!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol (PTT)
Wiśniowa Góra koło Łodzi
Filtruj:
Kategorie:





















1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Faliński PrzemysławDenarska JuliaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
4Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
5Chojnowski BartoszKłaput NataliaKTT DUET 16-18 B LA
6Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B LA
7Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
8Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
1Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-18 B ST
2Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 B ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
4Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
5Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
6Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
7Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
8Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 B ST
9Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
10Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B ST
11Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
11Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE 16-18 B ST
13Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
14Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B ST
14Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 B ST
16Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
1Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE 16-18 C LA
2Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 16-18 C LA
5Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
6Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
7Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
8Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
9Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Kielek RafałPakos AnnaESKADRA 16-18 C LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
2Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Kotkowski KewinNowak NataliaSUKCES 16-18 C ST
4Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 C ST
5Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
7Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
8Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C ST
9Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 C ST
11Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
1Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D LA
2Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D LA
3Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
4Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
5Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 D LA
7Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
7Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
9Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
10Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D LA
11Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
12Kuźlak MarcinKosicka WeronikaSŁOŃCE 16-18 D LA
13Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D LA
14Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 D LA
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
4Schultz MichałSkotalczyk AmandaA+S 16-18 D ST
5Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D ST
6Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
7Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
7Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D ST
1Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E LA
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 E LA
3Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 E LA
4Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
1Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E ST
2Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA 16-18 E ST
3Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
1Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA 16-18 F LA
2Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 16-18 F LA
3Dudek ŁukaszDaszewska DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 F LA
4Mordka KacperKarlikowska PatrycjaROCKSTEP 16-18 F LA
1Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA 16-18 F ST
2Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA 16-18 F ST
3Dudek ŁukaszDaszewska DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 F ST
4Mordka KacperKarlikowska PatrycjaROCKSTEP 16-18 F ST
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 C ST
3Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
4Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 C ST
1Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 D LA
2Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
4Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D LA
5Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D LA
6Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D LA
7Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D LA
1Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 14-15 D ST
2Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA 14-15 D ST
3Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 14-15 D ST
4Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 D ST
1Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 E 6T
2Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 14-15 E 6T
3Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 14-15 E 6T
4Olewiński DominikPałyska Dominika AgnieszkaEMOTION 14-15 E 6T
5Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 E 6T
6Kacprzyk OskarKudra IgaESKADRA 14-15 E 6T
1Skutnik MarcelDąbrowska WiktoriaPRESTIGE 14-15 G 4T
2Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 14-15 G 4T
2Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 G 4T
3Banasik HubertNiedzielska NinaROCKSTEP 14-15 G 4T
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 14-15 G 4T
3Taborek AdamRączka JuliaMARENGO 14-15 G 4T
1Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA 12-13 E 8T
2Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 12-13 E 8T
3Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 E 8T
5Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 12-13 E 8T
6Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 12-13 E 8T
7Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 12-13 E 8T
8Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 E 8T
1Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
2Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 G 4T
2Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 G 4T
3Tomczyk MikołajWalas MilenaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
1Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
3Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 4T
3Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 G 4T
3Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 G 4T
1Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 10-11 H 4T
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Kozyra BartłomiejDawczyńska BlankaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 H 4T
2Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 H 4T
2Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 H 4T
2Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 10-11 H 4T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 10-11 H 4T
1Cieciorowski MarcelKazur OliwiaESKADRA 8-9 H 4T
1Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 H 4T
1Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 8-9 H 4T
2Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 8-9 H 4T
2Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 8-9 H 4T