!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018 (FTS)
Konin
Filtruj:
Kategorie:








1Gajda EmilGajda DorotaPERFECT DANCE Senior III OPEN ST (MP)
2Misztal PiotrMisztal MonikaClassic Dance Sport Senior III OPEN ST (MP)
3Iżykowski JózefBujnicka MagdalenaCorteTop Dance Senior III OPEN ST (MP)
4Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaPM Senior III OPEN ST (MP)
5Jankowski WiesławJankowska MariaJANTAR Senior III OPEN ST (MP)
6Guzikowski MarekGuzikowska JoannaFOCUS Senior III OPEN ST (MP)
7Cichy MieczysławCichy EwaCREATIVE DANCE Senior III OPEN ST (MP)
8Handke KrzysztofHandke EwaLATINO CAFE Senior III OPEN ST (MP)
9Sobkowiak Jacek TadeuszSobkowiak Małgorzata MariaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN ST (MP)
10Pestka MirosławPestka EwaPROGRESS Senior III OPEN ST (MP)
11Kusiak LeszekSiepak BarbaraHART Senior III OPEN ST (MP)
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress Senior II OPEN ST (MP)
2Budyś MariuszBudyś MonikaPROGRESS Senior II OPEN ST (MP)
3Kraiński JarosławKraińska AnnaJANTAR Senior II OPEN ST (MP)
4Mielcarek JarosławMielcarek HannaFOCUS Senior II OPEN ST (MP)
5Sywula MarcinSywula KatarzynaCREATIVE DANCE Senior II OPEN ST (MP)
6Ważny MarekWażny EwaLATINO CAFE Senior II OPEN ST (MP)
7Wała AdamTargońska-Fira MagdalenaTHE BEST Senior II OPEN ST (MP)
8Przybyszewski KrzysztofPrzybyszewska WiolettaAKTT Senior II OPEN ST (MP)
9Misztal PiotrMisztal MonikaClassic Dance Sport Senior II OPEN ST (MP)
10Dziurawiec MariuszDziurawiec AgnieszkaJANTAR Senior II OPEN ST (MP)
1Kucharczyk TomaszKucharczyk RóżaCorte Dance Progress Senior I OPEN ST (MP)
2Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Senior I OPEN ST (MP)
3Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaTANGO Senior I OPEN ST (MP)
5Mielcarek JarosławMielcarek HannaFOCUS Senior I OPEN ST (MP)
6Jasiński JakubBiniek AnnaAT SMOOTH Senior I OPEN ST (MP)
7Markowski WojciechDamasevich NatalliaTHE BEST Senior I OPEN ST (MP)
8Salgado RobertoGórska KatarzynaLATINO CAFE Senior I OPEN ST (MP)
9Szar JarosławSzar KatarzynaJANTAR Senior I OPEN ST (MP)
10Strzałka PrzemysławStrzałka EwaHART Senior I OPEN ST (MP)
1Myćka Dariusz KrzysztofFreiberga MadaraFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
2Brzozowski MateuszMożdżonek JustynaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
3Zacharewicz MichałCzyżyk KatarzynaJANTAR Dorośli OPEN ST (MP)
4Jeschke JacekZudziewicz HannaClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST (MP)
5Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (MP)
6Sciamanna ErosJaglińska Anna AngelikaSKT PASJA Dorośli OPEN ST (MP)
7Szkutnik BartłomiejBrychcy AgataFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
8Kędra KamilFroń Aleksandra WiktoriaCONTRA SPORT Dorośli OPEN ST (MP)
8Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
10Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST (MP)
11Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST (MP)
12Szulgo MarekSchodnik RenataSKT PASJA Dorośli OPEN ST (MP)
13Paszewski PiotrMozdyniewicz Marta ŁucjaPM Dorośli OPEN ST (MP)
14Kozów DawidKozów KarolinaOLIMP SPORT Dorośli OPEN ST (MP)
15Ługowski Bartosz MiłoszPopek OliwiaPM Dorośli OPEN ST (MP)
16Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (MP)
17Kieszek MichałStefańska JuliaJANTAR Dorośli OPEN ST (MP)
17Ślusarski GrzegorzKarpińska PaulinaJANTAR Dorośli OPEN ST (MP)
19Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER Dorośli OPEN ST (MP)
