!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:














1Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
2Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
4Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 C LA
5Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
6Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C LA
7Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
5Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
6Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 C ST
7Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C ST
8Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
1Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
4Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
5Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT 16-18 D LA
7Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
8Jabłoński BartłomiejFrąckiewicz KingaFAN 16-18 D LA
9Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
10Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 D LA
11Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
4Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
5Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
6Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E LA
2Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
3Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E LA
4Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E ST
2Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E ST
3Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
6Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
7Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
1Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 E 8T
2Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
3Wołek JakubPawul MariaTICO 14-15 E 8T
4Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 8T
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D LA
2Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D LA
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
5Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
6Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 D ST
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 D ST
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
6Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 12-13 D ST
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 G 4T
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 G 4T
3Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO 12-13 G 4T
3Jędraszczak RadosławMaraszek MariaSTART 12-13 G 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 E 6T
1Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 H 4T
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Gołaszewski PawełOsak LenaEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 H 4T
1King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 8-9 H 4T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 H 4T
2Królikowski KasjanPoleganow JoannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T