!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCE OSCARS 2021 (PTT)
Kędzierzyn Koźle
Filtruj:
Kategorie:




















1Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
2Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A LA
3Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 A LA
5Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 A LA
6Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
7Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP 16-18 A LA
8Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 A LA
1Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES 16-18 A ST
2Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
3Starski KacperIdzik MałgorzataIGLICA 16-18 A ST
4Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
5Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 A ST
6Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
1Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
2Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP 16-18 B LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
1Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
2Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 B ST
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
4Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 B ST
5Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
6Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA 16-18 B ST
1Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C LA
2Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C LA
3Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP 16-18 C LA
4Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP 16-18 C LA
5Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 16-18 C LA
6Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C LA
7Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
7Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 C LA
9Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
1Reginek FilipCzopnik EmiliaKIEPURA - Wrocław 16-18 C ST
2Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 C ST
3Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
4Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 C ST
5Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
6Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
7Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 16-18 C ST
1Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D LA
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D LA
3Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D LA
4Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
5Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D LA
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D ST
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 16-18 D ST
3Bajorek PawełPietruch WeronikaIGLICA 16-18 D ST
4Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
1Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 E LA
2Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E LA
3Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 E LA
4Wojas DanielDudek ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 E LA
5Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E LA
6Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
7Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
1Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM 16-18 E ST
2Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
1Dziuba MaksymilianMarkowska HannaIGLICA 16-18 F LA
2Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 F LA
1Dziuba MaksymilianMarkowska HannaIGLICA 16-18 F ST
2Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 16-18 F ST
1Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT 16-18 OPEN LA
2Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek KatarzynaMISTRAL 16-18 OPEN LA
3Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL 16-18 OPEN LA
4Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES 16-18 OPEN LA
5Zawadzki RobertShkliaruk AlinaCANTINERO 16-18 OPEN LA
6Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 OPEN LA
7Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 OPEN LA
8Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 OPEN LA
9Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 OPEN LA
1Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL 16-18 OPEN ST
2Gembara OskarKogut AlicjaGRACJA 16-18 OPEN ST
3Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN ST
4Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST
5Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA 16-18 OPEN ST
6Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 OPEN ST
7Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 OPEN ST
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 14-15 C LA
2Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C LA
3Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 C LA
4Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
5Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C LA
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 14-15 C ST
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 14-15 C ST
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
4Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM 14-15 C ST
1Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
2Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
3Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D LA
4Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D LA
5Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
6Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D LA
7Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D LA
8Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D LA
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
2Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
3Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
4Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D ST
5Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
6Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 14-15 D ST
7Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM 14-15 D ST
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 G 6T
2Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS 12-13 G 6T
3Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T