!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm (PTT)
Chełm
Filtruj:
Kategorie:










1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C LA
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
3Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 C LA
4Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C LA
5Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 C LA
6Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 14-15 C LA
7Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C LA
8Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 C LA
1Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 14-15 C ST
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 C ST
3Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
4Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 C ST
5Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
6Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C ST
7Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 14-15 C ST
1Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 D LA
2Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 14-15 D LA
3Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
6Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D LA
1Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D ST
2Demianiuk MaciejSzor AngelikaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
3Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
4Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
1Paterek KacperRachwał JuliaCreative Dance 14-15 F 6T
2Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 F 6T
3Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 F 6T
4Wołoszyn KamilPituch PolaJUMP 14-15 F 6T
5Długoszek KamilKrysa AleksandraBALLROOM 14-15 F 6T
6Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 F 6T
7Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE 14-15 F 6T
8Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK 14-15 F 6T
9Wrona ŁukaszLis ZuzannaBALLROOM 14-15 F 6T
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D LA
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
3Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D LA
4Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 12-13 D LA
5Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT 12-13 D LA
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 12-13 D ST
2Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 D ST
3Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 12-13 D ST
4Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT 12-13 D ST
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 E 8T
2Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT 12-13 E 8T
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
4Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK 12-13 E 8T
5Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
6Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
7Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
8Gierczak OliwierOgonowska AmandaA-Z 12-13 E 8T
9Gilewicz BartoszWerema MartynaTAKT 12-13 E 8T
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 10-11 E 6T
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 10-11 E 6T
3Jasiński JakubLewtak KamilaZAMEK 10-11 E 6T
4Barczyński WiktorSzumiło HannaZAMEK 10-11 E 6T
5Wolski PiotrOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 E 6T