!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra (PTT)
Mierzyn k/ Szczecina
Filtruj:
Kategorie:






















1Visnakovs VjaceslavsKizlo TerezaRiga Dorośli OPEN LA
2Jeleń ErnestKhrycheva AnnaLIDER Dorośli OPEN LA
3Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA
4Sharapov VolodymyrKominkova LenkaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
5Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA
6Malkov RomanMalik EwaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA
7Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
8Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
9Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
9Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
11Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
12Rudnicki-Sipajło DominikOrlova InesaDublin Dorośli OPEN LA
13Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA
14Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
15Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA Dorośli OPEN LA
16Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA
16Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
16Podkas SiarheiKlepcha AnastasiyaSpatkanne Dorośli OPEN LA
19Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA
20Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA Dorośli OPEN LA
21Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
22Michalak DawidKaspruk MyroslavaZAMEK Dorośli OPEN LA
23Gumkowski MichałMadeńska Sylwia--- Dorośli OPEN LA
24Świniarski MarcinSobczak AnetaSTARDANCE Dorośli OPEN LA
25Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO Dorośli OPEN LA
25Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
25Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN LA
28Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA
29Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL Dorośli OPEN LA
30Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
31Dudarewicz AdamMazurek IgaFAN DANCE Dorośli OPEN LA
31Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA
33Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne Dorośli OPEN LA
34Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL Dorośli OPEN LA
35Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
36Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA
37Kitsun AndreiKrepchuk YuliyaTango Dorośli OPEN LA
1Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraGRACJA Dorośli OPEN ST
2Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
3Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST
4Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST
5Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST
6Kostrzewa PawelLewandowska MartynaMyStyle Dorośli OPEN ST
7Oblikas ArgoPanchenko TetyanaNice n Easy Dance Studios Dorośli OPEN ST
8Potapov KirillShavedova AlessandraStar dance club Dorośli OPEN ST
9Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST
9Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST
11Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST
11Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST
13Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST
14Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
15Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN ST
16Starzyński PiotrJanicka KamilaFAN DANCE Dorośli OPEN ST
17Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST
17Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST
19Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL Dorośli OPEN ST
19Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne Dorośli OPEN ST
21Starowicz PiotrDrożyner PaulinaMUZA Dorośli OPEN ST
1Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA
2Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA
3Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA 16-20 OPEN LA
4Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA 16-20 OPEN LA
5Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO 16-20 OPEN LA
6Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA 16-20 OPEN LA
7Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB 16-20 OPEN LA
8Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA
9Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA 16-20 OPEN LA
10Karkosz FilipChocian CarmenASTRA 16-20 OPEN LA
11Gaigl OskarMiller AnastasiaBerlin 16-20 OPEN LA
1Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST
2Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST
3Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA 16-20 OPEN ST
4Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST
5Stempka KewinPawlak MajaIMPULS 16-20 OPEN ST
6Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA 16-20 OPEN ST
7Karkosz FilipChocian CarmenASTRA 16-20 OPEN ST
7Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST
9Tylec MikołajBaszczowska Anna--- 16-20 OPEN ST
10Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM 16-20 OPEN ST
11Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-20 OPEN ST
12Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-20 OPEN ST
1Świniarski MarcinSobczak AnetaSTARDANCE 16-18 B LA
2Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 B LA
3Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX 16-18 B LA
4Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne 16-18 B LA
5Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaDANCECLUB 16-18 B LA
6Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE 16-18 B LA
7Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B LA
8Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 B LA
9Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
9Uller MateuszZawadzka EwelinaDANCECLUB 16-18 B LA
11Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 B LA
12Bartman AleksanderSas AureliaASTRA 16-18 B LA
13Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeria-Dance 16-18 B LA
13Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
1Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 B ST
2Vaitseshonak VitaliMikhailava AnhelinaSpatkanne 16-18 B ST
3Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA 16-18 B ST
4Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
5Bartman AleksanderSas AureliaASTRA 16-18 B ST
6Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 B ST
7Panachida SzymonMarzec JuliaELITE DANCE 16-18 B ST
8Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeria-Dance 16-18 B ST
9Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE 16-18 B ST
10Dąbek MateuszMangudis TasijaELITE DANCE 16-18 B ST
11Tonder ŁukaszStawicka MartaSŁOŃCE 16-18 B ST
1Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
2Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA 16-18 C LA
3Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 C LA
4Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
5Rakhmanko AliaksandrAliakseyeva KseniyaFeeria-Dance 16-18 C LA
6Shyrma ArturMitskevich AnastasyaFeeria-Dance 16-18 C LA
1Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 C ST
2Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA 16-18 C ST
3Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 C ST
4Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA 16-18 C ST
5Piskulak PatrykKaput NataliaASTRA 16-18 C ST
6Shyrma ArturMitskevich AnastasyaFeeria-Dance 16-18 C ST
7Rakhmanko AliaksandrAliakseyeva KseniyaFeeria-Dance 16-18 C ST
1Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA
2Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA
3Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA
4Nowak WiktorKamińska SaraLIDER 16-18 OPEN LA
5Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA 16-18 OPEN LA
6Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA
7Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 OPEN LA
8Adamczyk DominikLasko DariaASTRA 16-18 OPEN LA
9Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA
10Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 OPEN LA
11Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 OPEN LA
12Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA
13Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 OPEN LA
14Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 OPEN LA
15Gaigl OskarMiller AnastasiaBerlin 16-18 OPEN LA
16Niedośpiał MarcinJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA
17Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN LA
