!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Wieczystego Senior (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:




























1Rosiek MarianRosiek JaninaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior IV C LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior IV C LA
3Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior IV C LA
1Rosiek MarianRosiek JaninaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior IV D ST
2Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior IV D ST
1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV E ST
2Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior IV E ST
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C LA
2Rosiek MarianRosiek JaninaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C LA
3Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III C LA
4Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III C LA
1Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III C ST
2Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C ST
3Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
1Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D LA
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D LA
3Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III D LA
4Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D LA
5Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III D LA
1Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III D ST
2Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III D ST
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
4Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D ST
5Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH Senior III D ST
1Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III E LA
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E LA
3Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
1Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III E ST
2Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E ST
3Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III E ST
1Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F LA
2Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III F LA
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F LA
1Pasieko PrzemysławHemmerling-Papsdorf JolantaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F ST
2Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III F ST
3Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III F ST
4Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III F ST
5Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F ST
6Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F ST
1Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II C LA
2Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C LA
3Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C LA
4Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II C LA
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C ST
2Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior II C ST
3Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II C ST
3Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C ST
5Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C ST
6Baran BogusławKarpeta RenataSEMPRE Senior II C ST
7Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C ST
1Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II D LA
2Kozin SerhiiKushnirenko ValentynaDance-avenue(Ukraina) Senior II D LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II D LA
4Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D LA
5Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
6Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D LA
7Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D LA
8Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D LA
9Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D LA
10Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
1Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II D ST
2Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II D ST
3Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II D ST
4Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D ST
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D ST
6Kozinceu HenadziKovaleuskaya HannaArtMis(Białoruś) Senior II D ST
7Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
8Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E LA
2Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA Senior II E LA
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E LA
4Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II E LA
5Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E LA
6Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E LA
7Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E LA
8Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E LA
9Motak KrzysztofMotak AgnieszkaSzT eMiKa Senior II E LA
10Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II E LA
11Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II E LA
12Kozin SerhiiKushnirenko ValentynaDance-avenue(Ukraina) Senior II E LA
12Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E ST
2Stępiński AndrzejKropielnicka BeataAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E ST
4Szelezin MarcinSzelezin AleksandraFANTAZJA Senior II E ST
5Kozinceu HenadziKovaleuskaya HannaArtMis(Białoruś) Senior II E ST
6Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E ST
7Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E ST
8Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E ST
9Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II E ST
10Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II E ST
11Kut MarcinKuraś-Kut EdytaAKSEL Senior II E ST
12Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E ST
1Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II F LA
2Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II F LA
3Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II F LA
4Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II F LA
5Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F LA
1Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F ST
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
4Stępiński AndrzejKropielnicka BeataAKADEMIA TAŃCA Senior II F ST
5Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT Senior II F ST
6Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior II F ST
7Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraMARENGO Senior II F ST
8Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II F ST
9Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II F ST
10Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior II F ST
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I B ST
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I B ST
3Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I B ST
1Baranov MykhailoMatskevych Valeriia MechtaUkraina Senior I C LA
2Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I C LA
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C LA
4Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I C LA
1Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I C ST
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I C ST
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C ST
1Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I D ST
2Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I D ST
1Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I E LA
2Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I E LA
3Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E LA
4Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I E LA
5Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E LA
6Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I E LA
1Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I E ST
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E ST
3Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin Senior I E ST
4Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I E ST
5Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E ST
6Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E ST
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I F LA
2Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I F LA
3Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F LA
4Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F LA
6Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
1Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
2Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I F ST
3Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I F ST
4Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I F ST
5Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F ST
6Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F ST
7Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I F ST