!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH Kraków (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:



























1Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA
2Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA
3Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA
4Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA
5Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA
6Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa Dorośli OPEN LA
7Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO Dorośli OPEN LA
8Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA Dorośli OPEN LA
9Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA
10Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA
11Świniarski MarcinLewucha AgnieszkaSTARDANCE Dorośli OPEN LA
12Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC Dorośli OPEN LA
1Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST
2Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa Dorośli OPEN ST
3Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST
4Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST
5Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN ST
6Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH Dorośli OPEN ST
7Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO Dorośli OPEN ST
9Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Dorośli OPEN ST
1Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
2Skórski MarcelRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
3Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
4Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
5Świniarski MarcinLewucha AgnieszkaSTARDANCE 16-18 B LA
6Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
7Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
8Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 B LA
1Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
2Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
4Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
5Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B ST
6Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
7Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B ST
1Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
1Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
2Halama PawełCieślik IwonaBAWINEK 16-18 C ST
1Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 D LA
2Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
3Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
4Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
5Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
6Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
7Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 D LA
8Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 D LA
9Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
10Ostrowski ŁukaszSołtysik MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Kawecki MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D ST
2Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
3Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
7Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D ST
8Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
1Grajewski MateuszWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
3Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E LA
4Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E LA
5Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
6Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E LA
7Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
8Onyszkiewicz KrzysztofMarkovych OlgaPERFECT DANCE 16-18 E LA
1Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 E ST
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
4Bysiak JakubHojka KarolinaSKT AGH 16-18 E ST
5Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
6Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E ST
7Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE 16-18 E ST
7Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
7Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
10Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
11Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E ST
1Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 F LA
2Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 F LA
3Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F LA
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
5Gałuszka PiotrRząca SybillaRYTM 16-18 F LA
6Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
7Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
8Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 F LA
1Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 F ST
2Gałuszka PiotrRząca SybillaRYTM 16-18 F ST
3Skoczek MateuszIdzik BeataSKT AGH 16-18 F ST
4Myśliwiec ŁukaszKizińska OlaSKT AGH 16-18 F ST
5Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F ST
6Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
7Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
1Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 14-15 D LA
1Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance 14-15 D LA
2Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D LA
3Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
4Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D LA
5Stępień JarosławChmaj WiktoriaArtDance 14-15 D LA
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D ST
2Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 14-15 D ST
3Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance 14-15 D ST
3Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 14-15 D ST
4Stępień JarosławChmaj WiktoriaArtDance 14-15 D ST
5Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
1Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 E 8T
2Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
3Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
4Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
5Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 E 8T
6Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA 14-15 E 8T
7Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION 14-15 E 8T
8Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 14-15 E 8T
1Boczar KacperMeń JuliaKLASA 14-15 OPEN LA
2Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA
3Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN LA
1Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN ST
2Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST
3Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 OPEN ST
1Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
2Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
3Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D LA
4Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
5Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
8Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
9Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
10Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 D LA
11Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D LA
11Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
13Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D LA
1Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
3Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D ST
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
5Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D ST
6Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
7Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
8Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
9Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 D ST
9Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
11Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
11Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D ST
13Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
14Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
15Pyrek KarolŁabno ZuzannaKLASA 12-13 D ST
1Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
2Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
3Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
4Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
5Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 12-13 E 8T
1Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA
2Mazur MikołajBała WeronikaSUKCES 12-13 OPEN LA
3Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 OPEN LA
5Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 12-13 OPEN LA
6Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 OPEN LA
7Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA
8Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 OPEN LA
9Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 OPEN LA
10Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA
11Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 OPEN LA
1Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST
2Mazur MikołajBała WeronikaSUKCES 12-13 OPEN ST
3Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST
4Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 12-13 OPEN ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 OPEN ST
6Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 OPEN ST
7Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 OPEN ST
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST
9Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 OPEN ST
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
3Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 E 6T
4Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
5Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 E 6T
6Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
1Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 F 6T
2Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 F 6T
3Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
4Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
5Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
6Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 10-11 F 6T
1Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN 8T
2Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T
3Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN 8T
4Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T
5Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 OPEN 8T
6Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 OPEN 8T
7Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 OPEN 8T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 OPEN 6T
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 OPEN 6T
3Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 OPEN 6T