!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Jubileuszowy - DŻET 2017 (PTT)
Rzeszów
Filtruj:
Kategorie:






















1Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-18 B LA
2Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
4Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
5Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
6Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
7Gazda JanuszKnyś AnnaLIDER 16-18 B LA
8Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 B LA
9Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
10Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B LA
1Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
2Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
3Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
4Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
5Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
6Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 B ST
1Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
2Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C LA
3Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
4Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
6Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
7Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
1Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C ST
2Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C ST
3Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
4Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
5Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
6Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
1Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 D LA
2Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
3Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
4Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 D LA
6Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
8Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
8Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 D LA
1Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 D ST
2Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D ST
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
4Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
6Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D ST
7Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
8Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
9Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C LA
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
3Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C LA
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C LA
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
6Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C LA
7Sohling NorbertCygan KingaKLASA 14-15 C LA
1Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
4Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 C ST
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 C ST
1Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
2Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D LA
3Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D LA
4Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
5Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
6Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
7Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
8Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 D LA
9Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D LA
1Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D ST
2Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
3Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
4Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
5Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 14-15 D ST
6Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 14-15 D ST
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
8Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D ST
9Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 E 8T
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 E 8T
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 E 8T
4Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 14-15 E 8T
5Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
6Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
7Paterek KacperRachwał JuliaCreative Dance 14-15 E 8T
8Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D LA
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 12-13 D LA
3Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D LA
5Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D LA
8Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
1Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 12-13 D ST
3Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
4Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
5Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 D ST
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D ST
1Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 E 8T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 E 8T
5Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 12-13 E 8T
6Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 E 8T
7Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
8Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
9Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaKLASA 12-13 E 8T
10Garko KamilGrucela MajaAKSEL 12-13 E 8T
11Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
12Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 E 8T
1Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
2Fus FilipJanuszewska KorneliaDŻET 12-13 F 6T
3Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 12-13 F 6T
4Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 F 6T
5Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 12-13 F 6T
6Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 G 6T
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 G 6T
2Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 G 6T
2Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 12-13 G 6T
3Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 12-13 G 6T
3Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 12-13 G 6T
3Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 10-11 E 6T
2Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
3Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 E 6T
4Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
5Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
6Błaszczyszyn KarolSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
7Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 E 6T
1Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 10-11 F 6T
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
3Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 F 6T
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 F 6T
5Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 F 6T
6Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
7Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
8Kłusek WiktorOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
9Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 F 6T
10Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 10-11 F 6T
11Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 F 6T
1Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 6T
1Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 6T
1Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 10-11 G 6T
2Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 G 6T
2Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 6T
3Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 6T
3Krzanowski BartoszGórka ZofiaDŻET 10-11 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 10-11 G 6T
3Strzała MiłoszKozicka OliwiaDŻET 10-11 G 6T
3Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 10-11 G 6T
1Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 10-11 H 4T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 10-11 H 4T
1Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 H 4T
1Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
1Myjak AdamMieszkowicz AnnaGALA 10-11 H 4T
1Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 10-11 H 4T
2Kapała MichałMach JuliaGASIEK 10-11 H 4T
2Maziarz DawidCzech ZofiaPODKARPACIE 10-11 H 4T
2Olech EmiliaKaplita LiliannaAKSEL 10-11 H 4T
2Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 10-11 H 4T
2Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 H 4T
1Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 8-9 H 4T
1Wiercioch JakubBuż ZuzannaAKSEL 8-9 H 4T
1Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 8-9 H 4T
1Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 8-9 H 4T
1Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
2Bajcer MikołajJachyra MarlenaSAMBA 8-9 H 4T
2Brzozowska MajaMisiak Wiktoria MariaDŻET 8-9 H 4T
2Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA 8-9 H 4T
2Kowalski KubaWilk AleksandraGALA 8-9 H 4T