!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018 (FTS)
Ciechocinek
Filtruj:
Kategorie:




































1Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM Dorośli A LA (MP)
2Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli A LA (MP)
3Szczepaniak Marcin DanielWielądek Sandra WiktoriaCorteTop Dance Dorośli A LA (MP)
4Woś KacperNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli A LA (MP)
5Humin AureliuszGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE Dorośli A LA (MP)
6Karpiński WiktorCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM Dorośli A LA (MP)
7Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET Dorośli A LA (MP)
7Bęczkowski PawełJaczewska NataliaPrestige Dorośli A LA (MP)
9Tomecki Oskar MaciejZapolnik WiktoriaPROMENADA Dorośli A LA (MP)
9Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM Dorośli A LA (MP)
11Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Dorośli A LA (MP)
12Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT Dorośli A LA (MP)
13Kozłowski KamilJamiołkowska AnnaCentrum Trójmiasto Dorośli A LA (MP)
14Sypień Michał MaciejŻółtowska DelfinaAKTT Dorośli A LA (MP)
15Stoksik SebastianKaczmarek DorotaCorteTop Dance Dorośli A LA (MP)
16Majkut PawełLopushynska IrynaSKT STYL Dorośli A LA (MP)
17Plona PatrykDębek JuliaAKAT Dorośli A LA (MP)
18Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli A LA (MP)
18Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo Dorośli A LA (MP)
18Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR Dorośli A LA (MP)
21Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR Dorośli A LA (MP)
21Jagieło TomaszKolka AdriannaAT SMOOTH Dorośli A LA (MP)
23Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE Dorośli A LA (MP)
24Krakowiecki MateuszŚwięcka ZuzannaAKAT Dorośli A LA (MP)
1Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA
2Matczak MaciejNatywo MartaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA
3Ślefarski KacperDewlikamow MartynaTempo Dorośli OPEN LA
4Michalski KordianGrudzińska AleksandraTempo Dorośli OPEN LA
5Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA
1Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN ST
2Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN ST
3Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN ST
4Zeitz IgorDulęba MartaLATINO CAFE Dorośli OPEN ST
1Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE 16-20 OPEN LA
2Humin AureliuszGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA
3Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 16-20 OPEN LA
4Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN LA
5Gajek AdamKłopocka KalinaFEELING 16-20 OPEN LA
6Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA
7Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-20 OPEN LA
7Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR 16-20 OPEN LA
9Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA
10Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR 16-20 OPEN LA
11Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA
1Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST
2Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN ST
3Rokita WojciechPinkowska KatarzynaOLIMP SPORT 16-20 OPEN ST
4Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM 16-20 OPEN ST
5Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE 16-20 OPEN ST
6Humin AureliuszGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST
7Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST
8Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-20 OPEN ST
9Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR 16-20 OPEN ST
10Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR 16-20 OPEN ST
11Ploetzing AleksanderLewandowska WeronikaJANTAR 16-20 OPEN ST
1Korzun DanielZawadzka MagdalenaDWÓJKA 16-18 C LA
2Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 16-18 C LA