20Szymański CezarySitarz EwaClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST (MP)
20Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN ST (MP)
22Bil Jakub KacperLasek GabrielaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
23Wołyniec StanisławTuńska KatarzynaCONTRA SPORT Dorośli OPEN ST (MP)
23Biernat JarosławRutkowska WiktoriaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
25Zakowicz KacperSagan WeronikaJANTAR Dorośli OPEN ST (MP)
26Świtalski ŁukaszRompczyk PaulinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN ST (MP)
27Kasprzak KonstantyShalaeva EkaterinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
28Domiter HubertWąsacz KarolinaKS M-TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
28Urbański PawełCieślińska Melania HonorataStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (MP)
30Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
30Czerski NorbertTygielska KarolinaZAMEK Dorośli OPEN ST (MP)
32Masalon FilipKowalczyk MartaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
32Duda DawidPrisiazhnaya DariaFEELING Dorośli OPEN ST (MP)
32Lorenc DominikPaczuk Adriana AgnieszkaAKTT Dorośli OPEN ST (MP)
35Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Dorośli OPEN ST (MP)
36Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR Dorośli OPEN ST (MP)
36Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN ST (MP)
36Żmijewski DominikBrodawka OlgaClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST (MP)
36Marchewka Marcel OliwierCieślak Julia TeresaDANCE CENTER Dorośli OPEN ST (MP)
1Sawicki JakubMiłek DagmaraUKS TEMPO 16-20 OPEN ST (MP)
2Kieszek MichałStefańska JuliaJANTAR 16-20 OPEN ST (MP)
3Kucharczyk KonradEjsmont MartaCorte Dance Progress 16-20 OPEN ST (MP)
4Bil Jakub KacperLasek GabrielaFEELING 16-20 OPEN ST (MP)
5Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK 16-20 OPEN ST (MP)
6Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-20 OPEN ST (MP)
7Augustynowicz TomaszBatyra KatarzynaBLACK DANCE 16-20 OPEN ST (MP)
8Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN ST (MP)
9Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-20 OPEN ST (MP)
10Grieger AleksanderMaciejewska HannaAMBER 16-20 OPEN ST (MP)
11Czajka KacperWerblińska GabrielaISKRA 16-20 OPEN ST (MP)
12Pawłowski MateuszGłowacka AdriannaISKRA 16-20 OPEN ST (MP)
13Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-20 OPEN ST (MP)
14Snochowski WiktorMalinowska JustynaKTT DUET 16-20 OPEN ST (MP)
14Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-20 OPEN ST (MP)
16Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST (MP)
17Duda DawidPrisiazhnaya DariaFEELING 16-20 OPEN ST (MP)
18Stępniewski OskarCzerwińska ŻanetaStrefa Tańca 16-20 OPEN ST (MP)
18Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM 16-20 OPEN ST (MP)
20Polcyn AskaniuszGonera Julia KlaudiaPM 16-20 OPEN ST (MP)
21Nadworski PawełGraczyk AmeliaAMBER 16-20 OPEN ST (MP)
22Jędrzejczak KacperPowała NadiaUKS Bailamos 16-20 OPEN ST (MP)
23Pokuta JakubSpirytulska AlicjaELITA 16-20 OPEN ST (MP)
24Gajkowski KacperHuminiłowicz OliwiaAMBER 16-20 OPEN ST (MP)
25Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-20 OPEN ST (MP)
1Snochowski BłażejRyś ZuzannaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
2Smoliński KonradKapusta NataliaST Magic 16-18 OPEN ST (MP)
3Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
4Bochenek KamilDatciuk MargaritaPM 16-18 OPEN ST (MP)
5Greczyński KacperDąbrowska NataliaAMBER 16-18 OPEN ST (MP)
