!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin (PTT)
Ludwin
Filtruj:
Kategorie:















2Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE 16-18 A LA
1Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 A ST
3Wąsala MichałSzerej DominikaZAMEK 16-18 A ST
1Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE 16-18 B LA
2Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 B LA
3Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 B LA
1Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 B ST
2Syk MarcinPawlikowska KlaudiaTAKT 16-18 B ST
1Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 C LA
2Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
3Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM 16-18 C LA
1Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 14-15 C LA
2Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 C LA
3Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER 14-15 C LA
2Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 14-15 C ST
3Wyroślak DariuszOworuszko DominikaLIDER 14-15 C ST
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 D LA
3Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D LA
4Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 D LA
5Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
6Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 D LA
7Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 14-15 D LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 D ST
2Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
3Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 D ST
4Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D ST
6Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 D ST
7Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 14-15 D ST
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 E 8T
2Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 E 8T
3Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 E 8T
4Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
5Mazurek DanielLiwak ZofiaMYKA 14-15 E 8T
6Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 14-15 E 8T
1Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 12-13 D LA
1Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 E 8T
2Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK 12-13 E 8T
4Wardak MarcinWardak NataliaZAMEK 10-11 E 6T
6Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaMAGIC-DANCE 10-11 E 6T
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 10-11 F 6T
2Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 10-11 F 6T