!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów (PTT)
Garwolin
Filtruj:
Kategorie:





































1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN LA
2Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV OPEN LA
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV OPEN LA
1Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN ST
2Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV OPEN ST
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV OPEN ST
1Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC Senior III B ST
2Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III B ST
3Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III B ST
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III B ST
5Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III B ST
6Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III B ST
7Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III B ST
1Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior III C LA
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C LA
3Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C LA
1Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D ST
2Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III D ST
1Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
2Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III E LA
3Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III E LA
1Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
2Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E ST
3Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW Senior III E ST
4Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior III E ST
5Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS Senior III E ST
6Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III E ST
7Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW Senior III E ST
1Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior III F LA
2Wilk PawełWilk AdrianaRYTM Senior III F LA
3Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F LA
4Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F LA
5Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS Senior III F LA
1Wilk PawełWilk AdrianaRYTM Senior III F ST
2Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE Senior III F ST
3Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F ST
4Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F ST
5Maj SławomirMaj RenataDCS BRWINÓW Senior III F ST
6Szmyt TomaszSzmyt MałgorzataDCS BRWINÓW Senior III F ST
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN LA
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN LA
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST
2Stryjewski JacekCzarnocka IwonaCLASSIC Senior III OPEN ST
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN ST
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
2Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II B LA
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
4Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II B LA
5Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II B LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II B ST
2Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II B ST
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II B ST
4Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II B ST
5Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II B ST
6Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II B ST
1Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II C ST
2Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
3Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II C ST
4Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II C ST
5Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C ST
6Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior II C ST
1Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II D LA
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II D LA
3Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
1Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior II E LA
2Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E LA
3Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II E LA
1Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II E ST
2Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA Senior II E ST
3Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA Senior II E ST
4Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON Senior II E ST
5Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior II E ST
6Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE Senior II E ST
1Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW Senior II F LA
2Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior II F LA
3Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F LA
4Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II F LA
5Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior II F LA
6Krawczyk PawełKrawczyk MajaJUMP Senior II F LA
7Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior II F LA
8Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior II F LA
9Kiszka TomaszMrozowska-Kiszka JoannaJUMP Senior II F LA
10Plezia PawełPlezia JolantaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F LA
1Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
2Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F ST
3Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior II F ST
4Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE Senior II F ST
5Pietruk ŁukaszPietruk RomaCREATIVE DANCE - Warszawa Senior II F ST
6Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP Senior II F ST
7Szmyt TomaszSzmyt MałgorzataDCS BRWINÓW Senior II F ST
8Maj SławomirMaj RenataDCS BRWINÓW Senior II F ST
9Oleszko WiesławOleszko LucynaJUMP Senior II F ST
10Kiszka TomaszMrozowska-Kiszka JoannaJUMP Senior II F ST
11Polański TomaszPolańska BarbaraMAGIC-DANCE Senior II F ST
12Krawczyk PawełKrawczyk MajaJUMP Senior II F ST
1Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN LA
2Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN LA
3Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II OPEN LA
4Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
5Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN LA
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN ST
3Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
4Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST
5Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
6Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST
7Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS Senior II OPEN ST
1Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I B LA
2Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I B LA
1Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I C LA
2Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
2Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I C ST
1Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I D ST
2Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń Senior I D ST
3Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I D ST
4Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I D ST
5Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior I D ST
1Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E LA
2Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA Senior I E LA
3Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I E LA
1Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I E ST
2Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW Senior I E ST
3Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior I E ST
4Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Senior I E ST
1Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW Senior I F LA
2Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW Senior I F LA
1Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F ST
2Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań Senior I F ST
1Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Senior I OPEN LA
2Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
3Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC Senior I OPEN LA
4Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE Senior I OPEN LA
5Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I OPEN LA
6Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
2Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA Senior I OPEN ST
3Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST
4Tokarczyk ArturOgonowska JoannaDRAGON'S DANCE Warszawa Senior I OPEN ST
5Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST
1Schroeder JulianKaczuba NadiaJEDYNKA 12-13 G 6T
1Wietrak MarcelMatysiak HannaMAKO 12-13 G 6T
2Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 G 6T
2Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA 12-13 G 6T
2Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 G 6T
3Dziekanowski MichałNiekłań MariaBALANS 12-13 G 6T
3Michalak DawidMichalak RoksanaTOP - ART 12-13 G 6T
3Napiórkowski JakubBielawska JagodaMAKO 12-13 G 6T
3Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 G 6T
1Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI 12-13 H 4T
1Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Zwierzchowski AlanOrlik AntoninaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Ćwikło DominikWójcik OliwiaMAGIC-DANCE 12-13 H 4T
2Dejnek LenaDejnek MateuszMAGIC-DANCE 12-13 H 4T
1Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa 10-11 G 6T
2Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca 10-11 G 6T
3Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa 10-11 G 6T
3Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 10-11 G 6T
3Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
1Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI 10-11 H 4T
1Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI 10-11 H 4T
1Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART 10-11 H 4T
1Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI 10-11 H 4T
1Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE 10-11 H 4T
2Horecka MariaKwiatek FilipMAGIC-DANCE 10-11 H 4T
2Kamiński KajetanKwiatek JuliaMAGIC-DANCE 10-11 H 4T
2Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI 10-11 H 4T
2Ćwikło AleksandraSołtys AleksanderMAGIC-DANCE 10-11 H 4T
1Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER 8-9 H 4T