!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:





















1Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
2Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
3Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
5Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 16-18 B LA
6Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 B LA
7Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 B LA
8Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C LA
2Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
3Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Chmielewski MichałSawicka KlaudiaKADRYL 16-18 C LA
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Zaprzalka JakubZiembińska JuliaKADRYL 16-18 C ST
6Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
7Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
8Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
8Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 C ST
10Chmielewski MichałSawicka KlaudiaKADRYL 16-18 C ST
1Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 16-18 D LA
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D LA
3Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
4Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
5Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
6Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D LA
7Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 D ST
3Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 D ST
4Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
6Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 16-18 D ST
1Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 E ST
2Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 C LA
2Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
4Siemianowski MateuszWoźniak AleksandraELITE DANCE 14-15 C LA
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 C ST
2Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
1Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
2Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
3Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D LA
1Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
2Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D ST
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
4Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 8T
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 E 8T
3Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
4Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 E 8T
5Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
1Adamus GrzegorzWiącek AleksandraKICK 14-15 G 6T
2Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 14-15 G 6T
3Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION 14-15 G 6T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
3Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
2Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
1Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
3Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 12-13 G 6T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
1Więckowski MikołajSabak EwaRS 12-13 H 4T
2Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
4Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 E 6T
8Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL 10-11 E 6T
1Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 G 6T
2Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 G 6T
3King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 G 6T
3Manjak KubaWłodarczyk NinaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
3Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 G 6T
1Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 H 4T
1Wrzesiński OliwierDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION 10-11 H 4T
1Dzieliński IgorSękowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 H 4T
1Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 H 4T
1Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
1Rozmysł MaciejBurkacka AntoninaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 H 4T
1Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Czarnecki MarcelSobolewska KlaudiaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 4T
2Pietrzak MariuszKsiążkowska AlicjaSHOW TIME 10-11 H 4T
2Sienkiewicz KrzysztofPieróg MartaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA 8-9 H 4T
1Michniewicz MikołajJagłowska MarcelinaPROMENADA 8-9 H 4T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 H 4T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 8-9 H 4T
2Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T