!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT DŻET 2019 (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:

































1Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I E LA
2Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E LA
3Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior I E LA
4Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO Senior I E LA
1Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa Senior I E ST
2Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE Senior I E ST
3Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO Senior I E ST
4Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior I E ST
1Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 A ST
2Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA 16-18 A ST
3Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 A ST
4Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK 16-18 A ST
5Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
6Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
1Kruczała MichałFatyga JustynaPERFECT STYL - Kraków 16-18 B LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
3Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
4Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 B LA
5Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
6Brzeski BrunoGmochowska JustynaCLASSIC DANCESPORT 16-18 B LA
7Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B LA
8Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
1Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B ST
3Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 B ST
5Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 B ST
1Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA 16-18 C LA
2Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 16-18 C LA
5Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C LA
6Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
7Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
9Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
9Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
1Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
2Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
4Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C ST
5Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
7Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Szydłowski OliwiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
9Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 C ST
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 D LA
2Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D LA
3Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D LA
4Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D LA
5Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
6Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 D LA
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
8Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D LA
9Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
10Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 D ST
2Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D ST
3Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D ST
4Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D ST
5Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
6Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
7Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 D ST
7Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
9Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
1Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO 16-18 E LA
2Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 E LA
3Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 E LA
4Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
6Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
7Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK 16-18 E LA
8Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
1Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 E ST
2Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 E ST
3Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO 16-18 E ST
4Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO 16-18 E ST
5Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E ST
6Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E ST
7Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
8Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 E ST
9Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E ST
1Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 F LA
2Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F LA
3Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F LA
4Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F LA
5Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK 16-18 F LA
1Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 F ST
2Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F ST
3Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F ST
4Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 F ST
5Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK 16-18 F ST
6Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 C LA
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
3Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
4Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C LA
6Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C LA
7Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
2Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
4Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 C ST
5Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE 14-15 C ST
6Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
7Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
8Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
9Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
10Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
11Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 C ST
12Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C ST
13Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
1Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 14-15 D LA
2Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D LA
3Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D LA
5Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
6Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
7Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
9Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
10Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D LA
11Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 D LA
12Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 14-15 D LA
12Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 D LA
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
2Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
3Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D ST
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
5Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
6Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 D ST
7Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 D ST
8Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 D ST
9Jaśkiewicz KrzysztofMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 14-15 D ST
10Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D ST
1Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 14-15 E 8T
2Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 E 8T
3Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa 14-15 E 8T
4Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
5Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
6Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 14-15 E 8T
7Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 E 8T
8Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
9Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 E 8T
10Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
11Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
12Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 E 8T
13Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 14-15 E 8T
1Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 14-15 F 6T
2Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 F 6T
3Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
4Więcek SamuelWięcek MauraMYKA 14-15 F 6T
5Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA 14-15 F 6T
1Lech KrystianPytel WiktoriaAKSEL 14-15 G 6T
2Bórzyński StanisławLotycz MilenaTAKT 14-15 G 6T
3Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 G 6T
3Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 G 6T
1Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 14-15 H 4T
1Kędzior SebastianSieńko AnielaAKSEL 14-15 H 4T
2Jankowski JanCiźla MarcelinaSAMBA 14-15 H 4T
1Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D LA
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D LA
4Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
5Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
6Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 D LA
7Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 12-13 D LA
7Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D LA
9Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 D LA
10Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
11Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
12Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 D LA
1Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 D ST
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
3Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 D ST
4Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
5Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D ST
6Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 12-13 D ST
7Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D ST
8Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D ST
9Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
10Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
10Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 D ST
1Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 12-13 E 8T
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 12-13 E 8T
3Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 E 8T
4Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK 12-13 E 8T
5Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
6Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
7Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 E 8T
8Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 E 8T
9Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 E 8T
10Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
11Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
12Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 12-13 E 8T
13Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 E 8T
1Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 F 6T
2Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 12-13 F 6T
3Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET 12-13 F 6T
4Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
5Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 12-13 F 6T
6Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 12-13 F 6T
7Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
8Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
9Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
10Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 12-13 F 6T
11Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 12-13 F 6T
12Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 12-13 F 6T
13Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 12-13 F 6T
14Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 F 6T
15Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 F 6T
16Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
17Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 F 6T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
1Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 G 6T
1Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 12-13 G 6T
2Landa AleksanderLisowiec JuliaGRACJA 12-13 G 6T
2Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 G 6T
2Trzpis MaciejSkóra MartynaGALA 12-13 G 6T
2Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 12-13 G 6T
3Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z 12-13 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 G 6T
3Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 G 6T
3Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 G 6T
3Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 12-13 G 6T
3Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 G 6T
1Jarkowski OskarZimnicka WiktoriaSAMBA 12-13 H 4T
1Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA 12-13 H 4T
1Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 12-13 H 4T
2Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 12-13 H 4T
2Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 E 6T
3Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 E 6T
4Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 E 6T
5Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 E 6T
6Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 E 6T
7Borysov VladyslavDikhtiaruk AnastasiiaAlyans(Ukraina) 10-11 E 6T
8Ivanechko PavloVazniuk YuliiaAlyans(Ukraina) 10-11 E 6T
1Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 F 6T
2Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 10-11 F 6T
3Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
4Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 F 6T
5Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 F 6T
6Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 10-11 F 6T
7Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 F 6T
8Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 10-11 F 6T
9Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 F 6T
10Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 10-11 F 6T
11Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
12Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 F 6T
1Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA 10-11 G 6T
1Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
2Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 G 6T
2Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 10-11 G 6T
2Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA 10-11 G 6T
3Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
3Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 G 6T
3Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 10-11 G 6T
3Dul JakubSałata AnnaSAMBA 10-11 G 6T
3Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 G 6T
3Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE 10-11 G 6T
1Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA 10-11 H 4T
1Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 10-11 H 4T
1Ziaja FabianWątorska JuliaAKSEL 10-11 H 4T
1Ivanechko PavloVazniuk YuliiaAlyans(Ukraina) 10-11 H 4T
1Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 10-11 H 4T
1Danko KarolZagrobelna KamilaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA 10-11 H 4T
1Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA 10-11 H 4T
1Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 10-11 H 4T
1Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 10-11 H 4T
2Padoł MiłoszBorowska ZofiaKLASA 10-11 H 4T
2Poliniewicz MiłoszWalczak MajaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łagoda DawidPodsiadlik JagodaAKSEL 10-11 H 4T
2Bereś BłażejCyranska WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Brożyna WiktorKozicka LenaAKSEL 10-11 H 4T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 10-11 H 4T
2Kowalski KamilBanaś SaraGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Kubas MaksymilianPasieka JuliaAKSEL 10-11 H 4T
2Kłak JakubOżga IzabelaTAKT 10-11 H 4T
1Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 8-9 H 4T
1Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 8-9 H 4T
1Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 8-9 H 4T
2Kijanka DawidCharchan MajaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Wawro MichałCyrańska JagodaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T