!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" (PTT)
Przemyśl
Filtruj:
Kategorie:





























1Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN LA (MW)
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN LA (MW)
3Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN LA (MW)
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN ST (MW)
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN ST (MW)
3Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN ST (MW)
1Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN LA (MW)
1Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN ST (MW)
1Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (MW)
2Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN LA (MW)
3Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL Dorośli OPEN LA (MW)
4Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (MW)
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (MW)
2Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MW)
3Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MW)
4Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (MW)
5Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL Dorośli OPEN ST (MW)
6Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN ST (MW)
7Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (MW)
1Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN LA (MW)
2Kopaczyński MichałKuźniar DariaAKSEL 16-20 OPEN LA (MW)
3Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-20 OPEN LA (MW)
1Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL 16-20 OPEN ST (MW)
2Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-20 OPEN ST (MW)
3Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN ST (MW)
4Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-20 OPEN ST (MW)
5Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-20 OPEN ST (MW)
1Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 OPEN LA (MW)
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN LA (MW)
3Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 OPEN LA (MW)
4Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN LA (MW)
5Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 OPEN LA (MW)
6Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN LA (MW)
1Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (MW)
2Micał KamilPitera GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (MW)
3Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN ST (MW)
4Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN ST (MW)
5Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN ST (MW)
1Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
2Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
3Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D LA
5Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
6Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
7Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
2Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D ST
3Mazur MiłoszŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 D ST
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
5Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 E 8T
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 E 8T
3Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 E 8T
4Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
6Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 14-15 E 8T
1Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN LA (MW)
2Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (MW)
3Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA (MW)
4Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN LA (MW)
5Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN LA (MW)
6Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 OPEN LA (MW)
7Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 OPEN LA (MW)
7Bury JakubKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (MW)
8Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 OPEN LA (MW)
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
10Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (MW)
11Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA (MW)
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (MW)
2Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (MW)
3Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST (MW)
4Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN ST (MW)
5Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN ST (MW)
6Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 OPEN ST (MW)
7Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 OPEN ST (MW)
7Bury JakubKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (MW)
8Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 OPEN ST (MW)
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
10Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (MW)
11Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 OPEN ST (MW)
1Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
3Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
5Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
6Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
1Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
3Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
4Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
5Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
1Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
1Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
2Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
3Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
5Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 E 8T
7Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
8Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 E 8T
9Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 12-13 E 8T
1Doroszuk OktawiuszKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
2Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
3Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 G 6T
2Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
3Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA (MW)
2Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 OPEN LA (MW)
3Mazur BartoszTotoń KamilaGALA 12-13 OPEN LA (MW)
4Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN LA (MW)
5Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN LA (MW)
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN LA (MW)
7Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 OPEN LA (MW)
8Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 OPEN LA (MW)
1Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN ST (MW)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (MW)
3Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 OPEN ST (MW)
4Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN ST (MW)
5Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 OPEN ST (MW)
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN ST (MW)
7Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 OPEN ST (MW)
8Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 OPEN ST (MW)
1Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 G 6T
2Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 10-11 G 6T
2Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 6T
3Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z 10-11 G 6T
3Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z 10-11 G 6T
3Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Pankiewicz AntoniBielecka JuliaA-Z 10-11 H 4T
2Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 10-11 H 4T
2Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 10-11 H 4T
1Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MW)
2Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MW)
3Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T (MW)
4Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 OPEN 8T (MW)
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 6T
2Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 8-9 G 6T
2Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 G 6T
3Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
3Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 8-9 G 6T
3Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 8-9 G 6T
1Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 8-9 H 4T
1Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 H 4T
2Wiercioch JakubBuż ZuzannaAKSEL 8-9 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 OPEN 6T (MW)
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 OPEN 6T (MW)
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 OPEN 6T (MW)
4Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 OPEN 6T (MW)
5Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 8-9 OPEN 6T (MW)