!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018 (FTS)
Olecko
Filtruj:
Kategorie:
























1Sobolewski DawidOrlińska PaulinaUKS TWIST 16-18 B LA
2Szefler CezaryWasiołka KarolinaBLACK DANCE 16-18 B LA
3Krakowiecki MateuszŚwięcka ZuzannaAKAT 16-18 B LA
4Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA 16-18 B LA
5Magdziak RafałWiśniewska NinaAKAT 16-18 B LA
6Pilecki JakubSztukowska PaulinaPROMENADA 16-18 B LA
7Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT 16-18 B LA
8Czajkowski SebastianUrbanowicz JuliaPROMENADA 16-18 B LA
9Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaUKS TWIST 16-18 B LA
1Szefler CezaryWasiołka KarolinaBLACK DANCE 16-18 B ST
2Chudziński CezaryDołgoszej DianaDWÓJKA 16-18 B ST
3Walczyk RadosławCzerwińska AleksandraAKAT 16-18 B ST
4Pilecki JakubSztukowska PaulinaPROMENADA 16-18 B ST
5Sobolewski DawidOrlińska PaulinaUKS TWIST 16-18 B ST
6Magdziak RafałWiśniewska NinaAKAT 16-18 B ST
7Bujnowski AdrianPolakowska WeronikaPROMENADA 16-18 B ST
8Żebrowski MateuszWronowska AleksandraAKAT 16-18 B ST
9Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA 16-18 B ST
10Jóźwik MateuszMięczkowska NataliaPROMENADA 16-18 B ST
1Korzun DanielZawadzka MagdalenaDWÓJKA 16-18 C LA
2Ostrowski JanŁawreszuk DominikaUKS TWIST 16-18 C LA
3Gąsiewski MichałAndraka SylwiaPROMENADA 16-18 C LA
4Chudziński JakubZubrzycka KatarzynaDWÓJKA 16-18 C LA
5Ołdziej DawidGrabowska PaulinaUKS TWIST 16-18 C LA
6Borowski JakubFiodorow Ida SaraPROMENADA 16-18 C LA
7Bujnowski AdrianPolakowska WeronikaPROMENADA 16-18 C LA
7Tusiński PatrykBednarczyk ElizaATRIA 16-18 C LA
9Jóźwik MateuszMięczkowska NataliaPROMENADA 16-18 C LA
10Piszczatowski MarcinTworkowska AngelikaBCPK 16-18 C LA
1Chudziński JakubZubrzycka KatarzynaDWÓJKA 16-18 C ST
2Czajkowski SebastianUrbanowicz JuliaPROMENADA 16-18 C ST
3Dąbrowski JuliuszDakowicz JuliaUKS TWIST 16-18 C ST
4Dobkowski MiłoszSzmit WiktoriaFAN 16-18 C ST
5Ołdziej DawidGrabowska PaulinaUKS TWIST 16-18 C ST
6Borowski JakubFiodorow Ida SaraPROMENADA 16-18 C ST
7Piszczatowski MarcinTworkowska AngelikaBCPK 16-18 C ST
1Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST 16-18 D LA
2Kodzis KrzysztofOlender JuliaAKAT 16-18 D LA
3Zimnicki BartoszKowalewska WiktoriaPROMENADA 16-18 D LA
4Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA 16-18 D LA
5Waluś WiktorWaluś JuliaPROMENADA 16-18 D LA
6Kamiński MaciejJankowska PaulinaPROMENADA 16-18 D LA
7Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT 16-18 D LA
8Bogdanowicz MichałPomichter JuliaPROMENADA 16-18 D LA
9Kobosko JakubHalicka MartynaTKS TĘCZA 16-18 D LA
1Kamiński MaciejJankowska PaulinaPROMENADA 16-18 D ST
2Lipski DanielKomar AleksandraUKS TWIST 16-18 D ST
3Konopka AndrzejDomańska AgataAKAT 16-18 D ST
4Kodzis KrzysztofOlender JuliaAKAT 16-18 D ST
5Waluś WiktorWaluś JuliaPROMENADA 16-18 D ST
6Kobosko JakubHalicka MartynaTKS TĘCZA 16-18 D ST
1Kobosko JakubHalicka MartynaTKS TĘCZA 16-18 E 6T
2Bogdanowicz MichałPomichter JuliaPROMENADA 16-18 E 6T
3Kukliński KarolKalisz JustynaPROMENADA 16-18 E 6T
1Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 C LA
2Kuziemko PawełDąbrowska AmeliaBLACK DANCE 14-15 C LA
3Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 C LA
4Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA 14-15 C LA
5Ostrowski GabrielWilimczyk WiktoriaAKAT 14-15 C LA
