!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Cracow Dance Festival (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:































1Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT 16-18 A LA
2Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca 16-18 A LA
3Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 A LA
4Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 A LA
5Jurek OskarRosik PaulinaKS M-TEAM 16-18 A LA
6Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA 16-18 A LA
7Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 A LA
8Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 A LA
9Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
10Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
11Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A LA
12Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 A LA
1Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM 16-18 A ST
2Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM 16-18 A ST
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
4Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
5Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
6Góra MateuszKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
7Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
8Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A ST
1Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
2Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY 16-18 B LA
3Dziedzic MichałBała WeronikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
4Gralak MateuszOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 B LA
5Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-18 B LA
6Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA 16-18 B LA
7Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B LA
8Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B LA
9Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 B LA
10Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 B LA
11Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT 16-18 B LA
12Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B LA
13Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 B LA
14Matuszek GrzegorzIndyk AleksandraAKSEL 16-18 B LA
15Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B LA
16Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 B LA
17Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
18Grydziuszko AntoniKoch Lena AleksandraROYAL DANCE 16-18 B LA
18Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
20Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
20Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 B LA
22Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B LA
1Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
2Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
3Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B ST
4Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
5Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 B ST
6Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
7Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA 16-18 B ST
8Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B ST
8Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
10Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
11Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
12Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
13Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 B ST
14Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT 16-18 B ST
14Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
16Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
17Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 16-18 B ST
18Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B ST
19Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
1Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-18 C LA
2Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
3Kucharski DamianRyś ZuzannaDANCE PROJECT 16-18 C LA
4Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 C LA
5Kutyła RadosławLis WeronikaJUST DANCE 16-18 C LA
6Słomka MaciejSioła OliwiaMCT 16-18 C LA
7Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 C LA
7Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
9Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 C LA
10Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 C LA
11Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C LA
12Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
13Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
14Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C LA
15Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
16Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
16Wodowski AdrianDuda MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
18Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C LA
19Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 C LA
20Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C LA
21Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 C LA
22Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB 16-18 C LA
23Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 C LA
24Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL 16-18 C LA
25Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C LA
25Tomala KrzysztofGawlik JuliaRONDO 16-18 C LA
27Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia NataliaKuźnia Tańca 16-18 C LA
1Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 C ST
2Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C ST
3Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 C ST
4Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB 16-18 C ST
5Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
6Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 C ST
7Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 C ST
8Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 C ST
8Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 C ST
10Lis LechRomanowska PaulinaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 C ST
11Grydziuszko AntoniKoch Lena AleksandraROYAL DANCE 16-18 C ST
12Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 16-18 C ST
13Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
13Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
15Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 C ST
16Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C ST
16Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 C ST
18Goch ŁukaszMilewska AnnaSTTS 16-18 C ST
1Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
2Krasiński SzymonBartczak Julia -STUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 D LA
3Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
4Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D LA
5Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D LA
6Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
7Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D LA
8Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 D LA
9Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
10Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
11Sroka MaciejSzylar JoannaBAWINEK 16-18 D LA
12Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
13Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
14Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
14Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D LA
14Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 D LA
17Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 D LA
18Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
19Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 D LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
2Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
3Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL 16-18 D ST
4Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 16-18 D ST
5Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 D ST
6Pielka KrzysztofSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 D ST
7Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
7Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
9Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D ST
10Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 16-18 D ST
10Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE 16-18 D ST
12Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
13Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
14Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
15Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
16Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D ST
17Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
18Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
19Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 D ST
20Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
1Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 E LA
2Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E LA
3Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E LA
4Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL 16-18 E LA
5Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E LA
6Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E LA
7Wojas DanielDudek ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E LA
8Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E LA
9Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E LA
10Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
11Jankowicz JakubMikołajczyk MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 E LA
12Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
13Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
14Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE 16-18 E LA
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 16-18 E ST
2Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
3Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
4Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaMDANCE 16-18 E ST
5Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL 16-18 E ST
6Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
7Baran BogusławZiemiańska MagdalenaSEMPRE 16-18 E ST
7Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 16-18 E ST
9Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 E ST
10Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E ST
10Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
12Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
1Nowak Bartłomiej KacperZymuła Anna MariaBAWINEK 16-18 F LA
2Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 F LA
3Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 F LA
4Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 16-18 F LA
5Suwała JakubSkiba KarolinaRONDO 16-18 F LA
6Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F LA
7Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F LA
8Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F LA
1Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA 16-18 F ST
2Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 F ST
3Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE 16-18 F ST
4Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 F ST
5Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 F ST
6Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F ST
7Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 16-18 F ST
8Sarna JakubKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F ST
9Suwała JakubSkiba KarolinaRONDO 16-18 F ST
1Jasiński JakubPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska 14-15 C LA
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 14-15 C LA
3Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C LA
4Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C LA
5Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C LA
6Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 14-15 C LA
7Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 14-15 C LA
8Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
9Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C LA
10Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 C LA
11Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C LA
12Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C LA
13Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 C LA
14Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 C LA
14Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 14-15 C LA
16Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C ST
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 14-15 C ST
3Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C ST
4Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
5Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 C ST
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 C ST
7Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 C ST
8Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 C ST
9Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 14-15 C ST
10Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
11Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 C ST
12Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
13Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
14Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 C ST
15Kuchnia PatrykPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 14-15 C ST
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 14-15 D LA
2Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
3Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D LA
4Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D LA
5Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
6Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
7Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
8Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D LA
10Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D LA
11Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D LA
12Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 14-15 D LA
13Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D LA
13Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
15Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D LA
16Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 14-15 D LA
16Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
18Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D LA
18Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D LA
20Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
21Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D LA
22Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
23Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 14-15 D LA
1Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaKICK 14-15 D ST
3Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
4Folta KarolKielawa JuliaKLASA 14-15 D ST
5Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT 14-15 D ST
6Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 D ST
7Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
8Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
9Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 D ST
9Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
11Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 14-15 D ST
12Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D ST
13Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 D ST
14Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D ST
15Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
15Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D ST
17Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAIR DANCE - Warszawa 14-15 D ST
18Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
19Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 14-15 D ST
20Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
20Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
22Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 14-15 D ST
23Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
24Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 14-15 D ST
1Sala MateuszMieszkowicz AnnaGALA 14-15 E 8T
2Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
3Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
4Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
5Misior PatrykDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 E 8T
7Grata NikodemLato NataliaAKSEL 14-15 E 8T
8Putaj MateuszSzramik JuliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
9Breński AntoniHabel AnnaKLASA 14-15 E 8T
9Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
11Molęda WiktorNowak EmiliaKICK 14-15 E 8T
12Baran SzymonBukowska MalwinaMDANCE 14-15 E 8T
13Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
14Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
1Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 F 6T
2Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 14-15 F 6T
4Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
5Ryczek Piasecki DominikMachowska ZuzannaSzT eMiKa 14-15 F 6T
6Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL 14-15 F 6T
7Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 14-15 F 6T
8Copik MateuszSulima HannaFORUM 14-15 F 6T
9Sułkowski DominikOtocka MichalinaPOLISH CLUB 14-15 F 6T
9Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 F 6T
9Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 14-15 F 6T
1Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE 14-15 H 4T
1Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 14-15 H 4T
2Walas DominikBodziony AmeliaGALA 14-15 H 4T
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D LA
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D LA
3Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D LA
4Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
5Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D LA
6Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D LA
7Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 D LA
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D ST
2Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 12-13 D ST
3Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 12-13 D ST
4Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 12-13 D ST
5Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
6Madej MikołajTyksińska IgaGALA 12-13 D ST
7Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 D ST
8Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 E 8T
2Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 E 8T
3Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 E 8T
4Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE 12-13 E 8T
5Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
6Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 E 8T
7Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 12-13 E 8T
8Gaik GabrielLubojańska KajaPERFECT DANCE 12-13 E 8T
8Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 E 8T
10Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO 12-13 E 8T
11Gucwa WojciechBatko MartynaMCT 12-13 E 8T
12Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 12-13 E 8T
13Jedynak FranciszekNajder NataliaIMPERIA 12-13 E 8T
1Srebrzyński MateuszKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
2Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 12-13 F 6T
3Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 F 6T
4Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 F 6T
5Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 F 6T
6Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 12-13 F 6T
7Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE 12-13 F 6T
8Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 12-13 F 6T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 G 6T
1Chrobok AdrianDyrcz EmiliaSUKCES 12-13 G 6T
1Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 12-13 G 6T
1Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 G 6T
2Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 G 6T
2Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO 12-13 G 6T
2Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
3Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA 12-13 G 6T
3Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
3Baran BłażejMajewska JuliaTOP - ART 12-13 G 6T
3Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 12-13 G 6T
3Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Migacz FilipMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 6T
3Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 G 6T
1Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES 12-13 H 4T
1Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 12-13 H 4T
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 H 4T
1Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL 12-13 H 4T
1Cwik OliwierKojtek EmiliaKTT REWIA 12-13 H 4T
2Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 H 4T
2Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 12-13 H 4T
2Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 12-13 H 4T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 E 6T
2Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA 10-11 E 6T
3Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 10-11 E 6T
4Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 10-11 E 6T
5Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 E 6T
6Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaKS M-TEAM 10-11 E 6T
7Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 E 6T
8Różalski MiłoszRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 E 6T
9Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 E 6T
1Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 G 6T
1Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
2Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
2Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 10-11 G 6T
2Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 10-11 G 6T
3Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 10-11 G 6T
3Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
1Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Wira IgorDeep MariaAkademia Tańca 10-11 H 4T
1Zabłocki OlafDrzewiecka MajaPERFECT DANCE 10-11 H 4T
1Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE 10-11 H 4T
1Gawryś HubertKlamka WeronikaGALA 10-11 H 4T
1Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 10-11 H 4T
1Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
1Kędzior FilipMiras AleksandraGALA 10-11 H 4T
2Borzemski MAREKPater LilianaSzT eMiKa 10-11 H 4T
2Chlasta RyszardWojtanowska LenaKLASA 10-11 H 4T
2Janosz WojciechSkórnicka AleksandraKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE 10-11 H 4T
2Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Miedziński FilipCzapla LenaWDS - Katowice 10-11 H 4T
2Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
2Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaKS M-TEAM 10-11 H 4T
1Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 G 6T
2Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION 8-9 G 6T
1Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
1Gwiżdż KordianTrendota MarlenaST IMPRESJA Kęty 8-9 H 4T
1Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 8-9 H 4T
1Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL 8-9 H 4T
1Łabędź MichałTurbak JoannaKS M-TEAM 8-9 H 4T
2Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE 8-9 H 4T
2Napieracz AntoniFerenc KatarzynaGASIEK 8-9 H 4T
2Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Szatan FilipWziontek AlicjaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T