!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Thomas Dance 2017 (PTT)
Brzesko k/ Krakowa
Filtruj:
Kategorie:
























1Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
2Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
3Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 B LA
4Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
1Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-18 B ST
2Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME 16-18 B ST
3Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
4Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
5Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
6Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
7Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 B ST
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
3Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 D LA
4Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
5Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D LA
1Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D ST
2Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 D ST
3Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
4Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
6Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
7Kuźma MateuszPiela KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E LA
2Wiercigroch SzymonPorębska JuliaNOWY STYL 16-18 E LA
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
4Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E LA
5Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
6Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
7Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E LA
8Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
9Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E LA
10Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
1Majda JakubJaworek GabrielaKuźnia Tańca 16-18 E ST
2Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
3Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
4Gniadek-Zając GrzegorzLubińska AleksandraBAWINEK 16-18 E ST
5Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
6Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE 16-18 E ST
7Nocek MichałRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E ST
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F LA
2Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 F LA
3Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F LA
4Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 F LA
5Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
6Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F LA
7Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 F LA
8Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE 16-18 F LA
9Zawirski KamilJaśkowska KlaudiaShow DANCE 16-18 F LA
10Wróżek KamilAugustowska KarolinaShow DANCE 16-18 F LA
11Sendecki JarosławSendecka EwelinaShow DANCE 16-18 F LA
1Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 F ST
2Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 F ST
3Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 F ST
4Strózik ArturKuzior WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 F ST
5Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F ST
6Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F ST
7Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 F ST
8Róg JerzyDrzewowska SylwiaSKT AGH 16-18 F ST
9Zieliński BartłomiejKuras JuliaTHOMAS DANCE 16-18 F ST
10Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 F ST
11Bajorek ArturDruciak AngelikaShow DANCE 16-18 F ST
11Zawirski KamilJaśkowska KlaudiaShow DANCE 16-18 F ST
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 C LA
2Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C LA
3Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
4Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 C LA
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C LA
6Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C LA
7Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 C LA
8Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C LA
1Gędłek JakubJaworek MariaKuźnia Tańca 14-15 C ST
2Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
4Kowalewski ŁukaszSitko EwaLORDANCE 14-15 C ST
5Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C ST
1Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D LA
2Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
5Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D LA
1Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
2Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D ST
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D ST
4Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 14-15 D ST
5Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
6Bylica WojciechJakóbowska JolantaRAGTIME 14-15 D ST
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
9Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D ST
10Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
1Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 E 8T
2Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaFANTAZJA 14-15 E 8T
3Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE 14-15 E 8T
4Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 E 8T
5Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA 14-15 E 8T
6Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA 14-15 E 8T
7Łabuda PiotrSerafin JuliaAXIS 14-15 E 8T
8Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 14-15 E 8T
1Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 F 6T
2Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 14-15 F 6T
3Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS 14-15 F 6T
4Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 14-15 F 6T
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D LA
2Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
3Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D LA
4Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D LA
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D LA
6Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
8Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
9Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D LA
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 D ST
2Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 D ST
3Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
4Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO 12-13 D ST
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 D ST
6Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
7Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
8Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 12-13 D ST
9Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D ST
10Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
11Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 E 8T
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 E 8T
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
4Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 12-13 E 8T
5Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 12-13 E 8T
6Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
7Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME 12-13 E 8T
8Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 E 8T
1Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
2Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
3Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 F 6T
4Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
5Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
6Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
7Dubel NikodemJakóbowska WaleriaRAGTIME 12-13 F 6T
7Madej MikołajGądek EdytaPLĄS 12-13 F 6T
9Chowaniec WiktorŚmietana AleksandraPLĄS 12-13 F 6T
1Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 G 4T
1Guzik RadosławDrozd MariaGRACJA 12-13 G 4T
2Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 12-13 G 4T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 G 4T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 12-13 G 4T
3Łosiowski ŁukaszKłosowska KorneliaLATINO 12-13 G 4T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 E 6T
2Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
3Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 E 6T
4Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 E 6T
5Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 E 6T
1Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 10-11 F 6T
2Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
3Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 10-11 F 6T
4Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 F 6T
5Noga MateuszSaj KarolinaGALA 10-11 F 6T
6Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 10-11 F 6T
1Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaSTARDANCE 10-11 G 4T
1Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 G 4T
2Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 G 4T
2Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 G 4T
2Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 G 4T
3Budzik TomaszMagiera JuliaSzT eMiKa 10-11 G 4T
3Latawiec MaciejSidor JuliaGALA 10-11 G 4T
3Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 G 4T
1Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 H 4T
2Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 10-11 H 4T