3Jankiewicz MateuszCabaj JustynaST Kreacji Tańca 16-18 C LA
4Urban MarcelKuc AleksandraST Adama Borzęckiego 16-18 C LA
5Talarek KrystianTylicka KatarzynaSKT Fabryka Tanca 16-18 C LA
6Chudziński JakubZubrzycka KatarzynaDWÓJKA 16-18 C LA
7Superson PrzemysławKończal NataliaUKS Bailamos 16-18 C LA
8Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 C LA
9Maciejewski MarekBławat WeronikaCREATIVE DANCE 16-18 C LA
10Grzymajło OliwierMika DagmaraCREATIVE DANCE 16-18 C LA
11Kalinowski JakubStankiewicz MarcelinaST PYRAS 16-18 C LA
12Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 C LA
1Grzymajło OliwierMika DagmaraCREATIVE DANCE 16-18 C ST
2Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 C ST
3Talarek KrystianTylicka KatarzynaSKT Fabryka Tanca 16-18 C ST
4Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 C ST
5Urban MarcelKuc AleksandraST Adama Borzęckiego 16-18 C ST
6Kropacz MikołajHinc Paulina WeronikaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 C ST
7Chudziński JakubZubrzycka KatarzynaDWÓJKA 16-18 C ST
8Adamczyk JakubRakowska JuliaFOCUS 16-18 C ST
9Maciejewski MarekBławat WeronikaCREATIVE DANCE 16-18 C ST
10Korzun DanielZawadzka MagdalenaDWÓJKA 16-18 C ST
11Jankiewicz MateuszCabaj JustynaST Kreacji Tańca 16-18 C ST
12Kalinowski JakubStankiewicz MarcelinaST PYRAS 16-18 C ST
1Szymanowski KonradCebeterewicz NataliaDWÓJKA 16-18 D LA
2Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
3Kalinowski JakubStankiewicz MarcelinaST PYRAS 16-18 D LA
4Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D LA
5Ślesicki ŁukaszZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 D LA
6Cichy ŁukaszKurzyńska KingaARTDANCE 16-18 D LA
7Jaroński JarosławCzajkowska AlicjaST Adama Borzęckiego 16-18 D LA
8Maślankowski KacperSitkiewicz WiktoriaPasja 16-18 D LA
1Jaroński JarosławCzajkowska AlicjaST Adama Borzęckiego 16-18 D ST
2Szymanowski KonradCebeterewicz NataliaDWÓJKA 16-18 D ST
3Kalinowski JakubStankiewicz MarcelinaST PYRAS 16-18 D ST
1Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE 14-15 B LA
2Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 14-15 B LA
3Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 14-15 B LA
4Chomaniuk DamianKlimiuk KseniaUKS TWIST 14-15 B LA
5Rytel SzymonPierzyńska WeronikaUKS DANCE ACADEMY 14-15 B LA
6Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER 14-15 B LA
1Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos 14-15 B ST
2Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE 14-15 B ST
3Rytel SzymonPierzyńska WeronikaUKS DANCE ACADEMY 14-15 B ST
4Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 14-15 B ST
5Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 14-15 B ST
6Gajtkowski KarolSzymion OliwiaTKS DANCE&DANCE 14-15 B ST
7Chomaniuk DamianKlimiuk KseniaUKS TWIST 14-15 B ST
8Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER 14-15 B ST
1Chabasiński ErykJanicka WeronikaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
2Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 C LA
3Mondrach MichałKurzaj ZuzannaUKS Bailamos 14-15 C LA
4Datczuk PiotrKlim JuliaUKS TWIST 14-15 C LA
5Szymczyk MikołajSzałek Kornelia KatarzynaPASJA 14-15 C LA
6Ciupa JakubZmudczyńska MartaBLACK DANCE 14-15 C LA
7Gajtkowski KarolSzymion OliwiaTKS DANCE&DANCE 14-15 C LA
8Mering MikołajWąsowicz AleksandraLATINO CAFE 14-15 C LA
9Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS 14-15 C LA
1Mondrach MichałKurzaj ZuzannaUKS Bailamos 14-15 C ST
2Lewandowski JakubRadtke KlaudiaST PYRAS 14-15 C ST
3Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 C ST
4Szymczyk MikołajSzałek Kornelia KatarzynaPASJA 14-15 C ST
5Mering MikołajWąsowicz AleksandraLATINO CAFE 14-15 C ST
6Kuziemko PawełDąbrowska AmeliaBLACK DANCE 14-15 C ST
7Datczuk PiotrKlim JuliaUKS TWIST 14-15 C ST
8Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C ST
1Wójtowski MarcinZiemann NikolaCREATIVE DANCE 14-15 D LA
2Mikołajczak Adrian WiktorNowicka DominikaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D LA
3Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 D LA
4Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat 14-15 D LA
5Wojciszewski Wiktor JanuszŁukaszun JuliaST Magic 14-15 D LA
6Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz ZofiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 D LA
7Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 D LA
8Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D LA
1Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D ST
2Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM 14-15 D ST
3Wójtowski MarcinZiemann NikolaCREATIVE DANCE 14-15 D ST
4Wojciszewski Wiktor JanuszŁukaszun JuliaST Magic 14-15 D ST
5Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 D ST
6Gankowski JakubKolasa OliwiaUKTS Pasjonat 14-15 D ST
7Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz ZofiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 D ST
1Wojciszewski Wiktor JanuszŁukaszun JuliaST Magic 14-15 E 8T
2Masenzhuk TymurBrejnak MajaClassic Dance Sport 14-15 E 8T
3Kitowski PiotrTułodziecka MalwinaCREATIVE DANCE 14-15 E 8T
4Krajewski AntoniKrzyżowska Oliwia NikolaUKS TIGER TEAM 14-15 E 8T
5Zawadzki MichałKierzek Katarzyna MariaSKT Fabryka Tanca 14-15 E 8T
6Jurak JakubChechłacz JuliaDANCE IMPERIUM 14-15 E 8T
7Magnucki Cyprian MikołajWinkler OliwiaISKRA 14-15 E 8T
8Zych SzymonGałczyńska NadiaFalcon&Artdance 14-15 E 8T
1Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN LA
2Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 14-15 OPEN LA
3Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 14-15 OPEN LA
4Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE 14-15 OPEN LA
5Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 14-15 OPEN LA
6Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
7Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 14-15 OPEN LA
8Pacan Kajetan AdamKowal MałgorzataCorte Dance Progress 14-15 OPEN LA
8Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN LA
8Szlązak JanMalek NataliaAS 14-15 OPEN LA
11Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ 14-15 OPEN LA
1Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST
2Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE 14-15 OPEN ST
3Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN ST
4Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 14-15 OPEN ST
5Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 14-15 OPEN ST
6Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN ST
7Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST
8Pacan Kajetan AdamKowal MałgorzataCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST
9Gajtkowski KarolSzymion OliwiaTKS DANCE&DANCE 14-15 OPEN ST
9Szlązak JanMalek NataliaAS 14-15 OPEN ST
11Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST
11Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ 14-15 OPEN ST
1Gutowski TomaszHinca KorneliaCentrum Trójmiasto 12-13 C LA
2Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 C LA
3Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C LA
4Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 12-13 C LA
5Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 12-13 C LA
6Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 C LA
7Cysewski WiktorJanicka KingaAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 C LA
8Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca 12-13 C LA
9Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 12-13 C LA
1Mendlik Jakub KewinWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C ST
2Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 12-13 C ST
3Latoszek JakubBociąg MarikaDANCE IMPERIUM 12-13 C ST
4Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 C ST
5Chraplak MarcelKarwowska PolaSKT Fabryka Tanca 12-13 C ST
6Gutowski TomaszHinca KorneliaCentrum Trójmiasto 12-13 C ST
7Cysewski WiktorJanicka KingaAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 C ST
8Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 12-13 C ST
1Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 12-13 D LA
2Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT 12-13 D LA
3Kodrzycki MaksymilianSowa JuliaJANTAR 12-13 D LA
4Lewandowski IgorSzymanowska ZofiaUKS Bailamos 12-13 D LA
5Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 D LA
6Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT 12-13 D LA
7Trzeciakowski KacperLewińska JuliaTempo 12-13 D LA
8Szreder PawełSzymańska WiktoriaJANTAR 12-13 D LA
9Piątek SewerynOlszańska MagdalenaDANCE IMPERIUM 12-13 D LA
10Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D LA
11Nogalski BartoszGrzankowska OliwiaBLACK DANCE 12-13 D LA
12Madajewski Jakub PawełRzeźnik MartaST Adama Borzęckiego 12-13 D LA
1Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 D ST
2Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 12-13 D ST
3Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 D ST
4Kodrzycki MaksymilianSowa JuliaJANTAR 12-13 D ST
5Lewandowski IgorSzymanowska ZofiaUKS Bailamos 12-13 D ST
6Szurik WiktorDymarkowska WeronikaUKS Bailamos 12-13 D ST
7Szreder PawełSzymańska WiktoriaJANTAR 12-13 D ST
8Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT 12-13 D ST
9Trzeciakowski KacperLewińska JuliaTempo 12-13 D ST
9Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 12-13 D ST
11Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT 12-13 D ST
11Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 D ST
13Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 12-13 D ST
14Piątek SewerynOlszańska MagdalenaDANCE IMPERIUM 12-13 D ST
15Nogalski BartoszGrzankowska OliwiaBLACK DANCE 12-13 D ST
16Madajewski Jakub PawełRzeźnik MartaST Adama Borzęckiego 12-13 D ST
1Raniszewski KacperRutkowska WeronikaARTDANCE 12-13 E 8T
2Kubacki StanisławBrodziak AmeliaISKRA 12-13 E 8T
3Stelak FilipPłócienniczak Karolina AnnaSKT Fabryka Tanca 12-13 E 8T
4Stolarczyk Iwo NatanJaśkowiak VanessaUKS DANCE ACADEMY 12-13 E 8T
5Gotowalski JakubAfeld OliwiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 E 8T
6Napieralski MikołajSobiereiska JuliaUKS Bailamos 12-13 E 8T
7Paluchowski MaurycyOrłowska AleksandraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 E 8T
8Piątek SewerynOlszańska MagdalenaDANCE IMPERIUM 12-13 E 8T
9Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 E 8T
10Kowalewski TymoteuszDrużga AmeliaFEELING 12-13 E 8T
1Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN LA
2Jarosz FranciszekBronisławska AleksandraTempo 12-13 OPEN LA
3Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN LA
4Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 12-13 OPEN LA
5Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN LA
6Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN LA
7Ciesielski MateuszKrzemińska KajaCONTRA SPORT 12-13 OPEN LA
8Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN LA
9Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN LA
1Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN ST
2Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN ST
3Hinczewski KsawierNawrocka KlaudiaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN ST
4Szwenkiel KarolKurda WiktoriaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN ST
5Kulas SzymonMoszczyńska KorneliaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN ST
6Szczepański AdamLamparska OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 OPEN ST
1Cieciorowski MarcelMateja JagodaUKS TIGER TEAM 10-11 D LA
2Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
3Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE 10-11 D LA
4Olejarz TymonPietraszewska Agata AlicjaDANCE EMOTION 10-11 D LA
5Parulski Alan SzymonŻybort Oliwia CecyliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D LA
6Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport 10-11 D LA
7Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D LA
