!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019 (FTS)
Koszalin
Filtruj:
Kategorie:























1Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Dorośli OPEN LA
2Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress Dorośli OPEN LA
3Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport Dorośli OPEN LA
4Kassin MichałGarbowska DominikaBLACK DANCE Dorośli OPEN LA
5Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER Dorośli OPEN LA
6Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN LA
7Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA
8Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca Dorośli OPEN LA
9Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT Dorośli OPEN LA
9Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS Dorośli OPEN LA
9Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW Dorośli OPEN LA
1Zacharewicz MichałCzyżyk KatarzynaJANTAR Dorośli OPEN ST
2Szkutnik BartłomiejBrychcy AgataFEELING Dorośli OPEN ST
3Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST
4Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA Dorośli OPEN ST
5Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Dorośli OPEN ST
6Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST
7Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER Dorośli OPEN ST
8Urbański PawełCieślińska Melania HonorataFEELING Dorośli OPEN ST
9Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING Dorośli OPEN ST
10Marchewka Marcel OliwierMarchewka MartynaFLESZ Dorośli OPEN ST
1Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress 16-20 OPEN LA (GPP)
2Kacprowicz JakubSzpak ZuzannaBLACK DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-20 OPEN LA (GPP)
5Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-20 OPEN LA (GPP)
6Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-20 OPEN LA (GPP)
7Orzechowski DamianWilanowska MartynaAKTT 16-20 OPEN LA (GPP)
8Panek FabianMajchrzak KlaudiaDANCE FLOW 16-20 OPEN LA (GPP)
9Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN LA (GPP)
10Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-20 OPEN LA (GPP)
11Kaczmarek Igor FilipPerl KarolinaFOCUS 16-20 OPEN LA (GPP)
1Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
2Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-20 OPEN ST (GPP)
3Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN ST (GPP)
4Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-20 OPEN ST (GPP)
5Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaFEELING 16-20 OPEN ST (GPP)
6Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN ST (GPP)
7Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-20 OPEN ST (GPP)
8Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-20 OPEN ST (GPP)
9Kurkiewicz MariuszEich MartynaStakato 16-20 OPEN ST (GPP)
9Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST 16-20 OPEN ST (GPP)
1Osiński CyprianLazoryk WeronikaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
2Marchewka Marcel OliwierMarchewka MartynaFLESZ 16-18 B LA
3Jaśkowiak ErnestPiasta KlaudiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
4Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS 16-18 B LA
5Jagodziński KonradMelnik MilenaISKRA 16-18 B LA
6Sterczewski Piotr WojciechPaciorek PaulinaAKTT 16-18 B LA
7Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST 16-18 B LA
8Szmurło MateuszBorkowska MonikaDANCEPRO 16-18 B LA
9Superson PrzemysławKończal NataliaUKS Bailamos 16-18 B LA
10Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN 16-18 B LA
11Przybyłek MichałDaciów Bianka MariaAMBER 16-18 B LA
8Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN 16-18 B ST
9Żemajtis JakubSroka JuliaStakato 16-18 B ST
1Bukowiecki Mateusz JanZuterek Julia GabrielaST Magic 16-18 C LA