6Wielgoliński MateuszPodsiadlik KrystynaATRIA 14-15 C LA
7Kaszuba PiotrCebeterewicz NataliaPROMENADA 14-15 C LA
8Borkowski JanNowicka NataliaStrefa Tańca 14-15 C LA
9Łowicki DamianDramińska UrszulaFOCUS 14-15 C LA
10Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIAKTS ESKULAP 14-15 C LA
11Osiński OskarMaliszewska LenaTHE BEST 14-15 C LA
1Dąbkowski KacperSokołowska MartynaFOCUS 14-15 C ST
2Śliwowski WiktorStaszewska AngelinaFAN 14-15 C ST
3Kuziemko PawełDąbrowska AmeliaBLACK DANCE 14-15 C ST
4Ostrowski GabrielWilimczyk WiktoriaAKAT 14-15 C ST
5Folga BartłomiejPlona KlaudiaAKAT 14-15 C ST
6Wielgoliński MateuszPodsiadlik KrystynaATRIA 14-15 C ST
7Świątkowski SzymonKruszniewska ZuzannaPROMENADA 14-15 C ST
8Sienkiewicz OliwierRichert Aleksandra KarolinaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 C ST
9Osiński OskarMaliszewska LenaTHE BEST 14-15 C ST
10Łukowski SzymonSienkiewicz GabrielaPROMENADA 14-15 C ST
11Łowicki DamianDramińska UrszulaFOCUS 14-15 C ST
1Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR 14-15 D LA
2Jezusek WiktorKrynica JuliaAKAT 14-15 D LA
3Osiński OskarMaliszewska LenaTHE BEST 14-15 D LA
4Pieńkowski MateuszKostecka JuliaAKAT 14-15 D LA
5Cadler JakubHendzel Wiktoria WeronikaPASJA 14-15 D LA
6Mieczkowski KonradKucewicz PaulinaLATINO CAFE 14-15 D LA
7Łukowski SzymonSienkiewicz GabrielaPROMENADA 14-15 D LA
8Chrobak BartoszKiersztan Amelia MariaAKAT 14-15 D LA
9Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz ZofiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 D LA
10Walczak WiktorSkwira JuliaJANTAR 14-15 D LA
11Bigos KrzysztofGrzegorek AleksandraTHE BEST 14-15 D LA
1Stańczewski NikodemFidut JuliaJANTAR 14-15 D ST
2Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIAKTS ESKULAP 14-15 D ST
3Cadler JakubHendzel Wiktoria WeronikaPASJA 14-15 D ST
4Pieńkowski MateuszKostecka JuliaAKAT 14-15 D ST
5Walczak WiktorSkwira JuliaJANTAR 14-15 D ST
6Kaczkowski Maciej MariuszJurkiewicz ZofiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 14-15 D ST
7Chrobak BartoszKiersztan Amelia MariaAKAT 14-15 D ST
8Bigos KrzysztofGrzegorek AleksandraTHE BEST 14-15 D ST
8Jezusek WiktorKrynica JuliaAKAT 14-15 D ST
1Zapolski Oskar MariuszRogińska AnielaDWÓJKA 14-15 E 6T
2Wyszyński RafałBarszczewska MilenaPROMENADA 14-15 E 6T
3Puławski JakubDomitrz IgaAKAT 14-15 E 6T
4Modzolewski BartłomiejMalijonis AgataCZAR PAR 14-15 E 6T
5Wasilewski BorysDudar WeronikaCZAR PAR 14-15 E 6T
6Laskowski GrzegorzKrynica AnnaAKAT 14-15 E 6T
7Iwanicki MaciejKulik NataliaCZAR PAR 14-15 E 6T
8Szczepański MaksymilianAdamska DominikaTKS TĘCZA 14-15 E 6T
1Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 12-13 D LA
2Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 D LA
3Żebrowski OskarPuławska NataliaAKAT 12-13 D LA
4Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT 12-13 D LA
5Poleszuk Jakub MichałKuczewska MAgdalenaAKAT 12-13 D LA
6Tunkiewicz KacperStańczyk JuliaAKAT 12-13 D LA
7Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT 12-13 D LA
1Radecki FilipRadecka KlaraATRIA 12-13 D ST
2Poleszuk Jakub MichałKuczewska MAgdalenaAKAT 12-13 D ST
3Kostecki KrystianFilipkowska GabrielaAKAT 12-13 D ST
4Tunkiewicz KacperStańczyk JuliaAKAT 12-13 D ST
5Gutowski DawidCzerwińska IzabelaAKAT 12-13 D ST
6Żebrowski OskarPuławska NataliaAKAT 12-13 D ST
7Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 12-13 D ST
1Święcki KacperDębek AnnaAKAT 12-13 E 6T