8Hass HubertWanczura MartaUKS Bailamos 10-11 D LA
9Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 10-11 D LA
1Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 10-11 D ST
2Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
3Mazin ArtemMartyniuk AnnaClassic Dance Sport 10-11 D ST
4Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D ST
5Kaczmarczyk AlanBłaszczyk MarcelinaLATINO CAFE 10-11 D ST
6Olejarz TymonPietraszewska Agata AlicjaDANCE EMOTION 10-11 D ST
7Hass HubertWanczura MartaUKS Bailamos 10-11 D ST
8Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D ST
9Parulski Alan SzymonŻybort Oliwia CecyliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D ST
9Fabisiak Piotr FranciszekKazimierczak Oliwia AleksandraAKTT 10-11 D ST
11Laps JanMarcinkowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 D ST
1Cieciorowski MarcelMateja JagodaUKS TIGER TEAM 10-11 E 6T
2Parulski Alan SzymonŻybort Oliwia CecyliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 E 6T
3Laps JanMarcinkowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 E 6T
4Mazurczyk JanWasiewicz MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 E 6T
5Kwaśniak KacperMajka AngelikaTempo 10-11 E 6T
6Tuszkowski HubertWojciechowska LenaLATINO CAFE 10-11 E 6T
1Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE 10-11 F 6T
2Dobroś BłażejAleks ZuzannaFalcon&Artdance 10-11 F 6T
3Daszkowski SzymonDunajska LenaARTDANCE 10-11 F 6T
4Łopatowski MaciejWojciechowska JuliaFalcon&Artdance 10-11 F 6T
5Arnikina AnhelinaSolo SoloUKS TIGER TEAM 10-11 F 6T
6Wątorowski KamilBaumgart MichelleUKS Bailamos 10-11 F 6T
7Janik MaciejStefaniak EmiliaSTUDIO TAŃCA NATURAL 10-11 F 6T
1Aranowski MaciejKornacka WeronikaARTDANCE 10-11 G 5T
1Drażba MichałJukiewicz MilenaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 G 5T
1Florkiewicz GrzegorzFedorowska OliwiaUKS Bailamos 10-11 G 5T
1Koper MateuszPorębska AnnaFalcon&Artdance 10-11 G 5T
1Nowacki Krzysztof MateuszGórczak Julia LenaUKS TIGER TEAM 10-11 G 5T
1Wasiewicz Aleksander KrzysztofDybowska NadiaST Adama Borzęckiego 10-11 G 5T
2Kuzara OliwiaSolo SoloSTUDIO TAŃCA NATURAL 10-11 G 5T
2Delbowska KarolinaSolo SoloUKS Bailamos 10-11 G 5T
2Mizdalska OliwiaSolo SoloSTUDIO TAŃCA NATURAL 10-11 G 5T
3Gabor JuliaSolo SoloST PYRAS 10-11 G 5T
3Bajińska MartaSolo SoloST PYRAS 10-11 G 5T
3Jaskulska ZofiaSolo SoloST PYRAS 10-11 G 5T
3Jasiczek MagdalenaSolo SoloTKS DANCE&DANCE 10-11 G 5T
1Niezgoda EdwardStefańczyk LauraTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 8-9 F 6T
2Aderek DawidZimak BlankaDANCE IMPERIUM 8-9 F 6T
3Jarkiewicz FranciszekRaczkowska KarolinaTKS DANCE&DANCE 8-9 F 6T
4Mrowiec JakubDeptuła AntoninaLATINO CAFE 8-9 F 6T
5Sarkowicz MarcelJaskólska AmeliaTKS DANCE&DANCE 8-9 F 6T
6Nowaczyk MikołajNowaczyk AleksandraTKS DANCE&DANCE 8-9 F 6T
7Zięba MichałGastoł WiktoriaDANCE IMPERIUM 8-9 F 6T
8Stopczyńska AnnaSolo SoloDANCE IMPERIUM 8-9 F 6T
1Kościelniak SzymonDąbrowska AnnaTKS DANCE&DANCE 8-9 G 4T
1Marcinkowski IgorMatysiak MajaTKS DANCE&DANCE 8-9 G 4T
1Olszewski AdamKapusta AleksandraTKS DANCE&DANCE 8-9 G 4T
1Lica Maja MagdalenaSolo SoloSTUDIO TAŃCA NATURAL 8-9 G 4T
1Soroko TymoteuszTafelska AgataUKS Bailamos 8-9 G 4T
1Żabicki AdamSumis BlankaTKS DANCE&DANCE 8-9 G 4T
2Krygier KamilKapusta AlicjaTKS DANCE&DANCE 8-9 G 4T
2Szyc KlaudiaSolo SoloST PYRAS 8-9 G 4T
2Orłowska MajaSolo SoloST PYRAS 8-9 G 4T
2Kuś PiotrSumis AmeliaTKS DANCE&DANCE 8-9 G 4T
2Rutkowski JanDziewulska GabrielaDANCE IMPERIUM 8-9 G 4T
2Korczyk Tymoteusz KazimierzWiśniewska Zuzanna AgataSKT Fabryka Tanca 8-9 G 4T
3Szyc WiktoriaSolo SoloST PYRAS 8-9 G 4T
3Rąpała AureliaSolo SoloTKS DANCE&DANCE 8-9 G 4T
3Chojnowska JustynaSolo SoloSKT Fabryka Tanca 8-9 G 4T
3Kozikowski JanSolo SoloST PYRAS 8-9 G 4T
3Trzpil OliwiaSolo SoloST PYRAS 8-9 G 4T
1Wojtania SebastianSzałęga KamilaST Magic A ST (MP)
2Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET A ST (MP)