6Kloskowski MaciejZiętowska NikolaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-18 OPEN ST (MP)
7Krupa MateuszBillings NicolePM 16-18 OPEN ST (MP)
8Kurzawa DawidAnuszkiewicz KamillaAMBER 16-18 OPEN ST (MP)
9Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS 16-18 OPEN ST (MP)
10Bednarz JanLassak WiktoriaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
11Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca 16-18 OPEN ST (MP)
12Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-18 OPEN ST (MP)
13Zarzycki HubertMałczak MajaCorte Dance Progress 16-18 OPEN ST (MP)
13Sudin BorysDeluga KarolinaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
15Szafrański JakubDenisiuk Julia KrystynaDANCE IMPERIUM 16-18 OPEN ST (MP)
16Okułowicz LudwikPrytuła KseniaLATINO CAFE 16-18 OPEN ST (MP)
17Ryński RemigiuszMorawska MariaAS 16-18 OPEN ST (MP)
18Liber KamilKędzierska KlaudiaJANTAR 16-18 OPEN ST (MP)
19Stryjski MaximilianSzabelska MichalinaBLACK DANCE 16-18 OPEN ST (MP)
20Panek FabianPiskorska LauraDANCE FLOW 16-18 OPEN ST (MP)
21Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 OPEN ST (MP)
21Skerka TomaszGórska AleksandraBLACK DANCE 16-18 OPEN ST (MP)
23Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 16-18 OPEN ST (MP)
23Żukowski JakubGnutek MajaPROGRESS 16-18 OPEN ST (MP)
25Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraStrefa Tańca 16-18 OPEN ST (MP)
26Drygała KacperIgnaszak OliwiaESCUDO 16-18 OPEN ST (MP)
26Grabowski FilipWilanowska MartynaAKTT 16-18 OPEN ST (MP)
28Jaśkowiak ErnestRomanowska MajaUKS DANCE ACADEMY 16-18 OPEN ST (MP)
29Leśniak MikołajCabańska IzabelaPAKTAN 16-18 OPEN ST (MP)
30Szumczyk PrzemysławLewandowska MartaAS 16-18 OPEN ST (MP)
31Derdziński GrzegorzLewna WanesaPAKTAN 16-18 OPEN ST (MP)
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST (MP)
2Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 14-15 OPEN ST (MP)
3Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST (MP)
4Kruger AlexGrzęska OliwiaTKS DANCE&DANCE 14-15 OPEN ST (MP)
5Brzeziński DawidWoś Maja AlicjaISKRA 14-15 OPEN ST (MP)
6Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 14-15 OPEN ST (MP)
7Bartkowski JędrzejKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN ST (MP)
8Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 14-15 OPEN ST (MP)
9Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 OPEN ST (MP)
10Rytel SzymonStępniewska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN ST (MP)
11Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos 14-15 OPEN ST (MP)
11Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX 14-15 OPEN ST (MP)
13Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 14-15 OPEN ST (MP)
14Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorte Dance Progress 14-15 OPEN ST (MP)
15Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
16Sacharzewski PiotrAntos AleksandraAMBER 14-15 OPEN ST (MP)
17Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 OPEN ST (MP)
18Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 14-15 OPEN ST (MP)
19Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA 14-15 OPEN ST (MP)
20Przygocki MikołajSzefke KatarzynaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN ST (MP)
21Bloch BartoszWieteska JuliaJANTAR 14-15 OPEN ST (MP)
22Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ 14-15 OPEN ST (MP)
23Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska NataliaFOCUS 14-15 OPEN ST (MP)
24Goliszek MateuszSałapa MartaPAKTAN 14-15 OPEN ST (MP)
24Skwira PawełŁysko NataliaJANTAR 14-15 OPEN ST (MP)