!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas (PTT)
Cmolas
Filtruj:
Kategorie:
























1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B LA
2Michalik KarolFatyga AgataIMPERIA 16-18 B LA
3Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B LA
4Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
5Cisiński KrystianPeroń WeronikaKuźnia Tańca 16-18 B LA
6Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER 16-18 B LA
7Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL 16-18 B LA
7Pyrek KarolBała IzabelaKLASA 16-18 B LA
9Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
10Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 B LA
11Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
12Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
13Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
14Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 16-18 B LA
15Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 16-18 B LA
1Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO 16-18 B ST
2Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
3Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B ST
4Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 16-18 B ST
5Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
6Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
7Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 16-18 B ST
7Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 B ST
9Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 16-18 B ST
10Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 B ST
11Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B ST
1Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 16-18 C LA
2Furmańczyk JakubBroniszewska HannaETIUDA 16-18 C LA
3Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 16-18 C LA
5Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA 16-18 C LA
6Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA 16-18 C LA
7Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 C LA
8Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 16-18 C LA
9Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 C LA
10Baran MichałZając AleksandraAKSEL 16-18 C LA
11Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 C LA
11Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca 16-18 C LA
13Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT 16-18 C LA
14Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 C LA
15Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART 16-18 C LA
16Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 C LA
1Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 16-18 C ST
2Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 16-18 C ST
3Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
4Baran MichałZając AleksandraAKSEL 16-18 C ST
5Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA 16-18 C ST
6Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM 16-18 C ST
7Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa 16-18 C ST
8Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKuźnia Tańca 16-18 C ST
9Budzik TomaszBudzik ZofiaKLASA 16-18 C ST
10Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA 16-18 C ST
11Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 C ST
12Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT 16-18 C ST
13Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA 16-18 C ST
1Łysak PawełMarek AnnaKICK 16-18 D LA
2Budzik TomaszBudzik ZofiaKLASA 16-18 D LA
3Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca 16-18 D LA
4Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA 16-18 D LA
5Grata BartłomiejPasterz EmiliaDŻET 16-18 D LA
6Grata NikodemWnuk-Janusz NikolaGASIEK 16-18 D LA
7Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO 16-18 D LA
8Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 D LA
9Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL 16-18 D LA
10Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT 16-18 D LA
1Grata BartłomiejPasterz EmiliaDŻET 16-18 D ST
2Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca 16-18 D ST
3Grata NikodemWnuk-Janusz NikolaGASIEK 16-18 D ST
4Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca 16-18 D ST
5Łysak PawełMarek AnnaKICK 16-18 D ST
6Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 16-18 D ST
7Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA 16-18 D ST
8Książek DamianKłos JowitaEMOTION 16-18 D ST
9Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin 16-18 D ST
10Gniadek-Zając GrzegorzMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
1Wróbel MaciejChmura KingaSEMPRE 16-18 E LA
2Kłósek FilipRak WiktoriaAKSEL 16-18 E LA
3Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 E LA
4Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA 16-18 E LA
5Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER 16-18 E LA
1Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT 16-18 E ST
2Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 E ST
3Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA 16-18 E ST
4Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER 16-18 E ST
1Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK 16-18 F LA
2Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia 16-18 F LA
