!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież (PTT)
Tarnowo Podgórne
Filtruj:
Kategorie:



1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
4Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
5Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN ST (MP)
6Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
7Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST (MP)
8Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MP)
9Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
10Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
11Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
11Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
13Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
14Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN ST (MP)
14Lemieszek MichałGola DominikaBALLROOM Dorośli OPEN ST (MP)
16Chrząstek MateuszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
16Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
18Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
19Balcerzak MikołajJabłońska JuliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
20Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (MP)
21Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
21Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET Dorośli OPEN ST (MP)
23Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
24Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (MP)
25Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL Dorośli OPEN ST (MP)
25Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
27Rydz RafałPalak NataliaLIDER Dorośli OPEN ST (MP)
28Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
29Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
30Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN ST (MP)
31Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (MP)
32Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (MP)
33Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO Dorośli OPEN ST (MP)
34Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (MP)
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (MP)
2Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
3Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (MP)
4Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
5Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-18 OPEN ST (MP)
6Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
7Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN ST (MP)
7Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (MP)
9Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 OPEN ST (MP)
9Budzik TomaszBartoszek AleksandraSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (MP)
11Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
12Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
13Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (MP)
14Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA 16-18 OPEN ST (MP)
14Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
16Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN ST (MP)
16Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (MP)
18Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (MP)
18Łyda KonradStaszak AleksandraCentrum Trójmiasto 16-18 OPEN ST (MP)
20Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL 16-18 OPEN ST (MP)
21Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
22Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
22Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
24Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
25Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 OPEN ST (MP)
26Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
27Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
27Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 OPEN ST (MP)
29Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
30Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 OPEN ST (MP)
31Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA 16-18 OPEN ST (MP)
32Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 OPEN ST (MP)
32Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN ST (MP)
34Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
35Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaENJOY DANCE STUDIO 16-18 OPEN ST (MP)
36Martyniak MironDenarska JuliaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (MP)
37Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (MP)