!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPS PTT Kiepura Dance Cup (PTT)
Sosnowiec
Filtruj:
Kategorie:




































1Ciopała MariuszCiopała MariaST IMPRESJA Kęty Senior III B LA
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B LA
3Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III B LA
1Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III B ST
2Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III B ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III B ST
4Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B ST
5Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III B ST
1Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III C LA
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III C LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C LA
1Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III C ST
2Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior III C ST
3Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C ST
5Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior III C ST
1Such ZbigniewKogut JoannaAKSEL Senior III D LA
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III D LA
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D LA
4Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D LA
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D LA
1Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III D ST
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
3Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D ST
4Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III D ST
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D ST
6Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior III D ST
1Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
2Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III E LA
3Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III E LA
4Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III E LA
1Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior III E ST
2Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
3Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III E ST
4Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior III E ST
1Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa Senior III F LA
2Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III F LA
3Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
1Pytlik WojciechGłowacka HalinaSzT eMiKa Senior III F ST
2Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior III F ST
3Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
1Ciopała MariuszCiopała MariaST IMPRESJA Kęty Senior III OPEN LA
2Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN LA
3Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN LA
4Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
5Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III OPEN LA
6Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN LA
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST
3Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
4Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN ST
5Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST
6Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST
7Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
8Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
9Ciopała MariuszCiopała MariaST IMPRESJA Kęty Senior III OPEN ST
10Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III OPEN ST
11Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III OPEN ST
12Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior III OPEN ST
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II B ST
3Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II B ST
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II C LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II D LA
2Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D LA
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II D LA
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D ST
2Olkowski JarosławOlkowska Olga4STEP - Siechnice Senior II D ST
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II D ST
4Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D ST
5Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II D ST
1Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E LA
2Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II E LA
3Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E LA
4Skoczek PiotrSkoczek DorotaKUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II E LA
1Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
2Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E ST
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
4Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL Senior II E ST
5Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E ST
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E ST
1Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II F LA
2Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II F LA
3Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II F LA
4Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
5Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT Senior II F LA
6Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
1Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT Senior II F ST
2Bolbotenko VadymBolbotenko IngaJEDYNKA Senior II F ST
3Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
4Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II F ST
5Łaganowski RafałŁaganowska MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA
2Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA Senior II OPEN ST
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
3Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST
1Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I D LA
2Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I D LA
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I D ST
2Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I D ST
3Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I D ST
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E LA
2Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E LA
3Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I E LA
4Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E LA
1Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE Senior I E ST
2Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E ST
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E ST
4Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E ST
5Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin Senior I E ST
6Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E ST
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F LA
2Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I F LA
3Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
4Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F ST
2Urban RadosławJasnosz KatarzynaDIAMENT Senior I F ST
3Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior I F ST
4Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR Senior I F ST
5Łaganowski RafałŁaganowska MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
1Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA Senior I OPEN LA
2Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN LA
3Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior I OPEN LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I OPEN LA
5Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I OPEN LA
1Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN ST
2Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST
1Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 E 8T
2Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
3Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 14-15 E 8T
1Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 F 6T
2Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice 12-13 F 6T
3Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
4Krzywiński KacperSzweda MajaTEAM Ornontowice 12-13 F 6T
1Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 10-11 G 6T
1Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM Ornontowice 10-11 G 6T
2Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 G 6T
2Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
3Będkowski OlafPodstawka JagodaSUPERNOVA - Głogówek 10-11 G 6T
3Cholewik DariuszSzemik LenaST IMPRESJA Kęty 10-11 G 6T
3Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT 10-11 G 6T
3Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 G 6T
3Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
1Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM Ornontowice 10-11 H 4T
1Myciński AlexKleszyk MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Goralczyk TymoteuszPaholikova MonikaTEAM Ornontowice 10-11 H 4T
2Strojwąs JakubSkibińska JuliaKIEPURA 10-11 H 4T
1Badora JakubSiwek CelinaZORBA 8-9 H 4T
1Przybysz BorysGawełczyk EwaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
1Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA 8-9 H 4T
2Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Sławiński AleksanderKarasińska MilenaRONDO 8-9 H 4T
2Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 8-9 H 4T