3Rękas MichałLaskowska NataliaSAMBA 16-18 F LA
1Cisło MaciejKozioł IrminaELIDA 16-18 F ST
2Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK 16-18 F ST
3Rękas MichałLaskowska NataliaSAMBA 16-18 F ST
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 14-15 D LA
2Filip TomaszNowotarska JanaAKSEL 14-15 D LA
3Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 14-15 D LA
4Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM 14-15 D LA
5Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 14-15 D LA
6Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE 14-15 D LA
1Ludwig FilipKozłowska LenaKuźnia Tańca 14-15 D ST
2Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 14-15 D ST
3Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM 14-15 D ST
4Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa 14-15 D ST
5Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 14-15 D ST
6Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE 14-15 D ST
7Filip TomaszNowotarska JanaAKSEL 14-15 D ST
8Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 14-15 D ST
1Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA 14-15 E 8T
2Kuśnierz MichałSłoma PatrycjaJUST DANCE 14-15 E 8T
3Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 14-15 E 8T
4Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION 14-15 E 8T
5Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA 14-15 E 8T
6Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 14-15 E 8T
7Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA 14-15 E 8T
8Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 14-15 E 8T
9Napieracz PiotrPelc NikolaAKSEL 14-15 E 8T
1Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA 14-15 F 6T
2Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA 14-15 F 6T
3Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA 14-15 F 6T
4Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK 14-15 F 6T
5Kwiatkowski MaksymilianKołodziej ZofiaKLASA 14-15 F 6T
6Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA 14-15 F 6T
7Zięba OskarZięba AmeliaELIDA 14-15 F 6T
8Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 14-15 F 6T
1Lupa JanŁach EwelinaGASIEK 14-15 G 6T
2Działo KacperMiras AleksandraGALA 14-15 G 6T
3Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT 14-15 G 6T
1Jakubczak DamianFodoran OliwiaRYTM 12-13 E 8T
2Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE 12-13 E 8T
3Czarnik DominikSerek AleksandraKLASA 12-13 E 8T
4Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT 12-13 E 8T
5Zdrzalik ErykZych RoksanaKLASA 12-13 E 8T
6Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 12-13 E 8T
7Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA 12-13 E 8T
8Skóra OskarKorczak NikolaGALA 12-13 E 8T
9Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa 12-13 E 8T
9Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 12-13 E 8T
11Kordek MichałZakielarz MariaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Cyrybał WiktorOręczak KamilaGALA 12-13 F 6T
2Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA 12-13 F 6T
3Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA 12-13 F 6T
4Machała KacperKołeczek LauraELIDA 12-13 F 6T
5Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA 12-13 F 6T
6Usarz MaksymilianŻak MilenaMCT 12-13 F 6T
7Kogut SzymonWryk MariaSAMBA 12-13 F 6T
1SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILATHOMAS DANCE 12-13 G 6T
1Wojewoda MichałKabat ZuzannaKLASA 12-13 G 6T
2Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA 12-13 G 6T
2Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA 12-13 G 6T
3Guz NikodemKalczewska MatyldaDanceFlow - Lublin 12-13 G 6T
3Kołcz MaksymilianFitowska ZofiaAKSEL 12-13 G 6T
3Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT 12-13 G 6T
3Żak RadosławCiesiołkiewicz MartynaSAMBA 12-13 G 6T
1Brelhin IlarionMezentseva ValeriiaKLASA 12-13 H 4T
1Golisz JanBasisty MartynaTAKT 12-13 H 4T
1Szpak NatanŁawniczek MałgorzataKICK 12-13 H 4T
2Leja AntoniRzeźnicka MartynaAKSEL 12-13 H 4T
2Makar MaciejWalczak JuliaTAKT 12-13 H 4T
2Wilczyński StanisławZięcik MajaSAMBA 12-13 H 4T
1Wcisło OliwierSerafin BeataGALA 10-11 F 6T
2Respondek WojciechKołodziej HannaKLASA 10-11 F 6T
1Napieracz AntoniBanak PatrycjaGASIEK 10-11 G 6T
1Kostiuchenko DanyloParylak KarolinaAKSEL 10-11 G 6T
2Adamiec GrzegorzUsarz ZuzannaMCT 10-11 G 6T
2Bednarz FranciszekKrasowska BlankaSAMBA 10-11 G 6T
3Kuczera KajetanKrzempek AnnaGALA 10-11 G 6T
3Walkowicz MichałBednarz AlicjaKLASA 10-11 G 6T
3Zakielarz AdamPartyka AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
1Biliach PavloAdamiec JuliaSAMBA 10-11 H 4T
1Kierys FranciszekMiller LauraGALA 10-11 H 4T
1Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA 10-11 H 4T
2Urban KacperGudyka LilianaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Gniewek StanisławZięba HannaAKSEL 10-11 H 4T
1Biskupski SzymonZielińska KamilaAKSEL 8-9 H 4T
1Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT 8-9 H 4T
1Turczyn TomaszMucha LenaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Bartosik BartłomiejSudacka KrystynaKS M-TEAM 8-9 H 4T
2Głód HubertReliga JuliaGALA 8-9 H 4T
2Malc KarolKalawska JuliaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM 8-9 H 4T
2Woś KonradSzostak HannaAKSEL 8-9 H 4T