!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych (PTT)
Expo Arena Ostróda
Filtruj:
Kategorie:




1Frach DominikWójcicka JulkaZORBA 16-18 A ST
2Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 A ST
3Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA 16-18 A ST
4Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM 16-18 A ST
5Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 A ST
6Słowikowski ŁukaszMagdziarz KatarzynaASTRA 16-18 A ST
7Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 A ST
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 A ST
9Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 A ST
9Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A ST
11Romerowicz KamilKroczek KlaudiaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
12Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 A ST
13Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 A ST
14Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
14Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A ST
16Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM 16-18 A ST
17Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 A ST
17Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 A ST
17Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
17Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 A ST
21Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 A ST
22Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA 16-18 A ST
23Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A ST
1Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
2Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
3Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B ST
4Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
5Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
6Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 B ST
7Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 B ST
8Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
8Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
10Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
11Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 B ST
12Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 B ST
13Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 B ST
14Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B ST
15Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
15Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
17Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
18Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa 16-18 B ST
19Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 B ST
20Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraARTS STUDIO 16-18 B ST
20Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL 16-18 B ST
20Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
23Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
24Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
25Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
25Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B ST
27Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 B ST
27Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
29Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
29Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
31Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
32Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
33Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
34Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
35Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 B ST
35Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
37Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
37Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
39Legutko TomaszSzewczyk AnnaBAWINEK 16-18 B ST
40Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B ST
41Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO 16-18 B ST
41Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 B ST
41Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B ST
41Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
45Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B ST
1Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA 16-18 C ST
2Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
3Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C ST
4Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C ST
5Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
6Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C ST
7Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
8Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 16-18 C ST
8Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
10Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 C ST
11Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C ST
12Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 C ST
13Nowosiad TomaszBurtan BarbaraBAWINEK 16-18 C ST
13Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA 16-18 C ST
15Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
16Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
17Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE 16-18 C ST
18Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C ST
18Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
18Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
21Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 C ST
22Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
22Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
24Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
24Grzybowski MarekKanas AleksandraBAWINEK 16-18 C ST