!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów (PTT)
Dąbrowa Tarnowska
Filtruj:
Kategorie:
























1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (GPP)
2Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK Dorośli OPEN 10T (GPP)
3Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN 10T (GPP)
4Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA Dorośli OPEN 10T (GPP)
5Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN 10T (GPP)
6Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN 10T (GPP)
7Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN 10T (GPP)
8Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY Dorośli OPEN 10T (GPP)
9Cygan JakubStolarska KingaDŻET Dorośli OPEN 10T (GPP)
1Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Pietryjas DanielSokół WeronikaRYTM 16-18 B LA
3Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B LA
4Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
5Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
6Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
7Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-18 B LA
8Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 B LA
9Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
1Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
2Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
4Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
5Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
6Woś KacperNiezabitowska KatarzynaPERFECT DANCE 16-18 B ST
1Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
2Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
3Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
1Grabas PatrykDudek WiolettaELIDA 16-18 D LA
2Piątkowski JakubMartyna Oliwia LuizaBAWINEK 16-18 D LA
3Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 D LA
4Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
7Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
8Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
9Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D LA
10Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
11Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
4Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D ST
5Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
6Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
7Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
8Bosak KamilKolisz DominikaGALA 16-18 D ST
8Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
10Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
1Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 F LA
2Przybylski GrzegorzPrzybylska AgnieszkaShow DANCE 16-18 F LA
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN 10T (GPP)
2Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (GPP)
3Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN 10T (GPP)
4Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN 10T (GPP)
5Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN 10T (GPP)
6Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN 10T (GPP)
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN 10T (GPP)
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN 10T (GPP)
9Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN 10T (GPP)
10Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN 10T (GPP)
11Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 OPEN 10T (GPP)
12Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (GPP)
13Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN 10T (GPP)
14Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN 10T (GPP)
15Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN 10T (GPP)
16Cinal KacperBaszczowska AnnaSzT eMiKa 16-18 OPEN 10T (GPP)
17Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN 10T (GPP)
18Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN 10T (GPP)
19Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN 10T (GPP)
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D LA
2Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D LA
3Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D LA
4Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
5Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D LA
6Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D LA
7Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
7Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
9Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D LA
1Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D ST
2Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 D ST
3Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
4Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D ST
5Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
6Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
7Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 14-15 D ST
8Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 D ST
9Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 14-15 D ST
10Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 D ST
11Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
1Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 F 6T
2Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 F 6T
3Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 F 6T
4Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 14-15 F 6T
5Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 F 6T
6Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 14-15 F 6T
1Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 14-15 G 4T
2Chmura KarolBiałek WeronikaLATINO 14-15 G 4T
1Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN 10T (GPP)
2Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN 10T (GPP)
3Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN 10T (GPP)
4Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 14-15 OPEN 10T (GPP)
5Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN 10T (GPP)
6Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN 10T (GPP)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN 10T (GPP)
8Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN 10T (GPP)
9Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN 10T (GPP)
10Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 OPEN 10T (GPP)
11Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN 10T (GPP)
12Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN 10T (GPP)
13Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN 10T (GPP)
14Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 OPEN 10T (GPP)
15Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 OPEN 10T (GPP)
16Rybka KonradSosińska JuliaGALA 14-15 OPEN 10T (GPP)
17Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 OPEN 10T (GPP)
1Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 E 8T
2Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 E 8T
3Wołczański MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 E 8T
4Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 E 8T
1Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 F 6T
2Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 12-13 F 6T
3Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 F 6T
4Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 12-13 F 6T
5Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
6Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 F 6T
7Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
7Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
9Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 F 6T
10Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa 12-13 F 6T
1Burghardt NorbertZielińska ZuzannaGALA 12-13 G 4T
2Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 12-13 G 4T
2Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 G 4T
3Szczepański MichałKapustka KarolinaLATINO 12-13 G 4T
3Łosiowski ŁukaszKłosowska KorneliaLATINO 12-13 G 4T
3Kolisz RobertGalek NataliaGALA 12-13 G 4T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN 10T (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (GPP)
3Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN 10T (GPP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN 10T (GPP)
5Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN 10T (GPP)
6Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN 10T (GPP)
7Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN 10T (GPP)
8Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 OPEN 10T (GPP)
1Niedbała KacperMadej NadiaGALA 10-11 F 6T
2Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
3Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 F 6T
4Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 F 6T
5Lebida OskarDudek AnnaGALA 10-11 F 6T
6Zmarzły OskarWięcek KingaSzT eMiKa 10-11 F 6T
7Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 10-11 F 6T
1Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 G 4T
1Rybka JakubBździkot NinaGALA 10-11 G 4T
1Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 G 4T
2Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 G 4T
2Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 4T
2Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 G 4T
3Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 G 4T
3Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 4T
3Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaGALA 10-11 G 4T
3Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 10-11 G 4T
3Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT 10-11 G 4T
1Harla JakubJakubowska JuliaGALA 10-11 H 4T
1Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Leniar SzymonKazak MartynaGASIEK 10-11 H 4T
1Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 H 4T
1Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 H 4T
2Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Aszklar KacperMola KajaGRACJA 8-9 G 4T
2Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 G 4T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 4T
3Malik SzymonMalik EmiliaLATINO 8-9 G 4T
1Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 H 4T
1Kowalski JakubWilk AleksandraGALA 8-9 H 4T
1Madej MikołajPikor OliwiaGALA 8-9 H 4T
1Rokita FranciszekLewandowska WeronikaGALA 8-9 H 4T
2Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA 8-9 H 4T
2Marek PatrykKmieć EmiliaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Wilk WiktorJagiełło AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
2Zieliński AdamJeż MilenaGALA 8-9 H 4T