!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Przemyska Gala Taneczna - XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” (PTT)
Przemyśl
Filtruj:
Kategorie:

















1Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
2Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 B LA
3Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
4Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B LA
5Jucha JakubFalda KarinaTAKT 16-18 B LA
6Kud DamianŁysikowska KarolinaGRACJA 16-18 B LA
1Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 B ST
2Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
3Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B ST
4Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
5Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
6Jucha JakubFalda KarinaTAKT 16-18 B ST
1Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
2Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D LA
3Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D ST
2Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
3Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
4Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 E 8T
2Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
3Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
4Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
5Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 14-15 E 8T
1Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 F 6T
2Widerski MichałStelmach OliwiaSAMBA 14-15 F 6T
3Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
4Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
5Iwasieczko DominikObłąk AnitaA-Z 14-15 F 6T
6Mielnik BartłomiejStarzyńska AureliaA-Z 14-15 F 6T
1Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
2Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D LA
3Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D LA
4Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
5Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
6Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D LA
7Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 D LA
8Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D LA
8Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D LA
1Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 D ST
2Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
3Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
4Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 12-13 D ST
5Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D ST
6Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
7Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D ST
8Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
9Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
10Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D ST
1Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 E 8T
2Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 12-13 E 8T
3Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 12-13 E 8T
4Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
5Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE 12-13 E 8T
6Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
7Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
8Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
9Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA 12-13 E 8T
1Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 F 6T
2Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL 12-13 F 6T
3Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 F 6T
4Kumor BartłomiejBogacz AleksandraGRACJA 12-13 F 6T
5Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE 12-13 F 6T
6Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 F 6T
7Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z 12-13 F 6T
7Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
9Tadla MateuszMusiał PatrycjaDŻET 12-13 F 6T
10Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z 12-13 F 6T
11Kraśnik KacperBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 10-11 E 6T
2Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
3Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
4Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
5Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 10-11 E 6T
6Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
7Socha JarosławLasek AleksandraGRACJA 10-11 E 6T
8Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
1Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 10-11 F 6T
2Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA 10-11 F 6T
3Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 F 6T
4Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 10-11 F 6T
5Chomik JakubFranków AmeliaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
6Rząsa KarolSzelążek ElżbietaA-Z 10-11 F 6T
7Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 10-11 F 6T
1Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 G 4T
2Bahir JózefSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 G 4T
3Król KarolZawadzka DominikaA-Z 10-11 G 4T
4Łaba NikolasSawicka WeronikaA-Z 10-11 G 4T
1Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 8-9 F 6T
2Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA 8-9 F 6T
3Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL 8-9 F 6T
4Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA 8-9 F 6T
5Hop HubertOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 8-9 F 6T
6Kopeć WojciechKępczyńska JagodaA-Z 8-9 F 6T
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 8-9 G 4T
2Lula MateuszChorążykiewicz MartynaA-Z 8-9 G 4T
2Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 8-9 H 4T
4Zajdel BartłomiejKessler MajaGRACJA 8-9 H 4T