!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:





















1Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
2Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
3Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA 16-18 A LA
4Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A LA
5Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 A LA
6Polewski KamilMirczewska MartaZORBA 16-18 A LA
7Oseychuk MaksymShynher AnnaPrestige 16-18 A LA
1Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 A ST
2Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 A ST
3Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
4Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 A ST
6Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
7Oseychuk MaksymShynher AnnaPrestige 16-18 A ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 B LA
2Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 B LA
3Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United 16-18 B LA
4Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
5Mamaev ArtemSlogeninkina Darya"Imperia"-Kaliningrad(Russia) 16-18 B LA
6SHKODA kostiantinMETELSKA SOFIIATROIANDA(Ukraina) 16-18 B LA
7Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
8Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 B LA
9Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 16-18 B LA
10Niegowski MichałSawicka KlaudiaKTT DUET 16-18 B LA
11Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 B LA
1SHKODA kostiantinMETELSKA SOFIIATROIANDA(Ukraina) 16-18 B ST
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 16-18 B ST
3Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
5DUDYK VADYMSTEPANIUK ANASTASIIATROIANDA(Ukraina) 16-18 B ST
6Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
7Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaDancers United 16-18 B ST
1Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
2Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 16-18 C LA
3Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C LA
4Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
5Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C LA
6Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 C LA
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 C ST
2Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 16-18 C ST
3Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
5Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 C ST
7KRAVCHUK ROMANLELYK OLEKSANDRATROIANDA(Ukraina) 16-18 C ST
8Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 C ST
8Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
10Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C ST
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 D LA
2Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 D LA
3Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D LA
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 16-18 D LA
5Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D LA
6Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 16-18 D LA
7Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D LA
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 16-18 D LA
9Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D LA
1Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D ST
2Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 16-18 D ST
3Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D ST
4Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
6Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
7Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 16-18 D ST
8Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 16-18 D ST
9Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
1Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
3Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 E LA
4Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 E LA
5Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
6Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E LA
7Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
8Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
8Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E LA
1Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 E ST
2Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 E ST
3Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
4Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaPOLINA'S DIAMONDS 16-18 E ST
5Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 E ST
6Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 E ST
7Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 16-18 E ST
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F LA
2Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F LA
3Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 F LA
4Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F LA
5Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F LA
6Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 F LA
7Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA 16-18 F LA
8Cieślak WojciechMosak WeronikaCTR 16-18 F LA
8Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F LA
1Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 F ST
2Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
3Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F ST
4Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 F ST
5Pawelec DawidWłodarczyk SaraCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
6Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 16-18 F ST
7Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F ST
8Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F ST
9Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F ST
10Cieślak WojciechMosak WeronikaCTR 16-18 F ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 C LA
1Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 C ST
2Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 C ST
1Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
2Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 D LA
3Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
4Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D LA
5Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D LA
6Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
7CHYKALIUK TYKHONKHVEN SOLOMIIATROIANDA(Ukraina) 14-15 D LA
8Kyrysiuk IvanYakobchuk LinaPrestige 14-15 D LA
8Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D LA
1Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 D ST
2Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 D ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
4Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 14-15 D ST
5Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
6Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D ST
7Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
7Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
9Kyrysiuk IvanYakobchuk LinaPrestige 14-15 D ST
10Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
11CHYKALIUK TYKHONKHVEN SOLOMIIATROIANDA(Ukraina) 14-15 D ST
1Kryvenda NazarToropova StefaniiaGolden club(Ukraina) 10-11 E 6T
2Yurchenko IlliaKovalova SofiiaGolden club(Ukraina) 10-11 E 6T
3Vladikin IvanSadchikova ViraDiamant-Elite(Ukraina) 10-11 E 6T
4BILAN MYKOLASTEPANIUK VALERIIATROIANDA(Ukraina) 10-11 E 6T
5Vilkov SerhiiAbadzhian ArinaPrestige 10-11 E 6T
6Hramyshin DmitriyIvanova Polina"Imperia"-Kaliningrad(Russia) 10-11 E 6T
1Kryvenda NazarToropova StefaniiaGolden club(Ukraina) 10-11 F 6T
2Yurchenko IlliaKovalova SofiiaGolden club(Ukraina) 10-11 F 6T
3Vladikin IvanSadchikova ViraDiamant-Elite(Ukraina) 10-11 F 6T
4BILAN MYKOLA MYKOLASTEPANIUK VALERIIA VALERIIATROIANDA(Ukraina) 10-11 F 6T
5Hramyshin DmitriyIvanova Polinap(Russia) 10-11 F 6T
6Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
7Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 F 6T
8Pystovalov SavatoslavNakovnik Elizaveta"Vesma"(Russia) 10-11 F 6T
1Mosiichuk ArseniiKhotymchuk AnhelinaTroyanda 10-11 G 6T
1Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 G 6T
2Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 10-11 G 6T
2Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 G 6T
3Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 10-11 G 6T
3Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 10-11 G 6T
3Pystovalov SavatoslavNakovnik Elizaveta"Vesma"(Russia) 10-11 G 6T
3Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
1Jastrzębski WojciechKozłowska LenaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Kluczyk GabrielKluczyk MagdalenaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Wasilewski WojciechGórska MartaKORDASZEWSCY 10-11 H 4T
2Celiński KacperKaraskiewicz MajaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 H 4T
2Falkiewicz JakubGregorczyk MajaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
2Szelest MaksymilianWojciechowska NinaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T