!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:


















1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B LA
2Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
3Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II B LA
1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B ST
3Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II B ST
1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
3Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D LA
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D LA
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 D ST
2Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 D ST
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
1Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 14-15 E 8T
2Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 E 8T
3Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
5Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 E 8T
6Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
8Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 14-15 F 6T
2Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 F 6T
3Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 F 6T
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
5Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 F 6T
6Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 F 6T
1Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
4Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
5Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D LA
6Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D LA
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
2Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
4Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D ST
5Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
6Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 D ST
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
2Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 12-13 E 8T
4Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
5Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
6Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 E 8T
7Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 F 6T
3Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 F 6T
4Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
5Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 F 6T
6Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
7Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 12-13 F 6T
1Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 G 6T
1Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
2Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
2Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 G 6T
3Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
3Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 G 6T
1Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
1Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
1Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
2Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 H 4T
2Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
2Wiktorowicz KacperShort Amelia KuaiDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
2Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 E 6T
5Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 10-11 E 6T
1Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 10-11 G 6T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 10-11 G 6T
1Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 10-11 G 6T
2Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
2Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaROYAL DANCE STUDIO 10-11 G 6T
2Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 G 6T
3Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
3Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 H 4T
1Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 H 4T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 H 4T
2Lalak JustinRogowska PatrycjaUKS Talent 10-11 H 4T
2Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
1Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 G 6T
3Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 G 6T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Łabanowski JakubJabłońska JuliaPRESTIGE 8-9 H 4T
2Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 8-9 H 4T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T