!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Oleski Festiwal Tańca 2019 (PTT)
Olesno
Filtruj:
Kategorie:































1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III E ST
2Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D LA
2Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D LA
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D LA
4Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
5Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D LA
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D ST
2Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II D ST
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D ST
4Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D ST
5Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
6Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E LA
2Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E LA
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E LA
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E LA
5Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E LA
6Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E LA
7Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E ST
2Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E ST
3Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E ST
4Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E ST
5Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E ST
6Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraMARENGO Senior II E ST
1Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F LA
2Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II F LA
3Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
4Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F LA
1Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
2Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS Senior II F ST
3Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F ST
4Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F ST
5Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II F ST
6Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
7Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
8Mazur AndrzejChwist-Mazur AleksandraMARENGO Senior II F ST
1Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin Senior I F ST
2Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior I F ST
3Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior I F ST
4Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
5Pisarek SebastianPisarek AnnaGEMAR Senior I F ST
1Polański BartoszLaska NataliaIGLICA 16-18 A LA
2Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A LA
3Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
4Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
1Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
2Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B LA
4Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
5Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
6Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
7Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
8Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 B LA
8Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
10Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B ST
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 B ST
3Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM 16-18 B ST
4Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B ST
5Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
6Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 B ST
7Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
7Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 B ST
9Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
10Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
10Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 B ST
12Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
1Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
2Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 C LA
3Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
4Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Balicki BartoszTarnowska TamaraSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
7Kubica EliaszFranik NataliaMISTRAL 16-18 C LA
8Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C LA
9Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 C LA
10Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
10Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C LA
1Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C ST
2Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 C ST
3Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
4Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 C ST
5Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
6Ciesielski JakubRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 C ST
7Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
8Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 C ST
9Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 D LA
2Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D LA
3Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 D LA
4Sarna ArturAntosik ZuzannaINES 16-18 D LA
5Oślizło FilipChluba NicoleRONDO 16-18 D LA
6Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D LA
7Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D LA
7Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
9Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 D LA
9Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
11Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 16-18 D LA
12Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D ST
2Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 D ST
3Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
4Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
5Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
6Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
7Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
8Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 D ST
9Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES 16-18 D ST
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
2Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
3Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 E LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
2Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 E ST
3Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
4Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
5Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA 16-18 E ST
6Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
7Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 E ST
1Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
2Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D LA
3Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
4Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D LA
5Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D ST
2Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 D ST
4Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
5Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
6Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D ST
7Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
8Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 D ST
1Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCT WYPYCH 14-15 G 6T
1Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
2Bartela MarcelBiliczak Anna-WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
2Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA 14-15 G 6T
3Koj KacperTuraj PatrycjaISKRA 14-15 G 6T
3Labak IgorŚroda KatarzynaCIEŚLAK 14-15 G 6T
3Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA 14-15 G 6T
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
3Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D LA
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D LA
5Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 D LA
6Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 D LA
1Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
3Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 D ST
4Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 D ST
5Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
6Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 D ST
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 E 8T
2Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 12-13 E 8T
3Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 12-13 E 8T
4Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 E 8T
5Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 12-13 E 8T
6Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE 12-13 E 8T
7Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 E 8T
8Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 E 8T
9Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 E 8T
10Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 12-13 E 8T
1Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 12-13 F 6T
2Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
4Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 F 6T
5Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
6Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
7Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP 12-13 F 6T
8Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
9Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
10Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 12-13 F 6T
11Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów 12-13 F 6T
1Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 G 6T
1Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 12-13 G 6T
1Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 G 6T
2Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 G 6T
2Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 G 6T
3Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM 12-13 G 6T
3Stasiak AdamLipińska JagodaBST - Baranów 12-13 G 6T
3Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 G 6T
3Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS 12-13 G 6T
3Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 F 6T
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 F 6T
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
4Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 F 6T
1Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
1Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Patoła WiktorGorki ZuzannaST Linestudio 10-11 G 6T
2Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA 10-11 G 6T
2Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 G 6T
2Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA 10-11 G 6T
3Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 10-11 G 6T
3Bęben MikołajFrankowska NataliaBolero 10-11 G 6T
3Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 G 6T
3Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK 10-11 G 6T
3Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM 10-11 G 6T
1Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów 10-11 H 4T
1Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN 10-11 H 4T
1Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 10-11 H 4T
1Wójcik WojciechLerche MartynaRÓŻA 10-11 H 4T
2Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Jantos ZuzannaRabiega MarcinDANCE CENTER 10-11 H 4T
2Woźny FilipKulak DominikaBolero 10-11 H 4T
1Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN 8-9 G 6T
2Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 G 6T
3Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 8-9 G 6T
1Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN 8-9 H 4T
1Kochanowski KamilDenisiewicz LenaCentrum Tańca FIESTA 8-9 H 4T
1Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN 8-9 H 4T
1Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 8-9 H 4T
1Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 8-9 H 4T
1Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 8-9 H 4T
2Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Bonczek MoritzHoy MartynaCentrum Tańca FIESTA 8-9 H 4T
2Brixy NikodemGraca HelenaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Bęben SzymonMusialska NelaBolero 8-9 H 4T
2Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 8-9 H 4T