!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\" (PTT)
GLINOJECK k. PŁOŃSKA
Filtruj:
Kategorie:















1Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
2Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C LA
3Bąk DominikHalczak JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
4Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
1Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C ST
2Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
3Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
4Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 C ST
5Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 C ST
6Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila--- 16-18 C ST
7Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C ST
1Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D LA
2Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
3Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
1Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART 16-18 D ST
3Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
1Lesiak GrzegorzWoźny Milena--- 16-18 E LA
2Cieślak WojciechMikusek Kamila--- 16-18 E LA
3Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART 16-18 E LA
5Kuligowski PiotrWyminko ZuzannaPRESTIGE 16-18 E LA
6Tekień MateuszKobzaruk VeronikaPRESTIGE 16-18 E LA
1Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Kuligowski PiotrWyminko ZuzannaPRESTIGE 16-18 E ST
3Stobiecki BartoszTańska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Grochowski Dawid FilipBalzer JuliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
3Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C LA
4Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
5Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C ST
2Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
3Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C ST
4Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
1Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
2Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D LA
3Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D LA
4Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
5Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 D ST
2Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D ST
3Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
4Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
5Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D ST
1Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO 12-13 E 8T
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
4Szymkowiak DawidMikut KarolinaFAN 12-13 E 8T
5Białka MateuszPierzyńska WeronikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 E 8T
6Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 E 8T
7Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 E 8T
8Mikołajczak AdrianNowicka Dominika--- 12-13 E 8T
1Borkowski JanNowicka NataliaCreative Dance 12-13 G 4T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 4T
3Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 G 4T
4Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
1Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART 10-11 E 6T
2Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Pyrzyński MateuszDrwięga KatarzynaIMAGE 10-11 E 6T
5Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART 10-11 E 6T
6Przeździk SebastianZawadzińska AleksandraFAN 10-11 E 6T
7Florkowski BrunoKołecka Natalia--- 10-11 E 6T
8Wajda JakubMachowska MajaFAN 10-11 E 6T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 8-9 F 6T
2Jarosz JanWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 8-9 F 6T
3Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 8-9 F 6T
4Gotowalski JakubKarmonik Jagoda--- 8-9 F 6T