!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lipki Wielkie 2021 (PTT)
Lipki Wielkie
Filtruj:
Kategorie:


























1Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior IV OPEN LA
2Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior IV OPEN LA
1Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior IV OPEN ST
2Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA Senior IV OPEN ST
1Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN LA
2Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III OPEN LA
3Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III OPEN LA
1Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN ST
2Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior III OPEN ST
3Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB Senior III OPEN ST
4Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK Senior III OPEN ST
5Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III OPEN ST
6Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III OPEN ST
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior II OPEN LA
2Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II OPEN LA
3Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II OPEN LA
4Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II OPEN LA
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior II OPEN ST
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II OPEN ST
3Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II OPEN ST
4Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II OPEN ST
1Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA Senior I OPEN LA
2Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA Senior I OPEN LA
1Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior I OPEN ST
2Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA Senior I OPEN ST
1Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA
2Konopiński DawidMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA
3Frodyma AmadeuszSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA
4Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA Dorośli OPEN LA
5Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA Dorośli OPEN LA
6Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE Dorośli OPEN LA
7Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA
8Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN LA
9Alencynowicz BłażejBukiel AnnaASTRA Dorośli OPEN LA
10Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM Dorośli OPEN LA
11Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA Dorośli OPEN LA
1Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST
2Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA Dorośli OPEN ST
3Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
4Sajdak JerzyBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
5Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN ST
6Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST
7Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA Dorośli OPEN ST
8Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA Dorośli OPEN ST
8Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB Dorośli OPEN ST
10Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA Dorośli OPEN ST
1Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-20 OPEN LA
2Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 16-20 OPEN LA
3Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN LA
4Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-20 OPEN LA
5Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA 16-20 OPEN LA
6Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA 16-20 OPEN LA
1Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-20 OPEN ST
3Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-20 OPEN ST
4Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA 16-20 OPEN ST
5Malinowski WiktorKaplińska ZofiaGRACJA 16-20 OPEN ST
6Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-20 OPEN ST
7Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-20 OPEN ST
8Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-20 OPEN ST
9Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA 16-20 OPEN ST
9Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-20 OPEN ST
11Jaensch TymoteuszMakowska EwelinaASTRA 16-20 OPEN ST
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN LA
2Jaworski AdrianNoska ZuzannaROYAL DANCE 16-18 OPEN LA
3Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 16-18 OPEN LA
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN LA
5Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN LA
6Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 OPEN LA
7Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 OPEN LA
8Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 OPEN LA
8Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA 16-18 OPEN LA
8Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 OPEN LA
11Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 OPEN LA
11Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 OPEN LA
13Jaensch TymoteuszMakowska EwelinaASTRA 16-18 OPEN LA
13Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB 16-18 OPEN LA
15Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 OPEN LA
16Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 OPEN LA
17Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN LA
1Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST
2Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST
3Mecha KamilTuchewicz JuliaASTRA 16-18 OPEN ST
4Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 OPEN ST
5Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA 16-18 OPEN ST
6Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST
7Lipiński DanielSobiech WeronikaDANCECLUB 16-18 OPEN ST
8Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST
9Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 OPEN ST
10Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE 16-18 OPEN ST
11Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 16-18 OPEN ST
11Jaensch TymoteuszMakowska EwelinaASTRA 16-18 OPEN ST
13Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 OPEN ST
14Zielecki MateuszPiela ZuzannaDANCECLUB 16-18 OPEN ST
15Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 OPEN ST
16Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 16-18 OPEN ST
1Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 C LA
2Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 14-15 C LA
3Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 C LA
4Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 C LA
5Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C LA
1Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 C ST
2Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 C ST
3Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 C ST
4Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C ST
5Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 14-15 C ST
6Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 C ST
1Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 14-15 D LA
2Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D LA
3Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 14-15 D LA
1Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D ST
2Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 14-15 D ST
1Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB 14-15 E 8T
2Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 14-15 E 8T
3Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 14-15 E 8T
1Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA
2Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA
3Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 OPEN LA
4Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 OPEN LA
5Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 OPEN LA
6Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 14-15 OPEN LA
7Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 14-15 OPEN LA
1Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST
2Kisielewski JakubOkarska KorneliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST
3Borowski FabianBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 OPEN ST
4Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 OPEN ST
5Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 OPEN ST
6Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 14-15 OPEN ST
1Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 E 8T
2Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 E 8T
3Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 E 8T
4Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 12-13 E 8T
5Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE 12-13 E 8T
6Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA 12-13 E 8T
7Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA 12-13 E 8T
8Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 12-13 E 8T
9Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB 12-13 E 8T
10Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 12-13 E 8T
11Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 12-13 E 8T
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN LA
2Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE 12-13 OPEN LA
3Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 OPEN LA
4Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 OPEN LA
5Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA 12-13 OPEN LA
6Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA 12-13 OPEN LA
7Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 12-13 OPEN LA
8Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 12-13 OPEN LA
9Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 12-13 OPEN LA
10Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA 12-13 OPEN LA
11Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA
12Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE 12-13 OPEN LA
13Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA 12-13 OPEN LA
13Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA 12-13 OPEN LA
15Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX 12-13 OPEN LA
16Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA 12-13 OPEN LA
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN ST
2Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN ST
3Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE 12-13 OPEN ST
4Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA 12-13 OPEN ST
5Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST
6Sucholas BłażejNawrocka NataliaALFA-ASTRA 12-13 OPEN ST
7Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 OPEN ST
8Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA 12-13 OPEN ST
9Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 12-13 OPEN ST
10Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 12-13 OPEN ST
11Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA 12-13 OPEN ST
12Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX 12-13 OPEN ST
13Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA 12-13 OPEN ST
13Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA 12-13 OPEN ST
15Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA 12-13 OPEN ST
16Nowak AntoninoKoronowska-Roszak DominikaROYAL DANCE 12-13 OPEN ST
17Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX 12-13 OPEN ST
1Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 OPEN 6T
2Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB 10-11 OPEN 6T
3Patzki HubertKowalik ZuzannaALFA-ASTRA 10-11 OPEN 6T
4Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA 10-11 OPEN 6T
5Bloch GustawRaczyńska PolaAll About Dance Studio - Szczecin 10-11 OPEN 6T
6Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 10-11 OPEN 6T
7Surdyk DawidDobrzycka JuliaDANCECLUB 10-11 OPEN 6T
8Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA 10-11 OPEN 6T
9Ignatowicz AdamBobin IrenaKS DANCE MIX 10-11 OPEN 6T