3Wielogórski KarolJagielska MartaLATINO CAFE A ST (MP)
4Marchewka Marcel OliwierLipok IzabelaOLIMP SPORT A ST (MP)
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca A ST (MP)
6Humin AureliuszGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE A ST (MP)
7Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaFEELING A ST (MP)
8Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM A ST (MP)
9Stępniewski OskarCzerwińska ŻanetaStrefa Tańca A ST (MP)
10Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS A ST (MP)
11Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM A ST (MP)
11Siedlecki CezaryZielińska MałgorzataCREATIVE DANCE A ST (MP)
13Suchomski ŁukaszKruk NataliaDANCE IMPERIUM A ST (MP)
13Plona PatrykDębek JuliaAKAT A ST (MP)
15Petersen Dawid OskarPańko Agnieszka MariaKTS JANTAR A ST (MP)
16Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER A ST (MP)
17Babirecki Jakub KacperJasek OliwiaKTS JANTAR A ST (MP)
17Dzwonkowski MateuszBrulińska DagmaraAKAT A ST (MP)
19Wawrzonkowski ErnestSnopek KajaOLIMP SPORT A ST (MP)
20Tarasiuk MateuszLewicka PatrycjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT A ST (MP)
1Połętek PatrykMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT B LA (MP)
2Ledwosiński KarolAntoniewicz AleksandraCorte Dance Progress B LA (MP)
3Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM B LA (MP)
4Falkowski MikołajJędrzejczyk WiktoriaKTT DUET B LA (MP)
5Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS B LA (MP)
6Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN B LA (MP)
7Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT B LA (MP)
8Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER B LA (MP)
9Klusak Karol SebastianBuczkowska AleksandraCentrum Trójmiasto B LA (MP)
10Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM B LA (MP)
11Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA B LA (MP)
12Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA B LA (MP)
13Piskorski FabianDargacz AgataDANCE FLOW B LA (MP)
14Reczkowski JakubSłupska AleksandraTKS DANCE&DANCE B LA (MP)
15Opania MariuszNowak MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA B LA (MP)
15Pilecki JakubSztukowska PaulinaPROMENADA B LA (MP)
17Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA B LA (MP)
17Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT B LA (MP)
19Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE B LA (MP)
20Magdziak RafałWiśniewska NinaAKAT B LA (MP)
21Hańczyk ŁukaszRoth WeronikaDANCE CENTER B LA (MP)
22Plona RafałFilipkowska LindaAKAT B LA (MP)
1Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA B ST (MP)
2Szczepański JanNowak AmeliaTKS DANCE&DANCE B ST (MP)
3Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN B ST (MP)
4Gajek AdamKłopocka KalinaFEELING B ST (MP)
5Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY B ST (MP)
6Ulitkin TimSzczycińska Joanna BeataAKTT B ST (MP)
7Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraStrefa Tańca B ST (MP)
8Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT B ST (MP)
8Wargin KamilCygan WiktoriaISKRA B ST (MP)
10Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA B ST (MP)
11Zaborowski KrystianGorczyca DominikaDANCEPRO B ST (MP)
12Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA B ST (MP)
13Klimek WojciechWójcik OliwiaKS M-TEAM B ST (MP)
14Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM B ST (MP)
15Opania MariuszNowak MalwinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA B ST (MP)
16Lubiński FilipKocięcka ZuzannaBLACK DANCE B ST (MP)
17Magdziak RafałWiśniewska NinaAKAT B ST (MP)
18Krakowiecki MateuszŚwięcka ZuzannaAKAT B ST (MP)
19Żebrowski MateuszWronowska AleksandraAKAT B ST (MP)
20Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic B ST (MP)
20Plona RafałFilipkowska LindaAKAT B ST (MP)
22Pilecki JakubSztukowska PaulinaPROMENADA B ST (MP)
23Bujnowski AdrianPolakowska WeronikaPROMENADA B ST (MP)