2Maciejewski MarekBławat WeronikaCREATIVE DANCE 16-18 C LA
3Ciołek MarcinKubik EwelinaLATINO CAFE 16-18 C LA
4Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska EsteraJANTAR 16-18 C LA
5Żemajtis JakubSroka JuliaStakato 16-18 C LA
6Trzasko MaksymMastalerz AmeliaFOCUS 16-18 C LA
7Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz ZofiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 C LA
1Żelazowski PiotrKwinta PaulaFLESZ 16-18 C ST
2Szafrański DawidPrzetacznik Dalia MariaFOCUS 16-18 C ST
3Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz ZofiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 C ST
4Wojdalski Przemysław AndrzejPrzybylińska EsteraJANTAR 16-18 C ST
5Trzasko MaksymMastalerz AmeliaFOCUS 16-18 C ST
1Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 14-15 C LA
2Brzozowski GrzegorzŁukaszun JuliaST Magic 14-15 C LA
3Drewkowski KacperKot MartynaAMBER 14-15 C LA
4Wojtko MaksymilianKoch Lena AleksandraAKTT 14-15 C LA
5Popowicz Aleksy SebastianKułak OliwiaAKTT 14-15 C LA
6Stolarczyk Iwo NatanJaśkowiak VanessaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
7Ciupa JakubZmudczyńska MartaBLACK DANCE 14-15 C LA
8Sito Klaudiusz RobertKonury WeronikaFOCUS 14-15 C LA
9Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT 14-15 C LA
10Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 C LA
11Bielawski RochSwarcewicz AmeliaAIDA 14-15 C LA
11Borkowski PawełLebiedziew Lena MagdalenaAKTT 14-15 C LA
13Gadomski NatanaelWojciechowska AleksandraAKTT 14-15 C LA
13Mieczkowski KonradKucewicz PaulinaLATINO CAFE 14-15 C LA
1Brzozowski GrzegorzŁukaszun JuliaST Magic 14-15 C ST
2Błażewicz AntoniNawara MartaFLESZ 14-15 C ST
3Borkowski PawełLebiedziew Lena MagdalenaAKTT 14-15 C ST
4Wojtko MaksymilianKoch Lena AleksandraAKTT 14-15 C ST
5Kustosz MiłoszPawłowska Sara WeronikaAKTT 14-15 C ST
6Niemczyk KonradRojewska VanessaAKTT 14-15 C ST
7Stolarczyk Iwo NatanJaśkowiak VanessaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C ST
8Jedynak PawełZeuge NellFUZJA 14-15 C ST
8Sito Klaudiusz RobertKonury WeronikaFOCUS 14-15 C ST
10Gadomski NatanaelWojciechowska AleksandraAKTT 14-15 C ST
1Wojciszewski Wiktor JanuszAdamska MartynaST Magic 14-15 D LA
2Stolarczyk Iwo NatanJaśkowiak VanessaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D LA
3Dziatkiewicz DenisŻurakowska MagdalenaFUZJA 14-15 D LA
4Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia OliwiaJANTAR 14-15 D LA
5Włosek PiotrKowalewska AgataJANTAR 14-15 D LA
6Jedynak PawełZeuge NellFUZJA 14-15 D LA
7Dajlid MikołajKastrau Nadia DominikaJANTAR 14-15 D LA
8Gruszecki SzymonSzulęcka Iga IrenaAIDA 14-15 D LA
9Gadomski NatanaelWojciechowska AleksandraAKTT 14-15 D LA
1Wojciszewski Wiktor JanuszAdamska MartynaST Magic 14-15 D ST
2Stolarczyk Iwo NatanJaśkowiak VanessaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D ST
3Mieczkowski KonradKucewicz PaulinaLATINO CAFE 14-15 D ST
4Ligęza Bartosz RobertKokot Amelia OliwiaJANTAR 14-15 D ST
5Dziatkiewicz DenisŻurakowska MagdalenaFUZJA 14-15 D ST
6Dajlid MikołajKastrau Nadia DominikaJANTAR 14-15 D ST
7Bielawski RochSwarcewicz AmeliaAIDA 14-15 D ST
8Gruszecki SzymonSzulęcka Iga IrenaAIDA 14-15 D ST
9Włosek PiotrKowalewska AgataJANTAR 14-15 D ST
1Baranov TarasDrohomirecka AnnaRAPSODIA 14-15 E 6T
2Gadziński JakubRydzewska WiktoriaCREATIVE DANCE 14-15 E 6T
3Tokarski MateuszBzdyra AleksandraKING DANCE 14-15 E 6T
1Pokorski JoachimJaskółka AndżelikaDANCEPRO 12-13 D LA
2Gliński MateuszTran SandraAKTT 12-13 D LA
3Laps JanMarcinkowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 D LA
4Pawliszyn Piotr KarolSzymańska AmeliaKING DANCE 12-13 D LA
5Gonciarz DobromiłFechner MajaAKTT 12-13 D LA
6Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
7Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE 12-13 D LA
8Łabędzki KamilKoniarz BiankaFOCUS 12-13 D LA
9Denega Nikodem PiotrMazur AmeliaJANTAR 12-13 D LA
10Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS 12-13 D LA
11Mantyk JulianStefanik Patrycja JoannaAIDA 12-13 D LA
1Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 12-13 D ST
2Laps JanMarcinkowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 D ST
3Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
4Szumny Michał JulianGrzybowska MartynaFOCUS 12-13 D ST
5Denega Nikodem PiotrMazur AmeliaJANTAR 12-13 D ST
6Bochnak StanisławBakalarz JuliaTKS DANCE&DANCE 12-13 D ST
7Gliński MateuszTran SandraAKTT 12-13 D ST
7Pokorski JoachimJaskółka AndżelikaDANCEPRO 12-13 D ST
9Łabędzki KamilKoniarz BiankaFOCUS 12-13 D ST
9Pawliszyn Piotr KarolSzymańska AmeliaKING DANCE 12-13 D ST
11Gonciarz DobromiłFechner MajaAKTT 12-13 D ST
12Mantyk JulianStefanik Patrycja JoannaAIDA 12-13 D ST
1Czarnogorcev DominikArent NataliaLATINO CAFE 12-13 E 6T
2Gonciarz DobromiłFechner MajaAKTT 12-13 E 6T
3Laska KacperKiełpińska MajaLATINO CAFE 12-13 E 6T
4Jaczewski JakubRozmarynowicz MarcelinaKTS JANTAR 12-13 E 6T
5Pilichowski Eryk TomaszWilk ZofiaFOCUS 12-13 E 6T
6Gąsiorowski DawidSzczeblewska JuliaJANTAR 12-13 E 6T
7Machocki NorbertLipczyńska OliwiaFLESZ 12-13 E 6T
8Lichowski JakubZwierzchowska JuliaJANTAR 12-13 E 6T
8Rachwał KrystianBródka MałgorzataMDANCE 12-13 E 6T
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA (GPP)
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 OPEN LA (GPP)
3Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 12-13 OPEN LA (GPP)
4Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 12-13 OPEN LA (GPP)
5Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 OPEN LA (GPP)
6Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 12-13 OPEN LA (GPP)
7Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 12-13 OPEN LA (GPP)
8Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST (GPP)
2Wasilewski Jan WładysławWojnarowska WiktoriaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 12-13 OPEN ST (GPP)
4Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 12-13 OPEN ST (GPP)
5Semrau KamilPujanek WeronikaUKS Bailamos 12-13 OPEN ST (GPP)
6Jesionka WojciechŻminda KajaFLESZ 12-13 OPEN ST (GPP)
7Szulc-Łatwiński Konrad MarekZielińska Amelia AnnaFOCUS 12-13 OPEN ST (GPP)
8Wiśniewski WojciechWójtowska MagdalenaCREATIVE DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
1Smołucha JakubAndrzejewska AlicjaKING DANCE 10-11 E 6T
2Kujawa DawidGralak CarmenKING DANCE 10-11 E 6T
3Rysiewski FilipAndrzejczak MajaISKRA 10-11 E 6T
4Wojda AntoniSak MajaKING DANCE 10-11 E 6T
5Koczan NatanAbramczuk AmeliaKING DANCE 10-11 E 6T
1Faliszewski JakubJózefowicz MariiKING DANCE 10-11 G 4T
1Pasiaka RadekDejewska ZuziaISKRA 10-11 G 4T
1Pryba BartekSieradzan JulkaISKRA 10-11 G 4T
1Witkowski FilipPrzybyłek AlicjaAMBER 10-11 G 4T
2Andruszkiewicz RomanMiska MajaAIDA 10-11 G 4T
2Kobus JulekWojewoda wiktoriaISKRA 10-11 G 4T
2Przybysz MikołajŻurowska KlaraAIDA 10-11 G 4T
3Jankowski KryspinNagano OliwiaAMBER 10-11 G 4T
3Jastrabek MaksymilianPogoda NataliaKING DANCE 10-11 G 4T
3Posłuszny MikołajBieńkowska KingaISKRA 10-11 G 4T
1Dondera AleksanderDrętkiewicz KajaKING DANCE 8-9 G 4T
1Kuryło KonradTkaczyk HannaKING DANCE 8-9 G 4T
2Florczynski MarekLendzianowski MajaFOCUS 8-9 G 4T
3Wąsik MiłoszWoźniak AnnaAMBER 8-9 G 4T
1Rumiński BartekSawicka NataliaKING DANCE Do 7 H 4T
1Wąsik BrunoSzczerba MariaAMBER Do 7 H 4T
1Rumiński BartekDanielczyk NataliaKING DANCE Do 7 H 4T
1Wąsik BrunoLuch MagdalenaAMBER Do 7 H 4T
2Wanowicz LeonRawska JuliaKING DANCE Do 7 H 4T
2Miąskiewicz MarcinPiernikowska MajaKING DANCE Do 7 H 4T
2Wanowicz LeonSzczerbińska WiktoriaKING DANCE Do 7 H 4T