!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy (PTT)
Bełżyce
Filtruj:
Kategorie:








1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior IV OPEN 10T (MP)
2Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior IV OPEN 10T (MP)
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV OPEN 10T (MP)
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN 10T (MP)
2Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
3Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN 10T (MP)
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN 10T (MP)
5Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN 10T (MP)
2Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Senior II OPEN 10T (MP)
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN 10T (MP)
4Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (MP)
5Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków Senior II OPEN 10T (MP)
6Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN 10T (MP)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN 10T (MP)
2Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN 10T (MP)
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN 10T (MP)
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków Senior I OPEN 10T (MP)
5Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN 10T (MP)
1Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
2Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN 10T (MP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN 10T (MP)
4Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN 10T (MP)
5Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-20 OPEN 10T (MP)
6Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN 10T (MP)
7Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN 10T (MP)
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
2Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
4Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
5Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 OPEN 10T (MP)
6Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
7Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
8Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
9Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
10Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
11Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN 10T (MP)
12Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
13Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków 12-13 OPEN 10T (MP)
13Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES 12-13 OPEN 10T (MP)
15Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice 12-13 OPEN 10T (MP)
16Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 OPEN 10T (MP)
17Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 OPEN 10T (MP)
18Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN 10T (MP)
19Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
20Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 OPEN 10T (MP)
21Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
22Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 OPEN 10T (MP)
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 10-11 OPEN 8T (MP)
2Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 OPEN 8T (MP)
3Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 10-11 OPEN 8T (MP)
4Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
5Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T (MP)
6Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (MP)
7Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 OPEN 8T (MP)
8Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T (MP)
9Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
10Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
11Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 OPEN 8T (MP)
12Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 OPEN 8T (MP)
13Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 OPEN 8T (MP)
14Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK 10-11 OPEN 8T (MP)
15Suvorov NikitaKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
16Jarząb FilipKoszarska MarikaKICK 10-11 OPEN 8T (MP)
17Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 OPEN 8T (MP)