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST
2Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST
3Stempka KewinPawlak MajaIMPULS 16-18 OPEN ST
4Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST
5Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST
6Sokołowski KamilLytvynenko MariaIGLICA 16-18 OPEN ST
7Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN ST
8Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN ST
9Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 OPEN ST
9Adamczyk DominikLasko DariaASTRA 16-18 OPEN ST
11Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 OPEN ST
12Panachida SzymonMarzec JuliaELITE DANCE 16-18 OPEN ST
1Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 C LA
2Fedarovich IlyaLadysh AnastasiyaFeeria-Dance 14-15 C LA
3Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA 14-15 C LA
4Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C LA
5Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA 14-15 C LA
6Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 C LA
7Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 C LA
1Bździel GrzegorzSarnowska Zofia--- 14-15 C ST
2Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C ST
3Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 C ST
4Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA 14-15 C ST
5Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 C ST
6Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 C ST
7Fedarovich IlyaLadysh AnastasiyaFeeria-Dance 14-15 C ST
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA
2Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO 14-15 OPEN LA
3Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 14-15 OPEN LA
4Myślicki DanielTąkiel LauraKS DANCE MIX 14-15 OPEN LA
5Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN LA
6Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN LA
7Bździel GrzegorzSarnowska Zofia--- 14-15 OPEN LA
8Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA
9Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 14-15 OPEN LA
10Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 14-15 OPEN LA
11Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA
12Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN LA
13Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 14-15 OPEN LA
14Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeria-Dance 14-15 OPEN LA
15Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 OPEN LA
16Fedarovich IlyaLadysh AnastasiyaFeeria-Dance 14-15 OPEN LA
1Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 14-15 OPEN ST
2Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 14-15 OPEN ST
3Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 OPEN ST
4Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA 14-15 OPEN ST
5Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 OPEN ST
6Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 14-15 OPEN ST
7Jaśkowiak ErnestTydda MartynaKlub Sportowy Polski Taniec 14-15 OPEN ST
8Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN ST
9Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST
10Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST
11Haidziuk AliaksandrZhuk YanaFeeria-Dance 14-15 OPEN ST
12Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 14-15 OPEN ST
13Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN ST
14Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 14-15 OPEN ST
15Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST
16Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN ST
1Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne 12-13 D LA
2Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB 12-13 D LA
3Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 D LA
4Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 D LA
5Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 D LA
6Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA 12-13 D LA
7Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA 12-13 D LA
8Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA 12-13 D LA
9Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE 12-13 D LA
9Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA 12-13 D LA
11Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE 12-13 D LA
1Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 D ST
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 D ST
3Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne 12-13 D ST
4Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 D ST
5Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA 12-13 D ST
6Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA 12-13 D ST
7Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB 12-13 D ST
8Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA 12-13 D ST
9Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE 12-13 D ST
10Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA 12-13 D ST
11Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE 12-13 D ST
12Apanas DzianisShchotskaya DaryaFeeria-Dance 12-13 D ST
12Hrydneva AnastasiyaMatsiulevich StanislauFeeria-Dance 12-13 D ST
1Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne 12-13 E 8T
2Jaworski AdrianKilińska JuliaDANCECLUB 12-13 E 8T
3Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA 12-13 E 8T
4Apanas DzianisShchotskaya DaryaFeeria-Dance 12-13 E 8T
5Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 12-13 E 8T
6Hrydneva AnastasiyaMatsiulevich StanislauFeeria-Dance 12-13 E 8T
7Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA 12-13 E 8T
8Markowski TomaszBitner MartynaELITE DANCE 12-13 E 8T
9Khodas YaroslavSHAUCHENKA MARYIASpatkanne 12-13 E 8T
10Fila WojciechKolanowska PolaPROJEKT NM 12-13 E 8T
11Pękała DamianMamczak ZuzannaELITE DANCE 12-13 E 8T
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 12-13 OPEN LA
2Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne 12-13 OPEN LA
3Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA
4Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne 12-13 OPEN LA
5Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne 12-13 OPEN LA
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA
7Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA
8Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 OPEN LA
9Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 OPEN LA
9Khodas YaroslavSHAUCHENKA MARYIASpatkanne 12-13 OPEN LA
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 12-13 OPEN ST
2Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST
3Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne 12-13 OPEN ST
4Marzec MiłoszKijewska KarolinaELITE DANCE 12-13 OPEN ST
5Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA 12-13 OPEN ST
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST
7Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 OPEN ST
8Amelchanka ArseniShcherbak PalinaSpatkanne 12-13 OPEN ST
8Mikhailau HermanLishyk PalinaSpatkanne 12-13 OPEN ST
10Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST
11Khodas YaroslavSHAUCHENKA MARYIASpatkanne 12-13 OPEN ST
1Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne 10-11 OPEN LA
2Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA 10-11 OPEN LA
3Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN LA
4Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB 10-11 OPEN LA
5Huber JanStaszak KarolinaTAKT 10-11 OPEN LA
6Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA 10-11 OPEN LA
7Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA 10-11 OPEN LA
7Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA 10-11 OPEN LA
9Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 10-11 OPEN LA
10Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 10-11 OPEN LA
1Sokal ArtsemKireeva PalinaSpatkanne 10-11 OPEN ST
2Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA 10-11 OPEN ST
3Sokołowski DawidDytwińska GabrielaIGLICA 10-11 OPEN ST
4Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN ST
5Huber JanStaszak KarolinaTAKT 10-11 OPEN ST
6Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 10-11 OPEN ST
7Grydziuszko AntoniNoska ZuzannaDANCECLUB 10-11 OPEN ST
8Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA 10-11 OPEN ST
9Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA 10-11 OPEN ST
10Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 10-11 OPEN ST