!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:

























1Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
2Krasiński SzymonBartczak Julia -STUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 D LA
3Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
4Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 D LA
5Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D LA
6Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
7Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
8Łukasiewicz KarolBanaszczyk AgnieszkaCLASSIC 16-18 D LA
9Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
1Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
3Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
4Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D ST
6Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D ST
7Lizurej TomaszPiaścik KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
8Łukasiewicz KarolBanaszczyk AgnieszkaCLASSIC 16-18 D ST
9Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D ST
10Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D ST
11Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 16-18 D ST
1Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E LA
1Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E ST
2Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
1Rabenda MichałKot AdriannaSTEP DANCE 16-18 F LA
2Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 F LA
3Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F LA
4Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F LA
5Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
6Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F LA
1Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 F ST
2Przybyła SzymonWawrzykowska AleksandraZAMEK 16-18 F ST
3Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
4Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F ST
5Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F ST
6Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
7Szymborski KrzysztofOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
1Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C LA
2Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 C LA
3Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C LA
4Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C LA
5Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C LA
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C ST
2Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C ST
4Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C ST
5Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 C ST
6Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 C ST
1Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 14-15 D LA
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 14-15 D LA
3Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D LA
4Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 14-15 D LA
5Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D LA
6Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 D LA
7Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
8Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
9Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
1Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
2Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
3Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D ST
4Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 D ST
5Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
6Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 14-15 D ST
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
8Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
1Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 E 8T
2Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 14-15 E 8T
3Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 E 8T
4Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
5Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 E 8T
6Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 14-15 E 8T
7Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 E 8T
8Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 14-15 E 8T
8Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
10Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 14-15 E 8T
11Peński DamianSabak JoannaRS 14-15 E 8T
1Pietrzak OliwierMajcher WiktoriaJEDYNKA 14-15 F 6T
2Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK 14-15 F 6T
3Olbrot PawełNiedźwiedź NataliaZAMEK 14-15 F 6T
4Sułkowski DominikOtocka MichalinaPOLISH CLUB 14-15 F 6T
5Mendak MateuszPóltorak ŁucjaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
6Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM 14-15 F 6T
7Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
8Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 14-15 F 6T
1Żelazowski KamilOłubiec WiktoriaDANCELOOK 14-15 G 6T
1Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK 14-15 G 6T
2Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 14-15 G 6T
2Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 14-15 G 6T
3Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA 14-15 G 6T
3Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK 14-15 G 6T
1Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 D LA
1Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 D LA
2Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D LA
3Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
4Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D LA
5Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D LA
6Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D LA
7Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D LA
8Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D LA
1Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
2Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 D ST
2Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin 12-13 D ST
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D ST
4Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 D ST
5Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART 12-13 D ST
6Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D ST
7Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 12-13 D ST
8Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 12-13 D ST
1Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK 12-13 E 8T
4Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 12-13 E 8T
5King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
6Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
7Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
8Kossakowski OskarDrzażdżyńska OliwiaFAST-STEP 12-13 E 8T
9Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
1Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB 12-13 F 6T
2Świderski MateuszSzwed LenaBALLROOM 12-13 F 6T
3Nowek MateuszPiwko AnnaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
4Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 12-13 F 6T
5Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 12-13 F 6T
6Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 F 6T
7Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
8Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 F 6T
9Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA 12-13 F 6T
10Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 F 6T
10Martela PiotrJach ZofiaViva Dance Łódź 12-13 F 6T
12Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 12-13 F 6T
1Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO 12-13 G 6T
1Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 G 6T
1Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA 12-13 G 6T
2Bełz PiotrPastuszek GabrielaMYKA 12-13 G 6T
2Gajewski JakubKusy NikolaMYKA 12-13 G 6T
2Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA 12-13 G 6T
3Daniluk BłażejHawryluk JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 G 6T
3Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Ryng HubertSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
1Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART 12-13 H 4T
1Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION 12-13 H 4T
1Pniewski JakubZałęska MagdalenaSTART 12-13 H 4T
1Zajdler KrzysztofDrabarek LenaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART 12-13 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 H 4T
2Kornafel JakubSolmińska AlicjaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
2Kostecki MaksymilianDudkiewicz DominikaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
2Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Gondzia MateuszPietraszewska LenaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
1Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC 10-11 G 6T
1Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 G 6T
1Sołtysiak JakubMartyniak MarcelinaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 G 6T
2Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 G 6T
2Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
3Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Ludwiczak StanisławKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
3Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 10-11 G 6T
3Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
3Siewiaszczyk MaciejKowalczyk JuliettaESKADRA 10-11 G 6T
3Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Gierkowski NikodemGierkowska LenaSTART 10-11 H 4T
1Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
1Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION 10-11 H 4T
1Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART 10-11 H 4T
1Żak FranciszekMajek ZuzannaJAREMI 10-11 H 4T
2Spancerski - Chober FranciszekMaryniak AmeliaViva Dance Łódź 10-11 H 4T
2Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 H 4T
2Bojarski WiktorOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Jakubiak IgorPuzyńska AntoninaRS 10-11 H 4T
2Kucharski KamilŚwietlicka MałgosiaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
2Saczuk FilipWalczuk LiliannaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 F 6T
2Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 F 6T
3Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 F 6T
4Jakubczak DamianOstrowska MichalinaTOP - ART 8-9 F 6T
5Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska 8-9 F 6T
1Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE 8-9 G 6T
2Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
3Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA 8-9 H 4T
1Majewski SzymonDrecka ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
1Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Bartczak MateuszDrozdowska UrszulaWIKA 8-9 H 4T
2Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA 8-9 H 4T