!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 (PTT)
Otyń
Filtruj:
Kategorie:





















1Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E LA
2Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III E LA
1Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA URBAN Senior III E ST
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E ST
3Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III E ST
4Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior III E ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E LA
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E LA
3Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E LA
4Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E LA
5Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E ST
2Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
3Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
4Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E ST
5Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E ST
6Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E ST
1Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 D LA
2Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 D LA
3Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D LA
4Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
1Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 D ST
2Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO 16-18 D ST
3Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
4Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
1Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E LA
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E LA
3Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
4Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA 16-18 E LA
5Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E LA
1Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E ST
2Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E ST
3Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
4Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E ST
5Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA 16-18 E ST
1Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 E 8T
2Marzec TomaszBaszak GabrielaALFA-ASTRA 14-15 E 8T
3Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
4Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
5Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 E 8T
6Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
1Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 14-15 F 6T
2Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 14-15 F 6T
3Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 14-15 F 6T
4Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 F 6T
5Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE 14-15 F 6T
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D LA
2Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D LA
3Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D LA
4Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 D LA
1Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D ST
2Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 D ST
3Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 D ST
4Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 D ST
1Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 E 8T
2Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA 12-13 E 8T
3Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 E 8T
4Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
5Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE 12-13 E 8T
6Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA 12-13 E 8T
7Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 E 8T
8Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
9Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 E 8T
10Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 12-13 E 8T
1Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE 12-13 F 6T
2Jasiński MichałJóziak ZuzannaASTRA 12-13 F 6T
3Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB 12-13 F 6T
4Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 F 6T
5Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX 12-13 F 6T
6Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX 12-13 F 6T
7Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE 12-13 F 6T
8Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA 12-13 F 6T
9Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 F 6T
10Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA 12-13 F 6T
1Grydziuszko DamianŁukasik AleksandraALFA-ASTRA 12-13 G 6T
2Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS 12-13 G 6T
2Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA 12-13 G 6T
3Klepacki KrzysztofSzawarska AleksandraESTERA 12-13 G 6T
3Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 12-13 G 6T
1Romejko MichałKruk MajaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
1Tymczy JoannaLupa NataliaOSKAR 12-13 H 4T
1Wąsiak NikolaRatajczak JuliaOSKAR 12-13 H 4T
2Stacewicz-Stelmasik ZbigniewŚwiatek LenaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
2Augustyniak TobiaszBrembor MartynaOSKAR 12-13 H 4T
2Kwiatkowska DominikaSitarz OliwierST ALEKSANDRA URBAN 12-13 H 4T
1Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 10-11 E 6T
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 E 6T
3Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 E 6T
4Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE 10-11 E 6T
5Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA 10-11 E 6T
6Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 10-11 E 6T
7Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 10-11 E 6T
8Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 E 6T
9Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 E 6T
10Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 10-11 E 6T
1Sucholas BłażejZielińska AgataALFA-ASTRA 10-11 G 6T
2Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS 10-11 G 6T
2Kielech SzymonSobczak HannaALEX 10-11 G 6T
3Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
3Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA 10-11 G 6T
3Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 10-11 G 6T
1Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR 10-11 H 4T
1Sejdlitzd BartłomiejWasyluk ZofiaOSKAR 10-11 H 4T
1Żurawicki WojciechPazoła MartynaOSKAR 10-11 H 4T
2Kuźma KorneliaBartków NataszaOSKAR 10-11 H 4T
2Niebieszczyński JakubPółtorak EmiliaFAN DANCE 10-11 H 4T
2Kurzak KacperRohatyńska JuliaOSKAR 10-11 H 4T
1Bogusławski LeonKasprzyk MichalinaOSKAR 8-9 H 4T
1Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB 8-9 H 4T
1Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR 8-9 H 4T
1Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA 8-9 H 4T
1Górnacz KamilBroczkowska HannaOSKAR 8-9 H 4T
1Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 8-9 H 4T
1Majcher HannaFrankiewicz HannaOSKAR 8-9 H 4T
1Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA 8-9 H 4T
1Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE 8-9 H 4T
2Poźniak GabrielaKuzik LenaOSKAR 8-9 H 4T
2Rudnicki MaurycyBeda BarbaraFAN DANCE 8-9 H 4T
2Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 8-9 H 4T
2Sobiech BartłomiejOsaczuk LenaOSKAR 8-9 H 4T
2Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA 8-9 H 4T
2Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA 8-9 H 4T
2Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA 8-9 H 4T
2Gajor ZuzannaBruder OliwiaOSKAR 8-9 H 4T