!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships WDC (PTT)
KARPACZ
Filtruj:
Kategorie:























1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN LA (MP)
2Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior III OPEN LA (MP)
3Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA (MP)
4Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III OPEN LA (MP)
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN LA (MP)
6Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA (MP)
1Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
3Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST (MP)
4Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST (MP)
5Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
6Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
7Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
8Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
9Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
10Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
11Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST (MP)
12Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST (MP)
1Bihus MaksymRozghon AngelinaInter Dance(Ukraina) Dorośli OPEN LA (MP)
2Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
3Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MP)
4Solomovych ArturBoiko OlenaInter Dance(Ukraina) Dorośli OPEN LA (MP)
5Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
6Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaArena Dance Club (Rosja) Dorośli OPEN LA (MP)
7Jeleń ErnestFaber AgataLIDER Dorośli OPEN LA (MP)
8Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
9Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
9Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (MP)
11Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
12Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
13Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
14Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
15Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (MP)
16Boiko DenysSlipenchuk OleksandraInter-Dance(Ukraina) Dorośli OPEN LA (MP)
16Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
16Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (MP)
19Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
19Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
19Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
22Zaluzhnyi DenysTarasiuk PolinaInter Dance(Ukraina) Dorośli OPEN LA (MP)
23Matecki AdamBogucka NikolaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
24Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
25Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
26Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
27Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
28Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (MP)
29Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
30Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA (MP)
31Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA (MP)
32Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
33Grabowski FilipGromadzka SaraROYAL DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
33Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA (MP)
35Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (MP)
36Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST
2Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST
3Bichurov PavelTeplitskaia PolinaRussian Style(Rosja) Dorośli OPEN ST
4Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST
5Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
6Śledź KarolStaśkiewicz AlicjaLATINA Dorośli OPEN ST
7Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST
8Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST
9Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST
9Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
11Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS Dorośli OPEN ST
12Smutnicki TomaszNiedbał van der Bliek AnnaDutch Amateur League Dorośli OPEN ST
13Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST
13Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
15Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST
16Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST
16Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA Dorośli OPEN ST
18Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST
18Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST
18Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
21Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST
22Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance Dorośli OPEN ST
23Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST
24Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL Dorośli OPEN ST
25Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
26Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
27Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
3Ujczak PawełKorpak EwaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
4Bigosiński KacperMelnyk LiudaDANCE COMMUNITY 16-20 OPEN LA (MP)
5Havryshchuk ArsenTsybulska DariaInter Dance(Ukraina) 16-20 OPEN LA (MP)
6Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
7Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
8Klekowski SewerynSojska KarolinaCANTINERO 16-20 OPEN LA (MP)
9Zaluzhnyi DenysTarasiuk PolinaInter Dance(Ukraina) 16-20 OPEN LA (MP)
10Fałek KonradKałuzińska KajaCANTINERO 16-20 OPEN LA (MP)
10Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-20 OPEN LA (MP)
12Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
13Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN LA (MP)
14Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN LA (MP)
15Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO 16-20 OPEN LA (MP)
16Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN LA (MP)
17Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
18Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN LA (MP)
19Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-20 OPEN LA (MP)
1Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
2Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A LA
3Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA 16-18 A LA
4Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
5Grabowski FilipGromadzka SaraROYAL DANCE 16-18 A LA
6Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A LA
7Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 A LA
8Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE 16-18 A LA
9Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
10Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
1Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A ST
2Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
3Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 A ST
4Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
5Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A ST
6Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
1Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 B LA
2Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B LA
3Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B LA
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
5Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B LA
6Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
7Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 B LA
7Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
9Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
10Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
11Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B LA
11Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
13Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
14Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 B LA
15Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 B LA
1Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 B ST
2Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B ST
3Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
4Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 B ST
5Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 B ST
6Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA 16-18 B ST
7Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
9Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
10Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 B ST
10Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
12Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 B ST
13Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B ST
14Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
14Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B ST
16Hnateyko OlegDiachuk MargaritaDUSSH(Ukraina) 16-18 B ST
16Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
18Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 B ST
1Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
2Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
3Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
4Październik MateuszStanowska JoannaARTS STUDIO 16-18 C LA
5Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
7Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
8Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
9Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
1Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
2Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
3Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
1Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES 16-18 D LA
2Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
4Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
5Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 D LA
6Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 D LA
7Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 D LA
8Chudziński BorysKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 D LA
9Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR 16-18 D LA
1Kowalewski DawidCeglarska EwelinaIGLICA 16-18 D ST
2Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
4Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 D ST
5Chudziński BorysKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 D ST
6Teluk ArturTuziuk AnnaTABOR 16-18 D ST
1Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
2Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 OPEN ST (MP)
3Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (MP)
4Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MP)
5Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
6Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (MP)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (MP)
7Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
9Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
10Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST (MP)
10Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
12Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
12Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
14Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
15Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
15Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
15Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 OPEN ST (MP)
18Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN ST (MP)
19Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
20Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
20Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN ST (MP)
22Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
23Hnateyko OlegDiachuk MargaritaDUSSH(Ukraina) 16-18 OPEN ST (MP)
24Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
25Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
1Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D LA
2Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D LA
3Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
4Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
5Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D LA
6Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
7Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA 14-15 D LA
1Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D ST
2Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 14-15 D ST
4Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA 14-15 D ST
5Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
2Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA (MP)
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (MP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (MP)
6Diachuk LeonidHolovanova DaryaDUSSH(Ukraina) 14-15 OPEN LA (MP)
7Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (MP)
8Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (MP)
9Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (MP)
10Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (MP)
11Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (MP)
12Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
13Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 OPEN LA (MP)
14Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN LA (MP)
15Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
16Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN LA (MP)
17Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
18Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (MP)
19Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
20Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 OPEN LA (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
2Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (MP)
5Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
6Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
7Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST (MP)
8Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
9Diachuk LeonidHolovanova DaryaDUSSH(Ukraina) 14-15 OPEN ST (MP)
10Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
11Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (MP)
12Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
13Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
14Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
15Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 OPEN ST (MP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (MP)
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 12-13 OPEN LA (MP)
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN LA (MP)
4Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (MP)
5Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN LA (MP)
6Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (MP)
7Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN LA (MP)
8Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN LA (MP)
9Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 OPEN LA (MP)
9Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 OPEN LA (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 12-13 OPEN ST (MP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
4Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (MP)
5Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
6Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
7Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
8Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
9Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN ST (MP)
10Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 OPEN ST (MP)
11Serediuk DenysVarvaruk ViktoriiaDynamo 12-13 OPEN ST (MP)
12Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 OPEN ST (MP)
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN LA (MP)
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN LA (MP)
3Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN LA (MP)
4Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN LA (MP)
5Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN LA (MP)
6Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 OPEN LA (MP)
7Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN LA (MP)
8Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN LA (MP)
9Ferents OleksandrBoychuk RoksolanaDUSSH(Ukraina) 10-11 OPEN LA (MP)
10Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 OPEN LA (MP)
11Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 OPEN LA (MP)
12Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 10-11 OPEN LA (MP)
13Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 10-11 OPEN LA (MP)
13Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN LA (MP)
1Serediuk DenysVarvaruk ViktoriiaDynamo 10-11 OPEN ST (MP)
2Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN ST (MP)
3Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN ST (MP)
4Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN ST (MP)
5Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN ST (MP)
6Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN ST (MP)
7Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN ST (MP)
8Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 OPEN ST (MP)
9Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN ST (MP)
9Ferents OleksandrBoychuk RoksolanaDUSSH(Ukraina) 10-11 OPEN ST (MP)
11Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 OPEN ST (MP)
12Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 OPEN ST (MP)
13Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 10-11 OPEN ST (MP)
14Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 10-11 OPEN ST (MP)
15Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN ST (MP)