!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:
























1Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN LA (MW)
2Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN LA (MW)
3Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN LA (MW)
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN ST (MW)
2Bakun PiotrBakun ElżbietaAKSEL Senior III OPEN ST (MW)
3Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN ST (MW)
4Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III OPEN ST (MW)
1Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN LA (MW)
2Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL Senior I OPEN LA (MW)
3Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior I OPEN LA (MW)
1Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN ST (MW)
2Such ZbigniewCzarnecka-Such JoannaAKSEL Senior I OPEN ST (MW)
3Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior I OPEN ST (MW)
1Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (MW)
2Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (MW)
3Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN LA (MW)
4Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL Dorośli OPEN LA (MW)
5Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (MW)
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (MW)
2Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MW)
3Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL Dorośli OPEN ST (MW)
4Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET Dorośli OPEN ST (MW)
5Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MW)
6Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (MW)
1Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-20 OPEN LA (MW)
2Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-20 OPEN LA (MW)
1Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-20 OPEN ST (MW)
2Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET 16-20 OPEN ST (MW)
3Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-20 OPEN ST (MW)
4Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-20 OPEN ST (MW)
1Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (MW)
2Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 OPEN LA (MW)
3Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN LA (MW)
4Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 OPEN LA (MW)
5Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 OPEN LA (MW)
6Kwaśny ArkadiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 OPEN LA (MW)
7Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN LA (MW)
8Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 OPEN LA (MW)
1Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (MW)
2Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (MW)
3Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 OPEN ST (MW)
4Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 OPEN ST (MW)
5Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN ST (MW)
6Polak MikołajStolarska KingaDŻET 16-18 OPEN ST (MW)
7Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN ST (MW)
8Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 OPEN ST (MW)
9Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 OPEN ST (MW)
10Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 OPEN ST (MW)
11Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 OPEN ST (MW)
1Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN LA (MW)
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 OPEN LA (MW)
3Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN LA (MW)
4Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN LA (MW)
5Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (MW)
6Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN LA (MW)
7Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 OPEN LA (MW)
8Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 OPEN LA (MW)
9Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 OPEN ST (MW)
2Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN ST (MW)
3Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (MW)
4Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN ST (MW)
5Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN ST (MW)
6Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN ST (MW)
7Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 OPEN ST (MW)
7Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 OPEN ST (MW)
9Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 OPEN ST (MW)
10Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
1Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 E 8T
2Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
3Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
4Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
6Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
8Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
9Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
10Krupa PiotrMachała MajaELIDA 12-13 E 8T
1Wojnar KrystianSzetela EmiliaAKSEL 12-13 F 6T
2Złamaniec RafałHaba AgataAKSEL 12-13 F 6T
3Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
4Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 F 6T
5Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 F 6T
6Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
7Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 F 6T
8Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 F 6T
9Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 12-13 F 6T
10Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
11Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
12Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
13Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
1Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 G 4T
1Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 12-13 G 4T
2Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 12-13 G 4T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaTAKT 12-13 G 4T
3Doroszuk OktawiuszBielech AgataGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
3Krzywonos DanielSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 G 4T
3Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 12-13 G 4T
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN LA (MW)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA (MW)
3Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN LA (MW)
4Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 OPEN LA (MW)
5Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN LA (MW)
6Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN LA (MW)
7Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE 12-13 OPEN LA (MW)
8Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 OPEN LA (MW)
9Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN LA (MW)
10Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 OPEN LA (MW)
11Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 OPEN LA (MW)
12Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 OPEN LA (MW)
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN ST (MW)
2Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST (MW)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (MW)
4Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 OPEN ST (MW)
5Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN ST (MW)
6Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 OPEN ST (MW)
7Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 OPEN ST (MW)
8Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 OPEN ST (MW)
8Ryznar MarcinLechwar JuliaPODKARPACIE 12-13 OPEN ST (MW)
10Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN ST (MW)
11Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST (MW)
12Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 OPEN ST (MW)
13Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 OPEN ST (MW)
1Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 G 4T
1Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 G 4T
1Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
1Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
2Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 G 4T
2Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 G 4T
2Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 10-11 G 4T
3Stącel JakubOsypka GabrielaAKSEL 10-11 G 4T
3Kolisz RobertGalek NataliaTAKT 10-11 G 4T
3Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 10-11 G 4T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaTAKT 10-11 G 4T
3Stanisz DomincKluz EmilyPODKARPACIE 10-11 G 4T
1Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 H 4T
1Kozicka OliwiaStrzała MiłoszDŻET 10-11 H 4T
1Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 10-11 H 4T
2Gniewek MateuszGoclik GabrielaAKSEL 10-11 H 4T
2Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 H 4T
2Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
1Pięciak OliwierMarszałek MartynaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MW)
2Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MW)
3Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 OPEN 8T (MW)
4Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 OPEN 8T (MW)
5Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 10-11 OPEN 8T (MW)
6Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 10-11 OPEN 8T (MW)
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 8-9 G 4T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 G 4T
3Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 G 4T
1Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 8-9 H 4T
1Górka ZofiaKrzanowski BartoszDŻET 8-9 H 4T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 8-9 H 4T
1Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 8-9 H 4T
1Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 8-9 H 4T
2Emeto AdamEmeto ZofiaSTARDANCE 8-9 H 4T
2Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
2Nowak WojciechBuszta AleksandraGASIEK 8-9 H 4T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 8-9 OPEN 6T (MW)
2Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 OPEN 6T (MW)
3Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 OPEN 6T (MW)
4Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 8-9 OPEN 6T (MW)
5Niedbała KacperMadej NadiaGALA 8-9 OPEN 6T (MW)
6Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 OPEN 6T (MW)
7Hop HubertOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 8-9 OPEN 6T (MW)