2Twarowski PatrykStefanowicz MagdalenaUKS TWIST 12-13 E 6T
3Paluch PiotrPaluch AnnaCZAR PAR 12-13 E 6T
4Eustachiewicz KacperKopiczko PolaDWÓJKA 12-13 E 6T
5Kodzis MichałCwalina KatarzynaAKAT 12-13 E 6T
6Stefański BartłomiejKrukowska IzabelaPROMENADA 12-13 E 6T
1Sobczyński ŁukaszSawko AleksandraAKAT 12-13 F 6T
2Szumarski PiotrNowik OliwiaUKS TWIST 12-13 F 6T
3Konopka AdamZabora KamilaAKAT 12-13 F 6T
4Saliński PiotrKielich WeronikaPROMENADA 12-13 F 6T
4Kulik SzymonMajek NataliaCZAR PAR 12-13 F 6T
4Lewicki BartoszKulesza AleksandraCZAR PAR 12-13 F 6T
4Kozikowski SebastianJakacka AleksandraAKAT 12-13 F 6T
5Lisowski MateuszSzablan JuliaCZAR PAR 12-13 F 6T
5Ośka MateuszCebeterewicz AmeliaPROMENADA 12-13 F 6T
5Zaręba AdamKozłowska KlaudiaPROMENADA 12-13 F 6T
6Laskowski KacperKosińska WiktoriaAKAT 12-13 F 6T
6Mankievich SebastianWawrocka NataliaFOCUS 12-13 F 6T
6Patora MateuszSzmit JuliaAKAT 12-13 F 6T
1Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D LA
2Klekotko MateuszKramarewicz AnnaPROMENADA 10-11 D LA
3Gąsiewski NikodemMańko WiktoriaAKAT 10-11 D LA
4Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D LA
5Bujnowski BartoszMarsella AngelicaPROMENADA 10-11 D LA
1Kropacz Marcel MiłoszWiśniewska Julia AgnieszkaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D ST
2Gąsiewski NikodemMańko WiktoriaAKAT 10-11 D ST
3Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 D ST
4Klekotko MateuszKramarewicz AnnaPROMENADA 10-11 D ST
5Bujnowski BartoszMarsella AngelicaPROMENADA 10-11 D ST
1Słomiński AdamNaunczuk IgaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 10-11 E 6T
2Gąsiewski NikodemMańko WiktoriaAKAT 10-11 E 6T
3Bujnowski BartoszMarsella AngelicaPROMENADA 10-11 E 6T
1Kochanowski JanDołęga NikolaAKAT 10-11 F 6T
1Sienica IgorSzymulewska JuliaPROMENADA 10-11 F 6T
2Gal PatrykWasilewska AleksandraCZAR PAR 10-11 F 6T
3Bartoszewicz AntoniSadowska KingaPROMENADA 10-11 F 6T
1Ziemba BartoszMelnyk MartynaCZAR PAR 8-9 G 4T
1Bartkowiak GabrielRękawek KalinaPROMENADA 8-9 G 4T
1Cimochowski MateuszStefanowska IzabelaPROMENADA 8-9 G 4T
1Krysiuk DominikNiekraś ZuzannaPROMENADA 8-9 G 4T
1Skórnóg BartoszOstaniewicz LenaCZAR PAR 8-9 G 4T
2Chmielewski MarcelMiłun HannaPROMENADA 8-9 G 4T
2Michaluk MiłoszKarandziej KalinaPROMENADA 8-9 G 4T
2Kamiński DanielPaczyńska AntoninaPROMENADA 8-9 G 4T
2Dzietczyk JakubSzenkowska AmeliaPROMENADA 8-9 G 4T
3Skarżyński PatrykWoronko KorneliaPROMENADA 8-9 G 4T
3Stankiewicz DanielGiedrojć MajaPROMENADA 8-9 G 4T
2Jurkiewicz MichałKornelius PaulinaPROMENADA 8-9 H 4T
2Lubecki JanLalak GabrielaCZAR PAR 8-9 H 4T
2Anaszko KsawerySłowikowska AnnaCZAR PAR 8-9 H 4T
2Idek AleksanderMaj LauraCZAR PAR 8-9 H 4T
2Kalata LenaWrotna DominikaPROMENADA 8-9 H 4T
2Mosiński AntoniPacheco ZuzannaCZAR PAR 8-9 H 4T
2Rutkowski KacperSkomin MajaPROMENADA 8-9 H 4T
2Drobiszewski FilipŁęczycki LenaPROMENADA 8-9 H 4T
2Kozłowska LiliannaMikielska MartynaPROMENADA 8-9 H 4T
2Szkudlarek KrzysztofNakoneczna HannaCZAR PAR 8-9 H 4T
1Wasilewska OliwiaWiśniewska ZofiaPROMENADA Do 7 H 4T
1Wiśniewski AdamStefanowska AnnaPROMENADA Do 7 H 4T
1Wiśniowska SaraSieczkowska KorneliaPROMENADA Do 7 H 4T
1Wojciechowska AleksandraAmpulska DianaPROMENADA Do 7 H 4T
1Wysocki FilipCimochowska HannaPROMENADA Do 7 H 4T
1Zamojski BartoszChmielewska ZofiaPROMENADA Do 7 H 4T
1Wieczorkowski PawełKleczkowska ZofiaPROMENADA Do 7 H 4T