!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\" (PTT)
Mielec
Filtruj:
Kategorie:


























1Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
2Wrona GrzegorzBarwiołek KlaudiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
3Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
4Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
5Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 B LA
6Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
8Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
9Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
10Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
11Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 B LA
12Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance 16-18 B LA
1Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 B ST
2Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance 16-18 B ST
3Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 B ST
4Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B ST
5Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE 16-18 B ST
6Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
7Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 B ST
8Rybka KonradSosińska JuliaGALA 16-18 B ST
1Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
3Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
4Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C LA
5Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
6Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
7Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
8Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 C LA
9Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C LA
10Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C LA
11Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
12Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 16-18 C LA
13Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
14Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
15Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 16-18 C LA
1Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C ST
3Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C ST
4Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 C ST
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
6Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca 16-18 C ST
7Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 16-18 C ST
8Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
9Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 C ST
10Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
10Kumor BartłomiejMitoraj KarolinaK-STUDIO 16-18 C ST
12Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 16-18 C ST
13Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
13Kaczmarski KamilGronczewska MiraSAMBA 16-18 C ST
15Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
16Socha AdamNowak MariaK-STUDIO 16-18 C ST
17Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 C ST
1Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
2Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
3Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
4Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
6Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
7Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
8Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D LA
10Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
11Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 D LA
12Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
12Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 16-18 D LA
14Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
1Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
4Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
5Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
6Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
7Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
8Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
9Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
10Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 16-18 D ST
11Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
1Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 E LA
2Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E LA
3Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
4Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
5Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E LA
6Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
7Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 E LA
8Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
9Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
10Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
11Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 E LA
1Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 E ST
2Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 16-18 E ST
3Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E ST
4Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E ST
5Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E ST
6Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 E ST
7Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E ST
8Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
9Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
10Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKuźnia Tańca 16-18 E ST
11Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E ST
12Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE 16-18 E ST
1Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 F LA
2Gębuś GrzegorzWrona AnnaArtDance 16-18 F LA
3Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 F LA
4Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 F LA
5Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 F LA
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 F LA
7Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F LA
8Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 F LA
9Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL 16-18 F LA
10Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F LA
11Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F LA
1Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 F ST
2Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 F ST
3Gębuś GrzegorzWrona AnnaArtDance 16-18 F ST
4Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F ST
5Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 F ST
6Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL 16-18 F ST
7Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 F ST
7Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F ST
9Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F ST
1Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C LA
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
3Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
4Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C LA
5Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C LA
1Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 C ST
2Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
3Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 C ST
4Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
5Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 14-15 C ST
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 C ST
7Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 14-15 C ST
1Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 14-15 D LA
2Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
3Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
4Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
5Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
6Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
7Doroszuk OktawiuszKierkało WeronikaA-Z 14-15 D LA
8Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
9Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D LA
10Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 14-15 D LA
1Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D ST
2Kłoda KacperBara OliwiaGALA 14-15 D ST
3Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
4Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
5Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
6Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
7Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
9Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 14-15 D ST
1Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
2Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 E 8T
3Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA 14-15 E 8T
4Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 E 8T
5Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
6Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
7Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 E 8T
8Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
9Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
10Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 E 8T
1Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 F 6T
2Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 14-15 F 6T
3Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 F 6T
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 F 6T
5Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 14-15 F 6T
6Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA 14-15 F 6T
7Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 F 6T
8Bienia JakubGlazar EmiliaGRACJA 14-15 F 6T
9Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 F 6T
10Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 F 6T
10Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 F 6T
10Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL 14-15 F 6T
13Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
14Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
15Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 F 6T
16Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
17Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE 14-15 F 6T
1Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 14-15 G 6T
2Ogonowska WeronikaPłoński TadeuszRONDO 14-15 G 6T
3Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 G 6T
1Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
2Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
3Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
4Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 12-13 E 8T
5Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
6Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
7Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
8Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
9Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
10Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
11Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 12-13 F 6T
2Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 12-13 F 6T
3Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 F 6T
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
5Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 F 6T
6Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
7Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
8Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 F 6T
9Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
10Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
10Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
12Lebida OskarDudek AnnaGALA 12-13 F 6T
13Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
14Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
15Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 12-13 F 6T
16Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 F 6T
17Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK 12-13 F 6T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 12-13 G 6T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
1Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP 12-13 G 6T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 G 6T
1Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 12-13 G 6T
1Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 G 6T
2Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 12-13 G 6T
2Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 12-13 G 6T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 G 6T
2Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 12-13 G 6T
2Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 12-13 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 12-13 G 6T
3Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
3Szulich JakubBarszcz AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
3Witek PiotrJer WeronikaELIDA 12-13 G 6T
3Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 12-13 G 6T
3Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL 12-13 G 6T
3Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 G 6T
3Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 12-13 G 6T
3Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z 12-13 G 6T
3Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 12-13 G 6T
3Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 12-13 G 6T
1Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL 12-13 H 4T
1Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 H 4T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 12-13 H 4T
2Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 H 4T
2Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 12-13 H 4T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
2Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
3Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 F 6T
4Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
5Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 F 6T
6Baran WiktorMleczak AnnaGRACJA 10-11 F 6T
7Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
1Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA 10-11 G 6T
1Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 G 6T
2Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 G 6T
2Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 10-11 G 6T
2Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL 10-11 G 6T
3Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
3Marnik PiotrTyksińska IgaGALA 10-11 G 6T
3Mieszkowicz MikołajJeż MilenaGALA 10-11 G 6T
3Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 10-11 G 6T
3Babiak MiłoszZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Michalska ZuzannaNowek MateuszRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Misiak Wiktoria MariaNieroda AleksanderDŻET 10-11 H 4T
1Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA 10-11 H 4T
1Pyziński AdrianPluta AlicjaGALA 10-11 H 4T
1Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 10-11 H 4T
1Bednarz KacperPrzeklasa LenaKLASA 10-11 H 4T
1Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL 10-11 H 4T
1Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA 10-11 H 4T
2Kłak JakubOżga IzabelaTAKT 10-11 H 4T
2Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA 10-11 H 4T
2Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
2Danko KarolZagrobelna KamilaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Kubas MaksymilianPasieka JuliaAKSEL 10-11 H 4T
1Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA 8-9 H 4T
1Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 8-9 H 4T
1Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA 8-9 H 4T
1Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa 8-9 H 4T
1Wal FilipBuziak DariaGALA 8-9 H 4T
1Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa 8-9 H 4T
2Smela DominikKozicka LenaAKSEL 8-9 H 4T
2Wołosz WiktorMaciołek JuliaGALA 8-9 H 4T
2Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 H 4T
2Żarów KarolTrzpis HelenaGALA 8-9 H 4T
2Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T