16-18 C ST
43Maciejczyk JanCieślik IwonaBAWINEK 16-18 C ST
44Bajerski PawełAbram AgnieszkaNARCYZ 16-18 C ST
45Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
46Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK 16-18 C ST
47Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
48Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 C ST
1Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 14-15 C LA
2Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 14-15 C LA
3Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 C LA
4Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 14-15 C LA
5Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 14-15 C LA
6Kubacki KacperKałuzińska KajaCANTINERO 14-15 C LA
7Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO 14-15 C LA
8Ciszek KarolCzarnik WeronikaCLASSIC 14-15 C LA
9Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 C LA
10Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY 14-15 C LA
11Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C LA
12Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C LA
13Łężniak KarolLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
14Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 C LA
15BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna--- 14-15 C LA
16Klimek WojciechJałocha Wiktoria--- 14-15 C LA
17Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C LA
18Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 14-15 C LA
19Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE 14-15 C LA
20Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C LA
21Łysek JakubGas Weronika--- 14-15 C LA
22Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
23Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 14-15 C LA
24Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 14-15 C LA
25Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
26Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C LA
27Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C LA
28Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
29Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET 14-15 C LA
30Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
31Drożdż WiktorJagła Karolina--- 14-15 C LA
32Zaucha SzymonCzaja Weronika--- 14-15 C LA
33Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS 14-15 C LA
1Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 14-15 C ST
2Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 C ST
3Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 14-15 C ST
4Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 C ST
5Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 14-15 C ST
6Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 14-15 C ST
7Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C ST
8Polok KsaweryBaryliszyn MariaFALLAWAY 14-15 C ST
9Łysek JakubGas Weronika--- 14-15 C ST
10Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C ST
11Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraRIVIERA 14-15 C ST
12Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C ST
13Porębski MarekBielec NataliaSKT STYL 14-15 C ST
14Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE 14-15 C ST
15Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 14-15 C ST
16BełzFTS NicolasSłowiakFTS Adrianna--- 14-15 C ST
17Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL 14-15 C ST
18Drożdż WiktorJagła Karolina--- 14-15 C ST
19Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C ST
20Skalski Paweł OlafMałek FaustynaDŻET 14-15 C ST
21Zaucha SzymonCzaja Weronika--- 14-15 C ST
22Klimek WojciechJałocha Wiktoria--- 14-15 C ST
23Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
24Loba PrzemysławAleksandra OstalakSTEP DANCE 14-15 C ST
25Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
26Koścień BartoszKoza DominikaSUKCES 14-15 C ST
27Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C ST
28Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C ST
29Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaFENIKS 14-15 C ST
30Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 C ST
31Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 14-15 C ST
32Młodzieniak DenisKrzak AleksandraPARADIS 14-15 C ST
33Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D LA
2Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 14-15 D LA
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D LA
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D LA
5Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk PaulinaESKADRA 14-15 D LA
6Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
7Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D LA
8Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
9Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D LA
10Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 14-15 D LA
11Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D LA
12Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 14-15 D LA
13Schultz MichałOlejnik SaraA+S 14-15 D LA
14Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 D LA
15Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 14-15 D LA
16Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA 14-15 D LA
17Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D LA
18Maślak JakubSobasik MartaMARGO 14-15 D LA
19Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
20Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO 14-15 D LA
21Surmacz MateuszCygan Wiktoria--- 14-15 D LA
22Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
23DziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia--- 14-15 D LA
24Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 14-15 D LA
25Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 14-15 D LA
1Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 14-15 D ST
2Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D ST
3Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D ST
4Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D ST
5Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
6Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 14-15 D ST
7Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 D ST
8Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
9Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D ST
10Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 D ST
11Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 14-15 D ST
12Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 14-15 D ST
13Schultz MichałOlejnik SaraA+S 14-15 D ST
14Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
15Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA 14-15 D ST
16Olejniczak MikołajLopatnyuk RoksanaMARGO 14-15 D ST
17Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 14-15 D ST
18DziuraFTS KajetanDzióbFTS Amelia--- 14-15 D ST
19Maślak JakubSobasik MartaMARGO 14-15 D ST
20Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
21Surmacz MateuszCygan Wiktoria--- 14-15 D ST
22Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D ST
1Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
2Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 E 8T
3Frączak WojciechDytko PaulinaDANCE TEAM 14-15 E 8T
4Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 14-15 E 8T
5Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
6Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA 14-15 E 8T
7Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA 14-15 E 8T
8Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO 14-15 E 8T
9Rutkowski MichałMazur WeronikaCANTINERO 14-15 E 8T
10Baczyński DawidBaczyńska DariaAXIS 14-15 E 8T
11Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
12Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
13Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 E 8T
14Sowijak TomaszBiegała JuliaMARGO 14-15 E 8T
15Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 14-15 E 8T