!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:


















1Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 C LA
2Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
3Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
4Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C LA
5Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 C LA
6Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 C LA
1Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
2Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 16-18 C ST
3Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C ST
4Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
5Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C ST
6Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 16-18 C ST
7Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 C ST
8Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Baran MichałWydurska IzabelaSTART 16-18 C ST
10Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL 16-18 C ST
10Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
1Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
3Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
4Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
5Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
6Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E LA
7Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
7Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
9Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP 16-18 E LA
1Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E ST
2Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
3Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
5Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB 16-18 E ST
6Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
7Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
8Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
9Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN 16-18 E ST
10Starzycki KrzysztofWierzbicka AleksandraFAST-STEP 16-18 E ST
1Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
2Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
3Łukasiewicz KarolGajowy OliwiaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
4Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 E 8T
1Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 14-15 F 6T
2Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 14-15 F 6T
3Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 F 6T
1Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 14-15 G 6T
2Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS 14-15 G 6T
3Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Sokołowski BenedyktAniołowska ZuzannaFAST-STEP 14-15 G 6T
1Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 12-13 E 8T
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 E 8T
3Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
4Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP 12-13 E 8T
5Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
6Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 E 8T
1Biernacki KamilRomaniuk JuliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 F 6T
2Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 F 6T
3Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 F 6T
4Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
5Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
6Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 F 6T
7Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 F 6T
8Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 12-13 F 6T
9Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
10Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAKADEMIA TAŃCA 12-13 F 6T
11Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 F 6T
1Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 6T
1Stradowski ErykGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
2Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
3Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 G 6T
3Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 G 6T
3Łysak PawełZalewska NicolaKICK 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
1Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 12-13 H 4T
1Skowron OliwierDobrowolska IgaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
1Wiktorowicz KacperKopp NinaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
1Falkiewicz IgorNitak KorneliaCENTRUM TAŃCA 12-13 H 4T
2Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA 12-13 H 4T
2Nowak FilipKalicka CelinaCENTRUM TAŃCA 12-13 H 4T
2Sikorski JacekWitkowska JuliaCENTRUM TAŃCA 12-13 H 4T
2Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 12-13 H 4T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 10-11 F 6T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 F 6T
4Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 F 6T
5King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 10-11 F 6T
6Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA 10-11 F 6T
7Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 10-11 F 6T
8Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 10-11 F 6T
9Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 F 6T
10Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 10-11 F 6T
10Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 F 6T
12Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 F 6T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 10-11 G 6T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaPOLISH CLUB 10-11 G 6T
1Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
2Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 G 6T
2Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 10-11 G 6T
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 10-11 G 6T
3Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA 10-11 G 6T
3Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 G 6T
3Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 10-11 G 6T
3Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA 10-11 G 6T
3Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 G 6T
1Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 10-11 H 4T
1Muchowski SzymonMazurowska JagodaRS 10-11 H 4T
1Muśnicki GrzegorzKosnowska AlicjaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 H 4T
1Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaBLUE CLASSIC 10-11 H 4T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 H 4T
2Boniukiewicz MelaniaZygarowicz KarolRIVIERA 10-11 H 4T
2Falkiewicz JakubGregorczyk MajaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T
2Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY 10-11 H 4T
2Grzeszczak BartoszLiszecka AnnaEMOTION 10-11 H 4T
2Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY 10-11 H 4T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA 8-9 F 6T
2Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 F 6T
1Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA 8-9 G 6T
2Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 G 6T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 G 6T
3Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 G 6T
3Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE 8-9 G 6T
1Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca 8-9 H 4T
1Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 8-9 H 4T
1Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO 8-9 H 4T
1Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 8-9 H 4T
1Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
2Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 8-9 H 4T
2Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO 8-9 H 4T
2Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA 8-9 H 4T
2Jasieńczuk RobertKordus HannaEMOTION 8-9 H 4T