!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:














1Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 D LA
2Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D LA
3Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
4Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D LA
5Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D LA
6Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 D LA
7Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET TEAM 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D LA
9Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 16-18 D LA
10Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA 16-18 D LA
1Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D ST
2Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D ST
3Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA 16-18 D ST
4Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz WeronikaIMPET TEAM 16-18 D ST
5Rogowski AlanKownacka MariaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 D ST
6Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA 16-18 D ST
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D ST
1Banaś MaciejTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
2Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E LA
3Cieślak WojciechMikusek Kamila--- 16-18 E LA
4Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 E LA
5Lesiak GrzegorzWoźny Milena--- 16-18 E LA
6Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 E LA
7Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE 16-18 E LA
8Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART 16-18 E LA
9Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
10Roszak MichałBilińska MagdaIMAGE 16-18 E LA
1Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 E ST
2Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 E ST
3Banaś MaciejTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E ST
4Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE 16-18 E ST
5Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART 16-18 E ST
6Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E ST
7Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 E ST
8Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
9Roszak MichałBilińska MagdaIMAGE 16-18 E ST
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
2Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
3Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 D LA
4Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
5Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
6Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D LA
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 D ST
3Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
4Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D ST
5Okoń FilipSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
6Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
7Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D ST
8Gajtkowski KarolDurnakowska IwonaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
3Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 E 8T
4Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
5Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
6Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
1Strecker BartoszFabisiak DariaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 E 8T
2Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 E 8T
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
5Diaków PawełKostrzewa NataliaWIKA 12-13 E 8T
6Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 E 8T
1Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE 12-13 G 4T
1Nowak TytusŻaba KarolinaSUKCES 12-13 G 4T
2Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 G 4T
2Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
2Sobczyński BartoszRoman PatrycjaSTART 12-13 G 4T
3Albinowski WiktorKosik GabrielaEMOTION 12-13 G 4T
3Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA 12-13 G 4T
3Gajdka WiktorSterniczuk GabrielaESKADRA 12-13 G 4T
3Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 G 4T
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 H 4T
1Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 H 4T
1Borkowski JanNowicka NataliaCreative Dance 12-13 H 4T
1Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Jóźwicki KonradSkopiak NinaEMOTION 12-13 H 4T
2Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 12-13 H 4T
2Ryjak JakubPłużyczka ZofiaEMOTION 12-13 H 4T
1Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART 10-11 E 6T
2Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
3Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
5Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 6T
7Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 10-11 E 6T
8Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART 10-11 E 6T
9Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T
10Schab ŁukaszWierzchowska KingaEMOTION 10-11 E 6T
11Biernacki OlivierRzepkowska ZuzannaKTT DUET 10-11 E 6T
1Makowski MikołajŻochowska MajaEMOTION 10-11 H 4T
1Andrzejczak MichałZubczyńska AmeliaCreative Dance 10-11 H 4T
1Burski BartoszRybiańska WeronikaELITE DANCE 10-11 H 4T
1Czech PatrykPeryga OliwiaSZYBIAK DANCE STUDIO 10-11 H 4T
1Dul PatrycjaGaworek HubertSTART 10-11 H 4T
1Gaworek SzymonKłoszewska AmeliaSTART 10-11 H 4T
1Grabski JakubKosowska KamilaCreative Dance 10-11 H 4T
2Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 H 4T
2Jabłońska MichalinaTarwacki KacperROYAL DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Jóźwicki AleksanderWrzesińska KarolinaEMOTION 10-11 H 4T
2Nowicki HubertNorbert SandraCreative Dance 10-11 H 4T
2Olczak KamilKiljańczyk PaulinaEMOTION 10-11 H 4T
2Pohl StanisławRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 H 4T
1Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 8-9 H 4T
1Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 8-9 H 4T
1Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 8-9 H 4T
2Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 H 4T
2Czech OliwierPeryga NataszaSZYBIAK DANCE STUDIO 8-9 H 4T
2King TymoteuszSchab MartaEMOTION 8-9 H 4T