!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Łódzka Liga Taneczna (PTT)
Łódź ul. Czajkowskiego 14 ZSO nr 1
Filtruj:
Kategorie:













1Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 16-18 E LA
2Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E LA
3Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E LA
1Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 16-18 E ST
2Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E ST
3Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 E 8T
3Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA 14-15 E 8T
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
5Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
6Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 14-15 E 8T
7Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 8T
1Cybart MikołajBatlińska AnielaJEDYNKA 14-15 G 4T
2Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA 14-15 G 4T
2Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 14-15 G 4T
3Gawęcki BorysJędrzejczyk ZuzannaETIUDA 14-15 G 4T
3Kuraś JakubRyfa JuliaJEDYNKA 14-15 G 4T
3Purgal AdamDmochowska WiktoriaST DOBROWOLSCY 14-15 G 4T
1Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
2Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
3Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
4Adamski KacperMaciak JuliaEMOTION 12-13 E 8T
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 12-13 F 6T
2Robak MaciejWłodarczyk WeronikaCANTINERO 12-13 F 6T
3Wochlik DominikOkrojek NataliaESKADRA 12-13 F 6T
4Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA 12-13 F 6T
5Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 F 6T
1Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 G 4T
1Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
1Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE 12-13 G 4T
2Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 G 4T
2Kacprzyk OskarKudra IgaESKADRA 12-13 G 4T
2Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 G 4T
2Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 12-13 G 4T
3Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 12-13 G 4T
3Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 G 4T
3Borkowski JanNowicka NataliaCreative Dance 12-13 G 4T
3Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA 12-13 G 4T
3Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
3Gajdka WiktorSterniczuk GabrielaESKADRA 12-13 G 4T
3Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY 12-13 G 4T
1Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 H 4T
1Klekot JakubSiwek KarolinaZORBA 12-13 H 4T
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 H 4T
2Strzelecki StanisławPłusa ZuzannaJEDYNKA 12-13 H 4T
2Baczyński JanRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 12-13 H 4T
2Ryjak JakubPłużyczka ZofiaEMOTION 12-13 H 4T
2Sala DominikStrzelecka ZofiaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 E 6T
2Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Schab ŁukaszWierzchowska KingaEMOTION 10-11 E 6T
4Raus Konrad JanDalle Mulle Laura MariaCHA CHA 10-11 E 6T
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 10-11 G 4T
2Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 10-11 G 4T
2Janik OskarWilczek MajaA+S 10-11 G 4T
3Andrzejczak MichałZubczyńska AmeliaCreative Dance 10-11 G 4T
3Andzel KacperChłąd AlicjaA+S 10-11 G 4T
3Brodowski MaksymNaguszewska JuliaMAKO 10-11 G 4T
3Słomski MaksymilianNowak ZofiaEMOTION 10-11 G 4T
1Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA 10-11 H 4T
1Nowicki HubertNorbert SandraCreative Dance 10-11 H 4T
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 H 4T
1Makowski MikołajŻochowska MajaEMOTION 10-11 H 4T
2Grzanka DawidWojda OliwiaCreative Dance 10-11 H 4T
2Kuban IgorNabiałczyk NikolZORBA 10-11 H 4T
2Rogoziński JakubPietrzycka ZuzannaEMOTION 10-11 H 4T
2Sudoł KubaSokolińska NoemiZORBA 10-11 H 4T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Ciura FranciszekKapuśniak NataliaA+S 8-9 H 4T
1Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 8-9 H 4T
1Lewandowski BartoszBukowiecka JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO 8-9 H 4T
2Bawor AdamGadzalińska ZofiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2King TymoteuszSchab MartaEMOTION 8-9 H 4T
2Latosiewicz SzymonWasilewska ZuzannaJEDYNKA 8-9 H 4T
2Żak MateuszHelińska JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T