!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" (PTT)
Krosno
Filtruj:
Kategorie:

































1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN LA
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN LA
3Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL Senior III OPEN LA
4Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III OPEN LA
1Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III OPEN ST
2Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III OPEN ST
3Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaAKSEL Senior III OPEN ST
4Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior III OPEN ST
1Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA
2Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I OPEN LA
3Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN LA
4Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior I OPEN LA
1Krukar JanuszSkiba AgataPODKARPACIE Senior I OPEN ST
2Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I OPEN ST
3Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL Senior I OPEN ST
1Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL Dorośli OPEN LA
2Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA
3Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN LA
4Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE Dorośli OPEN LA
1Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST
2Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL Dorośli OPEN ST
3Czachor MichałPreisner JagienkaSAMBA Dorośli OPEN ST
4Bielecki JakubKrytak MałgorzataDŻET Dorośli OPEN ST
5Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET Dorośli OPEN ST
6Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL Dorośli OPEN ST
7Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN ST
8Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET Dorośli OPEN ST
1Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-20 OPEN LA
2Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN LA
3Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-20 OPEN LA
1Bielecki JakubKrytak MałgorzataDŻET 16-20 OPEN ST
2Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN ST
3Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-20 OPEN ST
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-20 OPEN ST
6Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-20 OPEN ST
1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH 16-18 B LA
3Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
4Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 B LA
5Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 B LA
1Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET 16-18 B ST
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
4Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 B ST
5Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 B ST
1Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA
2Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN LA
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN LA
4Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN LA
5Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 OPEN LA
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 OPEN LA
7Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 OPEN LA
8Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 OPEN LA
9Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 OPEN LA
10Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 OPEN LA
1Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST
2Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN ST
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST
4Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST
5Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 OPEN ST
6Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 16-18 OPEN ST
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 OPEN ST
8Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 OPEN ST
9Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 OPEN ST
10Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 OPEN ST
11Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 OPEN ST
1Huber JanStaszak KarolinaTAKT 14-15 C LA
2Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
4Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
5Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
6Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C LA
1Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C ST
2Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
3Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
4Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
5Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C ST
6Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
1Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
2Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
5Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 14-15 D LA
6Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
2Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
4Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
5Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 14-15 D ST
1Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
2Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
3Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
4Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
1Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 G 6T
2Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 G 6T
3Bienia JakubPuc KseniaGRACJA 14-15 G 6T
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA
2Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA
3Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN LA
5Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA
6Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 OPEN LA
1Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 OPEN ST
4Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST
5Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST
6Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 OPEN ST
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D LA
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
3Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D LA
4Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
5Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D LA
6Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D LA
7Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D LA
8Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
9Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D LA
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
3Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 D ST
4Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 D ST
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D ST
6Niedbała KacperMadej NadiaGALA 12-13 D ST
7Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D ST
8Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
9Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 D ST
1Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 E 8T
2Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
3Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 E 8T
4Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
5Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA 12-13 E 8T
6Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
7Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 E 8T
8Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
9Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
10Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 E 8T
11Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 F 6T
2Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL 12-13 F 6T
3Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
4Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET 12-13 F 6T
5Baran SzymonZubilewicz KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
7Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 F 6T
8Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 F 6T
1Landa AleksanderLisowiec JuliaGRACJA 12-13 G 6T
2Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 G 6T
2Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 G 6T
3Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 G 6T
3Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 12-13 G 6T
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 OPEN LA
2Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 OPEN LA
3Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 OPEN LA
4Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 OPEN LA
5Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 OPEN LA
6Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 OPEN LA
7Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 OPEN LA
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 OPEN ST
2Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 OPEN ST
3Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 OPEN ST
4Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 OPEN ST
5Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 OPEN ST
6Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 12-13 OPEN ST
7Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 OPEN ST
1Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 F 6T
2Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
3Aszklar KacperMola KajaGRACJA 10-11 F 6T
4Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 10-11 F 6T
1Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
1Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
2Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 10-11 G 6T
2Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 G 6T
3Kopczak AdrianAlbrycht MajaGRACJA 10-11 G 6T
3Orzechowski MaciejKijowska NataszaGRACJA 10-11 G 6T
3Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 OPEN 8T
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
4Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 OPEN 8T
1Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 8-9 H 4T
1Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 8-9 H 4T
1Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 8-9 H 4T
2Kijanka DawidCharchan MajaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
2Nycz AleksanderHuk NelaGRACJA 8-9 H 4T
1Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 OPEN 6T
2Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 OPEN 6T
3Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 8-9 OPEN 6T
4Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE 8-9 OPEN 6T
5Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 8-9 OPEN 6T
6Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE 8-9 OPEN 6T