!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016 (FTS)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:


















1Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 B LA
2Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-18 B LA
1Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaSKT STYL 16-18 C LA
2Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSKT STYL 16-18 C LA
3Łysek JakubGas WeronikaMCT 16-18 C LA
4Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 C LA
1Szafrański SebastianKlimas MarzenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
2Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 C ST
3Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaSKT STYL 16-18 C ST
4Łysek JakubGas WeronikaMCT 16-18 C ST
5Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 C ST
1Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 C LA
2Klimek WojciechJałocha WiktoriaKS M-TEAM 14-15 C LA
3Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
4Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 C LA
5Porębski MarekBielec NataliaSKT STYL 14-15 C LA
6Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
7Dudek JanZapiór BarbaraMCT 14-15 C LA
8Bugaj LeonFigurska MartaELITA 14-15 C LA
1Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 C ST
2Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
3Klimek WojciechJałocha WiktoriaKS M-TEAM 14-15 C ST
4Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 C ST
5Bugaj LeonFigurska MartaELITA 14-15 C ST
6Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
7Dudek JanZapiór BarbaraMCT 14-15 C ST
1Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 D LA
2Dudek JanZapiór BarbaraMCT 14-15 D LA
3Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 D LA
4Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 D LA
5Dziura KajetanDziób AmeliaMCT 14-15 D LA
6Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 D LA
7Bugaj LeonFigurska MartaELITA 14-15 D LA
8Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 D LA
9Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 D LA
1Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 D ST
2Bugaj LeonFigurska MartaELITA 14-15 D ST
3Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 D ST
4Dudek JanZapiór BarbaraMCT 14-15 D ST
5Dziura KajetanDziób AmeliaMCT 14-15 D ST
6Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 D ST
7Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 D ST
8Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 D ST
9Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 D ST
1Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 E 8T
2Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 E 8T
3Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
4Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 E 8T
5Czopek JanStrączyńska GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
6Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 E 8T
1Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C LA
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 C LA
3Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 C LA
4Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 C LA
5Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C LA
6Thomas DominikKaczówka KarolinaMCT 12-13 C LA
7Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 C LA
8Ryłko MichałWięckowska MajaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C LA
1Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C ST
2Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C ST
3Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 C ST
4Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 C ST
5Thomas DominikKaczówka KarolinaMCT 12-13 C ST
6Ryłko MichałWięckowska MajaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C ST
7Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 C ST
1Mikoś SzymonVasylenko IanaSKT PASJA 12-13 D LA
2Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 D LA
3Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 D LA
4Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 D LA
5Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 D LA
6Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D LA
7Rzepecki MikołajFerlejko JoannaSKT STYL 12-13 D LA
8Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D LA
9Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 D LA
1Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 D ST
2Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 D ST
3Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 D ST
4Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 D ST
5Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 D ST
6Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D ST
7Rzepecki MikołajFerlejko JoannaSKT STYL 12-13 D ST
8Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D ST
9Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 D ST
1Mikoś SzymonVasylenko IanaSKT PASJA 12-13 E 8T
2Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 E 8T
3Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 E 8T
4Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 E 8T
5Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 E 8T
6Polcyn MateuszKlus MonikaCENTRUM KULTURY I SPORTU 12-13 E 8T
7Myśliwiec HubertRudzińska WiktoriaELITA 12-13 E 8T
8Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 E 8T
8Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 12-13 E 8T
10Włudarz DominikBodek NikolaELITA 12-13 E 8T
11Chrapek ErykHorowitz AnnaSKT PASJA 12-13 E 8T
11Sikora MarekWyjadłowska AleksandraSKT STYL 12-13 E 8T
13Holik MaksymilianStęplewska DorotaSKT PASJA 12-13 E 8T
1Bednarz SzymonPietrzak DaszaMCT 10-11 D LA
2Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 10-11 D LA
3Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 D LA
4Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 D LA
1Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 10-11 D ST
2Bednarz SzymonPietrzak DaszaMCT 10-11 D ST
3Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 10-11 D ST
4Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 D ST
1Bednarz SzymonPietrzak DaszaMCT 10-11 E 6T
2Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 E 6T
3Jagła PiotrDuda NinaELITA 10-11 E 6T
4Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 10-11 E 6T
5Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 10-11 E 6T
6Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 E 6T
7Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 E 6T
8Kiec MaciejNowacka HannaELITA 10-11 E 6T
9Seweryn JakubPerczyńska KingaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 8-9 F 6T
1Dąbrowski WiesławCholewa HannaMCT 8-9 F 6T
1Tomczyk AntoniBolek OlaMCT 8-9 F 6T
1Skupień FilipSilva MariaELITA 8-9 F 6T
1Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 F 6T
1Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
2Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 8-9 F 6T
2Szczepaniak TomaszRosiek KlaudiaWIR DANCE 8-9 F 6T
2Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 8-9 F 6T
2Król ŁukaszMorańska WiktoriaWIR DANCE 8-9 F 6T
2Lebiest BrunoSłowiak AmeliaMCT 8-9 F 6T
2Kopieć SebastianSłaby JuliaWIR DANCE 8-9 F 6T
3Wyszyńska PatrycjaWyszyńska PatrycjaELITA 8-9 F 6T
3Kuźma FranciszekSykała MagdalenaMCT 8-9 F 6T
3Łukasik MikołajDadał MartynaWIR DANCE 8-9 F 6T
3Garcia GabrielaGarcia GabrielaELITA 8-9 F 6T
3Wąsil DariaWąsil DariaELITA 8-9 F 6T
3Kosmydel SzymonLis MartynaWIR DANCE 8-9 F 6T