!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach (PTT)
Lublin
Filtruj:
Kategorie:










1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN 10T (MP)
2Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
3Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN 10T (MP)
4Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN 10T (MP)
5Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN 10T (MP)
6Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN 10T (MP)
7Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III OPEN 10T (MP)
8Daniel ZbigniewDaniel AnnaFANTAZJA Senior III OPEN 10T (MP)
9Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN 10T (MP)
10Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN 10T (MP)
1Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Senior II OPEN 10T (MP)
2Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN 10T (MP)
3Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO Senior II OPEN 10T (MP)
4Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN 10T (MP)
5Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior II OPEN 10T (MP)
6Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN 10T (MP)
1Kuban AdrianUgowska JoannaOKRĘG POMORSKI PTT Senior I OPEN 10T (MP)
2Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN 10T (MP)
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN 10T (MP)
4Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN 10T (MP)
5Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I OPEN 10T (MP)
1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
2Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN 10T (MP)
3Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN 10T (MP)
4Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN 10T (MP)
5Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN 10T (MP)
6Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN 10T (MP)
7Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK Dorośli OPEN 10T (MP)
8Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN 10T (MP)
9Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN 10T (MP)
10Michalak KrystianKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli OPEN 10T (MP)
11Nazaruk MichałWidlarz PatrycjaPW DANCE Dorośli OPEN 10T (MP)
12Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN 10T (MP)
13Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN 10T (MP)
14Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN 10T (MP)
15Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN 10T (MP)
16Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN 10T (MP)
17Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN 10T (MP)
18Stetsyuk MikhailPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN 10T (MP)
19Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN 10T (MP)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN 10T (MP)
2Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN 10T (MP)
3Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN 10T (MP)
4Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
5Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN 10T (MP)
6Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
7Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN 10T (MP)
8Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-20 OPEN 10T (MP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN 10T (MP)
2Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
3Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN 10T (MP)
4Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN 10T (MP)
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (MP)
6Baiev MykhailoZheliezniakova AlonaPOLISH CLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
7Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN 10T (MP)
8Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
9Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (MP)
10Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN 10T (MP)
11Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
12Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
13Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 OPEN 10T (MP)
14Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN 10T (MP)
16Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
17Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
18Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (MP)
19Martin JakubGierszewska NataliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
20Zyglarski PiotrRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN 10T (MP)
21Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
22Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 OPEN 10T (MP)
23Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
23Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN 10T (MP)
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN 10T (MP)
3Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN 10T (MP)
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN 10T (MP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN 10T (MP)
6Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
7Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN 10T (MP)
8Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN 10T (MP)
9Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN 10T (MP)
10Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN 10T (MP)
11Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN 10T (MP)
12Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 OPEN 10T (MP)
13Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
14Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 OPEN 10T (MP)
15Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 OPEN 10T (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 12-13 OPEN 10T (MP)
2Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)
3Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN 10T (MP)
4Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN 10T (MP)
5Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
6Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN 10T (MP)
7Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
8Huber JanStaszak KarolinaTAKT 12-13 OPEN 10T (MP)
9Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
10Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
10Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
12Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
13Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 OPEN 10T (MP)
13Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN 10T (MP)
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (MP)
3Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA 10-11 OPEN 8T (MP)
4Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN 8T (MP)
5Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 OPEN 8T (MP)
6Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
7Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
8Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
9Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)
10Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (MP)
11Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
12Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
13Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (MP)
14Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN 8T (MP)
15Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (MP)
16Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 OPEN 8T (MP)
17Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 OPEN 8T (MP)
18Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (MP)