!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Klas A, B i C (PTT)
Białobrzegi
Filtruj:
Kategorie:







1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 A LA
2Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 A LA
3Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 A LA
4Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
5Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO 16-18 A LA
6Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY 16-18 A LA
7Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
7Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
9Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
10Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A LA
11Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 A LA
12Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A LA
12Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
14Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 A LA
15Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
16Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
17Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
18Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 A LA
19Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
20Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
20Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE 16-18 A LA
22Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa 16-18 A LA
23Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL 16-18 A LA
24Duda MaciejLopushynska IrynaIDEA 16-18 A LA
25Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 A LA
26Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 A LA
26Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United 16-18 A LA
28Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 A LA
29Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
29Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
29Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
32Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 A LA
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 A ST
2Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 A ST
3Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL 16-18 A ST
4Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 A ST
5Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
6Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 A ST
7Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-18 A ST
8Kunda MateuszKwiatkowska OlgaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 A ST
9Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-18 A ST
10Czachor MichałPreisner JagienkaSAMBA 16-18 A ST
11Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków 16-18 A ST
12Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
13Bielecki JakubKrytak MałgorzataDŻET 16-18 A ST
13Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 A ST
15Rydz RafałRubacha AnnaLIDER 16-18 A ST
16Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 A ST
16Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 A ST
18Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 A ST
18Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
18Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 A ST
21Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A ST
22Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
23Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-18 A ST
24Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
25Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM 16-18 A ST
26Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL 16-18 A ST
26Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A ST
26Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 A ST
1Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
2Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 16-18 B LA
3Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 B LA
4Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH 16-18 B LA
5Kruczała MichałFatyga JustynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
6Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
7Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 B LA
8Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
9Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
10Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
11Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United 16-18 B LA
12Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
13Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B LA
14Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 B LA
15Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 16-18 B LA
15Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
15Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 B LA
18Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
18Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 B LA
20Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
21Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
21Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
23Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
24Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO 16-18 B LA
24Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
26Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 B LA
27Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B LA
28Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
29Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
30Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
31Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B LA
32Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
32Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
32Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
35Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
35Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
35Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 B LA
38Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
38Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 B LA
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 B ST
2Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 B ST
3Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 B ST
4Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 B ST
5Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
6Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
7Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 B ST
8Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM 16-18 B ST
9Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
10Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B ST
11Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 B ST
12Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
13Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB 16-18 B ST
14Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
15Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
15Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
15Szuba MichałCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
18Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
19Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
20Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
21Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
22Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
23Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
24Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
24Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
26Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB 16-18 B ST
27Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 16-18 B ST
27Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
29Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
30Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
31Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B ST
1Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 C LA
2Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaPERFECT 16-18 C LA
2Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C LA
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C LA
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
5Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków 16-18 C LA
6Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
7Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA - Kraków 16-18 C LA
8Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C LA
9Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
10Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C LA
11Gmochowski MateuszLorkowska KingaDancers United 16-18 C LA
12Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 16-18 C LA
13Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
14Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA 16-18 C LA
15Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
16Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 C LA
16Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C LA
16Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
16Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
20Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 C LA
20Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
22Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
22Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
24Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
1Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
2Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO 16-18 C ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 C ST
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
5Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
6Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
7Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
8Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C ST
9Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
9Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
9Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C ST
12Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
13Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
14Bilski FilipSobolewska KarolinaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
15Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 C ST
15Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 C ST
15Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C ST
15Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaPERFECT 16-18 C ST
18Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
18Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
20Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 C ST
21Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
21Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C ST
23Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C ST