!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 lecia (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:





























1Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 B LA
2Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO 16-18 B LA
3Bolek MarcelSosnecka SandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
4Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B LA
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B LA
6Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 B LA
7Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
8Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 B LA
9Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 B LA
1Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 B ST
2Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
3Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 B ST
4Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
5Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 16-18 B ST
6Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 B ST
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 B ST
8Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 16-18 B ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 C LA
2Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C LA
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C LA
4Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C LA
5Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA 16-18 C LA
6Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
7Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 16-18 C LA
8Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C LA
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
10Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
11Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 C LA
12Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C LA
1Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL 16-18 C ST
2Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 16-18 C ST
3Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 16-18 C ST
4Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
5Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C ST
6Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA 16-18 C ST
7Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 C ST
8Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
9Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 C ST
10Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z 16-18 D LA
2Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
3Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D LA
4Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z 16-18 D LA
5Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
6Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D LA
7Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D LA
7Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D LA
9Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
10Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D LA
12Majcher MarcelPałys MartynaTAKT 16-18 D LA
1Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 16-18 D ST
2Michałowski SzymonGłowacka WeronikaA-Z 16-18 D ST
3Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 D ST
4Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET 16-18 D ST
5Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 D ST
6Majcher MarcelPałys MartynaTAKT 16-18 D ST
7Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 D ST
8Krupa PiotrMachała MajaELIDA 16-18 D ST
9Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z 16-18 D ST
10Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA 16-18 D ST
11Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 D ST
11Olchowy PawełPobidyńska MartynaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D ST
1Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 E LA
2Biela ErnestDul SylwiaIMPERIA 16-18 E LA
1Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK 16-18 F LA
2Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 F LA
3Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F LA
4Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F LA
5Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F LA
6Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F LA
1Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 F ST
2Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL 16-18 F ST
3Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 F ST
4Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK 16-18 F ST
5Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT 16-18 F ST
6Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO 16-18 F ST
7Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 16-18 F ST
8Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 16-18 F ST
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C LA
2Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
3Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C LA
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 C LA
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C LA
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C ST
3Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
4Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 14-15 C ST
5Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
6Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 14-15 C ST
1Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D LA
2Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
3Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
4Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
5Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
6Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D LA
7Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 D LA
1Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
2Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
3Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
4Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa 14-15 D ST
5Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z 14-15 D ST
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 14-15 E 8T
2Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
3Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL 14-15 E 8T
4Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
5Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA 14-15 E 8T
6Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 14-15 E 8T
7Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
8Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 E 8T
8Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
10Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
11Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 E 8T
12Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 14-15 E 8T
13Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z 14-15 E 8T
1Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 14-15 F 6T
2Frańczak KarolPara KlaudiaDŻET 14-15 F 6T
3Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA 14-15 F 6T
4Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
5Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK 14-15 F 6T
6Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM 14-15 F 6T
7Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
8Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 14-15 F 6T
1Bórzyński StanisławLotycz MilenaTAKT 14-15 G 6T
1Lech KrystianPytel WiktoriaAKSEL 14-15 G 6T
2Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 G 6T
2Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE 14-15 G 6T
3Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 14-15 G 6T
3Kędzior SebastianSieńko AnielaAKSEL 14-15 G 6T
3Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 14-15 G 6T
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 D LA
2Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 12-13 D LA
3Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 D LA
4Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
5Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D LA
6Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D LA
7Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 D LA
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 D ST
2Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D ST
3Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 12-13 D ST
4Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO 12-13 D ST
5Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
6Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 D ST
7Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 D ST
1Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 E 8T
2Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 E 8T
3Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA 12-13 E 8T
4Folta KarolKielawa JuliaKLASA 12-13 E 8T
5Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
6Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
7Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 E 8T
8Grata NikodemLato NataliaAKSEL 12-13 E 8T
8Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa 12-13 E 8T
10Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
11Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK 12-13 E 8T
12Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 E 8T
13Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
13Sekuła KacperSitarz EmiliaAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
15Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET 12-13 E 8T
1Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 F 6T
2Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 12-13 F 6T
3Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 12-13 F 6T
4Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
5Breński AntoniHabel AnnaKLASA 12-13 F 6T
6Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 F 6T
7Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 12-13 F 6T
8Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL 12-13 F 6T
9Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
10Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL 12-13 F 6T
11Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
12Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 F 6T
13Pępek JanMach JuliaGASIEK 12-13 F 6T
14Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 F 6T
15Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 12-13 F 6T
1Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 G 6T
1Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 G 6T
1Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 12-13 G 6T
1Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 12-13 G 6T
2Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 12-13 G 6T
2Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 12-13 G 6T
2Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 12-13 G 6T
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Gołąb BartoszDąbrowska OliwiaTAKT 12-13 G 6T
3Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 12-13 G 6T
3Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
3Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 G 6T
3Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z 12-13 G 6T
1Gajek PiotrKuwerska IgaCANTINERO 12-13 H 4T
1Paterek AdrianMierzwa EmiliaSAMBA 12-13 H 4T
2Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA 12-13 H 4T
2Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE 12-13 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 E 6T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 F 6T
2Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 10-11 F 6T
3Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 F 6T
4Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 F 6T
5Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 F 6T
6Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
7Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 F 6T
8Górny MateuszFilipek EmiliaIMPERIA 10-11 F 6T
1Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA 10-11 G 6T
1Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 G 6T
2Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE 10-11 G 6T
2Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 G 6T
2Pankiewicz JuliaPłaneta JuliaSAMBA 10-11 G 6T
3Dul JakubSałata AnnaSAMBA 10-11 G 6T
3Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 G 6T
3Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 G 6T
3Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 10-11 G 6T
3Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL 10-11 G 6T
1Kowalski KamilBanaś SaraGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 10-11 H 4T
1Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
1Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA 10-11 H 4T
1Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 10-11 H 4T
1Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 H 4T
1Żmuda KacperKołodziej ZofiaKLASA 10-11 H 4T
1Bednarz GabrielMiś OliwiaSAMBA 10-11 H 4T
1Bednarz JanKozioł LenaSAMBA 10-11 H 4T
1Bor SzymonRec ZuzannaGRACJA 10-11 H 4T
2Cieślik SebastianZiobrowska MariaTAKT 10-11 H 4T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 10-11 H 4T
2Kubas MaksymilianSmoleń MilenaAKSEL 10-11 H 4T
2Padoł MiłoszBorowska ZofiaKLASA 10-11 H 4T
2Sokołowski JakubNowak KlaraAKSEL 10-11 H 4T
2Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 10-11 H 4T
2Wątorska JuliaTetela HelenaAKSEL 10-11 H 4T
2Ziejka OliwierLechowicz AmeliaKLASA 10-11 H 4T
2Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 10-11 H 4T
2Brożyna WiktorKozicka LenaAKSEL 10-11 H 4T
2Brudek MaximilianSzarek KingaTAKT 10-11 H 4T
1Wąchała ArkadiuszDzikowska DorotaGRACJA 8-9 G 6T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 8-9 G 6T
2Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
2Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 8-9 G 6T
3Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 G 6T
3Marzec AntoniZakielarz MariaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
3Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE 8-9 G 6T
1Cyrybał WiktorOręczak KamilaELIDA 8-9 H 4T
1Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 8-9 H 4T
1Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 8-9 H 4T
1Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE 8-9 H 4T
2Kazieczko DawidOlszewska MelaniGASIEK 8-9 H 4T
2Kijanka DawidCharchan MajaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Waltoś DawidPodsiadlik JagodaAKSEL 8-9 H 4T
2Żarów KarolTrzpis HelenaGALA 8-9 H 4T